Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ewidencja Działalności Gospodarczej256648110253
2Stan kolejki w BOI - pl. Armii Krajowej 115503041427
3Stan kolejki w Filii UM - Rydla 39-4011564941309
4Biuro Obsługi Interesantów100340226373
5Dowody osobiste849492646
6Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł7942984575
7Rodzaje spraw, wnioski644616646
8Stan realizacji wniosku638116768
9e-URZĄD Miasta Szczecin571139588
10Prawa jazdy470856551
11Tryby załatwiania spraw4223002837
12Dowody rejestracyjne404062516
13Załatw Sprawę390488549
14Umawianie wizyt383546729
15Stan Realizacji Sprawy382845673
16Formularze interaktywne2964922655
17Zarezerwuj Wizytę292942644
18Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin264870953
19Jednostki Organizacyjne UM2533175979
20Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych23072276524
21Ewidencje i Rejestry229253673
22Kolejka mieszkaniowa226850786
23Bieżący stan kolejki199695721
24Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM179171476
25Spis telefonów175967497
26Wydział Urbanistyki i Administracji Budowlanej1524976252
27Polska Klasyfikacja Działalności1508945455
28Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin141903562
29Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin13990510402
30Wydział Gospodarki Nieruchomościami1372789929
31Najczęściej zadawane pytania121257652
32Informacja Urzędowa120220582
33Rejestry i Mapy107323534
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1010258663
35Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska993318064
36Mój Urząd96722602
37Informacje teleadresowe83102619
38Urząd Stanu Cywilnego802574875
39Załatw Sprawę - e-kancelaria74557503
40Biuro Dialogu Obywatelskiego739986950
41Licencje na przewóz krajowy rzeczy6734116858
42Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów598441066
43Wyszukiwarka obwodów wyborczych57518578
44Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców55130774
45Informacja Urzędowa5070216
46Centralny Rejestr Skarg Urzędu48610576
47techniczny40173724
48Informacje branżowe39604541
49Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste393871163
50Zatrzymane dowody rejestracyjne38473389
Wydruk