Ewidencja Instruktorów Nauki Jazdy

Szczegółowych informacji w zakresie danych zawartych w wykazie udziela Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, tel. (+48) 91 42 45 285, e-mail: mgadom@um.szczecin.pl


Stan na dzień: 2019-04-18


Lp.InstruktorNr uprawnieńUprawnienia
1ANDRZEJCZAK PIOTRZS0887B
2ANTONOWICZ AGNIESZKAZS0692A, B
3BALCERAK PAWEŁZS0662B
4BANASZAK JACEKZS0990 B
5BARTKNECHT JACEKZS0808B
6BASA ROBERTZS0099B
7BIAŁOBRODZKI ARKADIUSZZS0946B
8BIAŁY  DOMINIKZS1034B
9BIELAWSKA LILIANNAZS1106B
10BIERZANOWSKI ROBERTZS0747A, B
11BINKIEWICZ MAJAZS1112B
12BINKOWSKI MARCINZS1120B
13BOGUCKI MARCINZS0431B
14BOLEWSKI GRZEGORZZS0048A, B, C
15BORUCH MIROSŁAWZS0784A, B
16BUDZYŃ PIOTRZS1068B
17BURZYŃSKI PRZEMYSŁAWZS0998B
18BUTKOWSKI ZENONZS0527A, B
19CHABROS KRZYSZTOFZS1003B
20CHMIELARZ DOMINIKAZS1072B
21CHMIELARZ GRZEGORZZS1086B
22CIEŚLAK ADAMZS0384A, B
23CIEŚLAK FRANCISZEKZS0153B
24CIOSEK EUGENIUSZZS0476B
25CYLWIK ROBERTZS1036B
26CZABAN PIOTRZS1099B
27CZAJKA JAROSŁAWZS1054B
28ĆWIRKO ŁUKASZZS1040B, C
29DANOWSKA MARZENAZS1097B
30DANUSEWICZ ARTURZS1011B
31DĄBROWSKI JANZS0538B, C, D, T, B+E, C+E
32DĄBROWSKI TADEUSZZS0242B
33DEBERNY  PAWEŁZS0652B, C, T, B+E, C+E
34DEC MARIANZS0024B
35DEPA MIROSŁAWZS0221B
36DOLEGA MAŁGORZATAZS0791B
37DOMBROWSKI MIROSŁAWZS0604B
38DREWNIAK KAROLINAZS1100B
39DURDYŃ REMIGIUSZZS0566B, D
40DYSZEL JERZYZS1069B
41ENGLER PAWEŁZS0423A, B
42ETYNKOWSKI GRZEGORZZS0057A, B, C, B+E, C+E
43FORMA SŁAWOMIRZS0629B, C
44GAJEWSKI ANDRZEJZS0074B, C, T, B+E, C+E
45GĄDZIKIEWICZ WOJCIECHZS0229B, C
46GĄGAŁO ZBIGNIEWZS1044B
47GIEDROJĆ BŁAŻEJZS0900B, C, T, B+E, C+E
48GLAPA IWONAZS0565B
49GŁOWACKI JAROSŁAWZS0262B
50GŁUSZKO ADAMZS0273B
51GMEREK JAROSŁAWZS0520B
52GOLA MARZENAZS0742PP
53GOLECKI GRACJANZS0999B
54GREGOROWICZ JAKUBZS1079B
55GRYGLAS MICHAŁZS1105B
56GRZANKOWSKI PAWEŁZS0732B
57GRZEGORZAK ZDZISŁAWZS0200A, B, C, T, B+E, C+E
58HAŁUB DARIUSZZS0890B
59JADCZAK  ŁUKASZZS1091B
60JANOWSKI ZBIGNIEWZS0260B
61JAROSZYŃSKI PAWEŁZS1081B
62JASIŃSKA-NOWAK SYLWIAZS1092B
63JEMIELITY ROBERTZS0709A, B
64KACZMAREK TADEUSZZS0013B, C, D, T, B+E, C+E
65KACZMARSKA ALINAZS1033B
66KACZMARSKI JACEKZS1119B
67KALITA ARTURZS0975B
68KALITYŃSKI JANUSZZS0425B
69KAŁŁAUR MACIEJZS0740PP
70KAPLITA ALEKSANDRAZS1109B
71KARPOWICZ PIOTRZS1117B
72KAWKA-KAPLITA GRAŻYNAZS0848B
73KAZNOWSKA AGNIESZKAZS0960B
74KAŹMIERCZAK WITOLDZS0905A, B, C, D, T, B+E, C+E
