Ewidencja Instruktorów Nauki Jazdy

Szczegółowych informacji w zakresie danych zawartych w wykazie udziela Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, tel. (+48) 91 42 45 285, e-mail: mgadom@um.szczecin.pl


Stan na dzień: 2018-01-10


Lp.InstruktorNr uprawnieńUprawnienia
1ANDRZEJCZAK PIOTRZS0887B
2ANTONOWICZ AGNIESZKAZS0692A, B
3BALCERAK PAWEŁZS0662B
4BANASZAK JACEKZS0990 B
5BARTKNECHT JACEKZS0808B
6BASA ROBERTZS0099B
7BEREZA KRZYSZTOFZS1085B
8BIAŁOBRODZKI ARKADIUSZZS0946B
9BIAŁY  DOMINIKZS1034B
10BIERZANOWSKI ROBERTZS0747A, B
11BILSKA ANNAZS1027B
12BINKOWSKI MARCINZS1061B
13BŁOWACKI TOMASZZS0966B
14BOGUCKI MARCINZS0431B
15BOLEWSKI GRZEGORZZS0048A, B, C
16BORUCH MIROSŁAWZS0784A, B
17BUDZYŃ PIOTRZS1068B
18BURZYŃSKI PRZEMYSŁAWZS0998B
19BUTKOWSKI ZENONZS0527A, B
20CHABROS KRZYSZTOFZS1003B
21CHMIELARZ DOMINIKAZS1072B
22CHMIELARZ GRZEGORZZS1086B
23CIESZYŃSKI JAKUBZS0931B
24CIEŚLAK ADAMZS0384A, B
25CIEŚLAK ANNAZS0744B
26CIEŚLAK FRANCISZEKZS0153B
27CIOSEK EUGENIUSZZS0476B
28CYLWIK ROBERTZS1036B
29CZAJKA JAROSŁAWZS1054B
30CZERNIAK WITOLDZS0643B
31ĆWIERTNIA PIOTRZS1067A, B
32ĆWIRKO ŁUKASZZS1040B
33DANOWSKA MARZENAZS0541B
34DANUSEWICZ ARTURZS1011B
35DĄBROWSKI JANZS0538B, C, D, T, B+E, C+E
36DĄBROWSKI TADEUSZZS0242B
37DEBERNY  PAWEŁZS0652B, C, T, B+E, C+E
38DEC MARIANZS0024B
39DEPA MIROSŁAWZS0221B
40DOLEGA MAŁGORZATAZS0791B
41DOMBROWSKI MIROSŁAWZS0604B
42DURDYŃ REMIGIUSZZS0566B, D
43DYSZEL JERZYZS1069B
44ENGLER PAWEŁZS0423A, B
45ETYNKOWSKI GRZEGORZZS0057A, B, C, B+E, C+E
46EWANGELISTA ADAMZS1030B
47FORMA SŁAWOMIRZS0629B, C
48FRANKÓW URSZULAZS0488PP
49GAJEWSKI ANDRZEJZS0074B, C, T, B+E, C+E
50GĄDZIKIEWICZ WOJCIECHZS0229B, C
51GĄGAŁO ZBIGNIEWZS1044B
52GIEDROJĆ BŁAŻEJZS0900B, C, T, B+E, C+E
53GLAPA IWONAZS0565B
54GŁOWACKI JAROSŁAWZS0262B
55GŁUSZKO ADAMZS0273B
56GMEREK JAROSŁAWZS0520B
57GOLA MARZENAZS0742PP
58GOLECKI GRACJANZS0999B
59GREGOROWICZ JAKUBZS1079B
60GRZANKOWSKI PAWEŁZS0732B
61GRZEGORZAK ZDZISŁAWZS0200A, B, C, T, B+E, C+E
62GUMOWSKI MACIEJZS1060B
63HAŁUB DARIUSZZS0890B
64HERUDZIŃSKA KATARZYNAZS0257B
65JADCZAK  ŁUKASZZS1091B
66JANOWSKI ZBIGNIEWZS0260B
67JAROSZYŃSKI PAWEŁZS1081B
68JASIŃSKA-NOWAK SYLWIAZS1092B
69JEMIELITY ROBERTZS0709A, B
70JUSZCZYŃSKI  WIESŁAWZS1043B
71KACZMAREK TADEUSZZS0013B, C, D, T, B+E, C+E
72KACZMARSKA ALINAZS1033B
73KALBARCZYK HENRYKZS0269B
74KALINOWSKI  ŁUKASZZS0782B