75KEPEL MARCINZS0897A, B
76KĘDZIORA MAGDALENAZS1114B
77KIERSNOWSKI BOGUSŁAWZS0997B, C, D, C+E
78KIJOWSKI DARIUSZZS0701B
79KLUBA KRZYSZTOFZS0568B
80KNERA AGATAZS1059B
81KOCHANEK GRZEGORZZS1107B
82KOLCZYŃSKI WIESŁAWZS1016B, C, B+E, C+E
83KOŁODZIEJCZYK ZBIGNIEWZS0672B
84KONIECZNY MAREKZS0653B
85KÖNIG IWONAZS1065B
86KOPERKIEWICZ DOMINIKZS1026A, B
87KORNICZ MARCINZS0941B
88KORSKI JERZYZS0029B
89KOŚKA TADEUSZZS0489B
90KOWALCZYK ARKADIUSZZS1048A, B
91KOWALEWSKI SŁAWOMIRZS0194B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
92KOWALEWSKI TOMASZZS0546B, C, T, B+E, C+E
93KOWALSKA BEATAZS0976B
94KOWALSKI PAWEŁZS0963B
95KOWALSKI WIESŁAWZS0892B
96KOZŁOWSKI JAROSŁAWZS0145B
97KRAUSE MARZENNAZS0346B
98KREPSZTUL PRZEMYSŁAWZS1071B
99KRÓL WŁODZIMIERZZS0518B
100KRUK PAWEŁZS1064B
101KRUSZEL KAROLZS0514B, C, D, T, B+E, C+E
102KRYSZAŁOWICZ MARIUSZZS1004B
103KRZEMIŃSKI TOMASZZS0863B, C, T, B+E, C+E
104KUSIO ANDRZEJZS1031B
105KUŻEL EWAZS1083B
106KWAŚNIK ADAMZS0092B, C
107KWIATEK PAWEŁZS0235B
108KWIATKOWSKA AGNIESZKAZS1084B
109KWIATKOWSKI MAREKZS0360B, C, D, T, B+E, C+E
110LAMENT GRZEGORZZS0413B
111LAMENT MARIANZS0065B
112LEŚNIEWSKI JACEKZS0209B
113LIPSKI ANDRZEJZS0077B
114LISOWSKA TERESAZS1090B
115LITWIŃCZUK MICHAŁZS1045B
116ŁEMPICKI KRZYSZTOFZS0483PP
117ŁOCHOWICZ ANDRZEJZS0458B
118ŁOZIŃSKI DARIUSZZS0467B
119ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOFZS1089
120ŁUKASIEWICZ MIROSŁAWZS0291A, B, C, D, T, B+E, C+E
121ŁYDZIŃSKI ANDRZEJZS0316A, B, C, D, B+E, C+E
122MACIEJUK ALINAZS0923B
123MACZAN-MALARZ MARTAZS1078A
124MACZKIEWICZ DARIUSZZS0756B
125MAJEWSKA PAULINAZS0661B
126MAJEWSKA - JEMIELITY ANNAZS0746B
127MALARZ ŁUKASZZS0298A, B
128MAŁAGOCKI JAROSŁAWZS0484B
129MARUSZAK ROBERTZS1047B
130MATWIEJEWSKA KATARZYNAZS1041B
131MATYSIAK WITOLDZS0118B, B+E
132MAZURKIEWICZ JÓZEFZS0328B, C
133MICHALEC BOGUSŁAWZS0575B
134MICHALEC JOANNAZS1088B
135MICHALSKI KAMILZS1056B
136MICHALSKI PIOTRZS1116B
137MIKOŁAJCZAK BEATAZS1104B
138MIKUCKA AGNIESZKAZS1012B
139MILER ANDRZEJZS0327A, B
140MILLER ZBIGNIEWZS0542B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
141MIRZWA TOMASZZS0882B, C, T, B+E, C+E
142MŁYNARCZAK ANNAZS1096A, B
143MOSAKOWSKI MIROSŁAWZS0806B, C
144MYSŁEK MARCINZS0761B
145NALEWAJ PRZEMYSŁAWZS1015B
146NARUSZEWICZ MARCINZS0427B
147NAWOJSKI HUBERTZS1038B, C
148NIEDZIÓŁKA ROBERTZS0934B
149NIEŚMIERTELNA BEATAZS0348B