75KALITA ARTURZS0975B
76KALITYŃSKI JANUSZZS0425B
77KAŁŁAUR MACIEJZS0740PP
78KAWKA-KAPLITA GRAŻYNAZS0848B
79KAZNOWSKA AGNIESZKAZS0960B
80KAŹMIERCZAK WITOLDZS0905A, B, C, D, T, B+E, C+E
81KEPEL MARCINZS0897A, B
82KIERSNOWSKI BOGUSŁAWZS0997B, C, D, C+E
83KIJOWSKI DARIUSZZS0701B
84KLUBA KRZYSZTOFZS0568B
85KNERA AGATAZS1059B
86KOCHANEK GRZEGORZZS0844B
87KOLCZYŃSKI WIESŁAWZS1016B, C, B+E, C+E
88KOŁODZIEJCZYK ZBIGNIEWZS0672B
89KONIECZNY ARTURZS1018B
90KONIECZNY MAREKZS0653B
91KÖNIG IWONAZS1065B
92KOPERKIEWICZ DOMINIKZS1026A, B
93KORNICZ MARCINZS0941B
94KORSKI JERZYZS0029B
95KOŚKA TADEUSZZS0489B
96KOWALCZYK ARKADIUSZZS1048A, B
97KOWALCZYK ROBERTZS1058B
98KOWALEWSKI SŁAWOMIRZS0194B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
99KOWALEWSKI TOMASZZS0546B, C, T, B+E, C+E
100KOWALSKA BEATAZS0976B
101KOWALSKI PAWEŁZS0963B
102KOWALSKI WIESŁAWZS0892B
103KOZŁOWSKI JAROSŁAWZS0145B
104KRAUSE MARZENNAZS0346B
105KREPSZTUL PRZEMYSŁAWZS1071B
106KRÓL WŁODZIMIERZZS0518B
107KRÓLACZYK JACEKZS0970B
108KRUK PAWEŁZS1064B
109KRUSZEL KAROLZS0514B, C, D, T, B+E, C+E
110KRYSZAŁOWICZ MARIUSZZS1004B
111KRZEMIŃSKI TOMASZZS0863B, C, T, B+E, C+E
112KUCHARZ ROMANZS0191A, B
113KUKUŁA KRZYSZTOFZS0152PP
114KUSIO ANDRZEJZS1031B
115KUŻEL EWAZS1083B
116KWAŚNIK ADAMZS0092B, C
117KWIATEK PAWEŁZS0235B
118KWIATKOWSKA AGNIESZKAZS1084B
119KWIATKOWSKI MAREKZS0360B, C, D, T, B+E, C+E
120LAMENT GRZEGORZZS0413B
121LAMENT MARIANZS0065B
122LEŚNIEWSKI JACEKZS0209B
123LIPSKI ANDRZEJZS0077B
124LISOWSKA TERESAZS1090B
125LITWIŃCZUK MICHAŁZS1045B
126ŁEMPICKI KRZYSZTOFZS0483PP
127ŁOCHOWICZ ANDRZEJZS0458B
128ŁOZIŃSKI DARIUSZZS0467B
129ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOFZS1089
130ŁUKASIEWICZ MIROSŁAWZS0291A, B, C, D, T, B+E, C+E
131ŁYDZIŃSKI ANDRZEJZS0316A, B, C, D, B+E, C+E
132MACIEJUK ALINAZS0923B
133MACZAN-MALARZ MARTAZS1078A
134MACZKIEWICZ DARIUSZZS0756B
135MAJEWSKA PAULINAZS0661B
136MAJEWSKA - JEMIELITY ANNAZS0746B
137MALARZ ŁUKASZZS0298A, B
138MAŁAGOCKI JAROSŁAWZS0484B
139MARUSZAK ROBERTZS1047B
140MATS-MACIESZA PATRYCJAZS0495B
141MATWIEJEWSKA KATARZYNAZS1041B
142MATYSIAK WITOLDZS0118B, B+E
143MAZURKIEWICZ JÓZEFZS0328B, C
144MICHALEC BOGUSŁAWZS0575B
145MICHALEC JOANNAZS1088B
146MICHALSKI KAMILZS1056B
147MICHAŁKO JAROSŁAWZS0609B
148MIKUCKA AGNIESZKAZS1012B
149MILER ANDRZEJZS0327A, B