150NIWIŃSKI RYSZARDZS0183B
151NOJEK BOLESŁAWZS0072B, C, D, T, B+E, C+E
152NOWAKOWSKI MARCINZS0869B
153NOWICKI JANUSZZS0058B
154NOWICKI PIOTRZS1111B
155OCHOCKI MAREKZS0605B
156OTREMBA RYSZARDZS0912B, C
157PADJASEK MARIUSZZS1077B
158PAJEWSKI JAROSŁAWZS1095B
159PAL PIOTRZS0493B, C
160PALEWSKI KRZYSZTOFZS0645A, B, C, D, T, B+E, C+E
161PARYPA KRZYSZTOFZS0928B
162PAWLAK KRZYSZTOFZS0980A, B
163PAWLONKA PIOTRZS0735B
164PĘKAŁA PIOTRZS0589B
165PIASECKI TOMASZZS0936B
166PIECZYŃSKI KRZYSZTOFZS0576B
167PIEKARSKI ŁUKASZZS0835B
168PIESIEWICZ JACEKZS1093B
169PIETRZAK BOŻENAZS1118B
170PIETRZAK GRZEGORZZS0060A, B
171PIETRZAK JERZYZS0045B
172PIETRZAK TOMASZZS0409A, B, C
173PIGŁA JAROSŁAWZS1075B
174PILECKA MONIKAZS0375B
175PIOTROWSKI JERZYZS0957B
176PIOTROWSKI ZBIGNIEWZS0089A, B, C, T, B+E, C+E
177PITUŁA JAROSŁAWZS0964B
178PLINTA ROBERTZS0736B
179PŁYTNIK STANISŁAWZS0193B, C, T, B+E, C+E
180PODGÓRSKI TOMASZZS0978A, B
181POKŁAD PIOTRZS1006B
182POLAKOWSKI ARTURZS0994B
183POLAŃSKI KRZYSZTOFZS0041A, B, C, T, B+E, C+E
184POLIS PAWEŁZS1042B
185POŻOGA PIOTRZS1102B
186PRAWUCKI RYSZARDZS0073B
187PROKOP SŁAWOMIRZS0236B
188PRUSIEWICZ GRZEGORZZS0400B
189PTAK ZENONZS0311B, C
190PYSZKA JANUSZZS0064B, C, B+E, C+E
191RACŁAW LESZEKZS0354B, C, D, T, B+E, C+E
192RAUZA ANDRZEJZS0017B, C, D, B+E, C+E, D+E
193ROMANOWSKI MAREKZS0101B
194ROSÓŁ MIROSŁAWZS0299B, C
195ROSSIWALL ROMANZS1029B
196ROZMARYNOWSKI DAMIANZS1110B
197RYBAK JACEKZS0113B
198RYCHLIK ZDZISŁAWZS0430B, C
199RYCZEK KATARZYNAZS1035B
200RZEPKA NATALIAZS0616B
201SACEWICZ ROMANZS1020B
202SAMEK WALDEMARZS0563B
203SAMPŁAWSKI  TOMASZZS1021B
204SAMSON MARCINZS1103A, B
205SANKOWSKI MICHAŁZS0899B
206SEKULSKI MARIUSZZS0769B
207SIDOROWICZ JANUSZZS1057B
208SITAREK MICHAŁZS1053B
209SKOCZYLAS GRZEGORZZS0917B
210SKORZEWSKA DOROTAZS1023A, B
211SKOWRONEK ANTONIZS0790B
212SKRABURSKI JACEKZS0134A, B, C
213SŁOMIŃSKI ARKADIUSZZS0188B
214SMOŁA SYLWIAZS1051B
215SOCHOCKI PIOTRZS0687B
216SOMPOLIŃSKI SŁAWOMIRZS0927B
217SORBJAN JAROSŁAWZS0749B
218STEFANIAK DARIUSZZS1073B
219STORTZ-SKRĘTY ANNAZS0689B
220STUDNIAREK MICHAŁZS1094B
221STUŁKOWSKI PAWEŁZS1050A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
222STYCZEWSKI TADEUSZZS1005B
223SUBOCZ MAREKZS1066B, C
224SUBOCZ MONIKAZS0956B
225SUZANOWICZ AGNIESZKAZS1070B
226SYKAŁA KRZYSZTOFZS1000B
227SYLWANOWICZ ADAMZS1074A, B
228SZAJEWSKI PRZEMYSŁAWZS0169B
229SZCZERBIK PAWEŁZS0916B
230SZNEIDER IRENEUSZZS0082A, B, C, D, B+E, C+E
231SZULBORSKI KAMILZS1098B
232SZULC KRZYSZTOFZS1055B
233SZULC-ŁATWIŃSKI MAREKZS0392A, B, B+E
234SZWACHŁA ANDRZEJZS0022A, B, C, B+E, C+E
235SZYMCZYK ARKADIUSZZS0146B
236SZYMNIK JANZS0030B
237SZYMULA ROBERTZS0981A, B
238ŚLĘGA MICHAŁZS0695B
239ŚMIGIELSKA ADRIANAZS1008A, B
240ŚWIDERSKA ALEKSANDRAZS0608B
241ŚWIDERSKA IWONAZS0843B, D
242ŚWIDERSKI ROBERTZS0574A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
243TARASZKIEWICZ-MICHALSKA EMILIAZS1076B
244TROJAN PAWEŁZS1062B
245TRZCIŃSKI MARCINZS0648B
246TRZECIAK GRZEGORZZS0026A, B, C, T, B+E, C+E
247TUSZKOWSKI LEONARDZS0079A, B, C, D, T, B+E, C+E
248TYLEC ZBIGNIEWZS0018A, B
249TYRAKOWSKA MAŁGORZATAZS1037B
250TYRAKOWSKI DARIUSZZS0636B
251TYRAKOWSKI PAWEŁZS1113B
252USOWICZ ALEKSANDRAZS1082B
253WAJS EWAZS0526B
254WALENDZIK ADAMZS0991B
255WASZCZUK GRZEGORZZS0915A, B
256WERYK ZBIGNIEWZS0015B
257WĘGRZYN JANUSZZS0049A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
258WĘGRZYN MACIEJZS0620B
259WĘGRZYNOWSKI MARCINZS0902B
260WIĄCKIEWICZ GRAŻYNAZS0666B
261WITASIK KAMILAZS0952A
262WITEK ANTONIZS0264B
263WITKOWSKI JANUSZZS0901B, C, D, T, B+E, C+E
264WNĘK MIROSŁAWZS0130A, B, B+E
265WOJTCZAK SŁAWOMIRZS0670B
266WOJTKIEWICZ AGATAZS1080B
267WOLSKI MARCINZS1115B
268WOŹNIAK  MAREKZS0771B
269WOŹNIAK ROBERTZS0933B
270WÓJCICKI MIROSŁAWZS0280B
271WRÓBEL ANDRZEJZS1052B
272ZAPŁATA WŁADYSŁAWZS0156B
273ZDUNOWSKI ANDRZEJZS0920A, B, C
274ZDZIARSKI ROBERTZS0684B
275ZGLICZYŃSKI TADEUSZZS0628B
276ZMITROWICZ ANDRZEJZS0615B, D
277ZYDORCZYK RADOSŁAWZS1101B
278ŻUKOWSKI RAFAŁZS1108A, B, C

Zgodnie z art. 33 ust. 3a ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujacych pojazdami (Dz.U. 2016.poz. 627 j.t. ze zm.)  Starosta, wpisując do ewidencji instruktorów w zakresie prawa jazdy kategorii:

  1. A - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1 i A2;
  2. B, C lub D - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii B1, C1 lub  D1;
  3. C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B+E oraz odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii C1+E lub D1+E;
  4. B+E, C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii T;
  5. C+E posiadającą uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D oraz prawo jazdy kategorii D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D+E.
     

Wydruk