150MILLER ZBIGNIEWZS0542B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
151MIRZWA TOMASZZS0882B, C, T, B+E, C+E
152MOSAKOWSKI MIROSŁAWZS0806B, C
153MYSŁEK MARCINZS0761B
154NALEWAJ PRZEMYSŁAWZS1015B
155NARUSZEWICZ MARCINZS0427B
156NAWOJSKI HUBERTZS1038B, C
157NIEDZIÓŁKA ROBERTZS0934B
158NIEŚMIERTELNA BEATAZS0348B
159NIKOŁAJCZYK ŁUKASZZS1049B
160NIWIŃSKI RYSZARDZS0183B
161NOJEK BOLESŁAWZS0072B, C, D, B+E, C+E
162NOWAKOWSKI MARCINZS0869B
163NOWICKI JANUSZZS0058B
164OCHOCKI MAREKZS0605B
165OTREMBA RYSZARDZS0912B, C
166PADJASEK MARIUSZZS1077B
167PAJEWSKI JAROSŁAWZS1095B
168PAL PIOTRZS0493B, C
169PALEWSKI KRZYSZTOFZS0645A, B, C, D, T, B+E, C+E
170PARYPA KRZYSZTOFZS0928B
171PAWLAK KRZYSZTOFZS0980A, B
172PAWLONKA PIOTRZS0735B
173PAWŁOWSKI  WOJCIECHZS0564B, C
174PĘKAŁA PIOTRZS0589B
175PIASECKI TOMASZZS0936B
176PIECZYŃSKI KRZYSZTOFZS0576B
177PIEKARSKI ŁUKASZZS0835B
178PIESIEWICZ JACEKZS1093B
179PIETRZAK GRZEGORZZS0060A, B
180PIETRZAK JERZYZS0045B
181PIETRZAK TOMASZZS0409A, B, C
182PIGŁA JAROSŁAWZS1075B
183PILECKA MONIKAZS0375B
184PIOTROWSKI JERZYZS0957B
185PIOTROWSKI ZBIGNIEWZS0089A, B, C, T, B+E, C+E
186PITUŁA JAROSŁAWZS0964B
187PLEWKA JAROSŁAWZS0147B
188PLINTA ROBERTZS0736B
189PŁYTNIK STANISŁAWZS0193B, C, T, B+E, C+E
190PODGÓRSKI TOMASZZS0978A, B
191POKŁAD PIOTRZS1006B
192POL KRZYSZTOFZS0406A, B
193POLAKOWSKI ARTURZS0994B
194POLAŃSKI KRZYSZTOFZS0041A, B, C, T, B+E, C+E
195POLIS PAWEŁZS1042B
196PRAWUCKI RYSZARDZS0073B
197PROKOP SŁAWOMIRZS0236B
198PRUSIEWICZ GRZEGORZZS0400B
199PRZYBYSZ DANIELZS1025B
200PTAK ZENONZS0311B, C
201PYSZKA JANUSZZS0064B, C, C+E
202RACŁAW LESZEKZS0354B, C, D, C+E
203RAUZA ANDRZEJZS0017B, C, D, B+E, C+E, D+E
204RENK DARIUSZZS0630A, B, C, D, T, B+E, C+E
205ROMANOWSKI MAREKZS0101B
206ROSÓŁ MIROSŁAWZS0299B, C
207ROSSIWALL ROMANZS1029B
208RYBAK JACEKZS0113B
209RYCHLIK ZDZISŁAWZS0430B, C
210RYCZEK KATARZYNAZS1035B
211RZEPKA NATALIAZS0616B
212SACEWICZ ROMANZS1020B
213SACHA MICHAŁZS1039B
214SADKA ANETAZS0271B
215SAMEK WALDEMARZS0563B
216SAMPŁAWSKI  TOMASZZS1021B
217SANKOWSKI MICHAŁZS0899B
218SEKULSKI MARIUSZZS0769B
219SETA KAZIMIERZZS1032A, B, C, D, B+E, C+E, D+E
220SIDOROWICZ JANUSZZS1057B
221SITAREK MICHAŁZS1053B
222SKOCZYLAS GRZEGORZZS0917B
223SKORZEWSKA DOROTAZS1023A, B
224SKOWRONEK ANTONIZS0790B
225SKRABURSKI JACEKZS0134A, B, C
226SŁOMIŃSKI ARKADIUSZZS0188B
227SMOŁA SYLWIAZS1051B
228SOCHOCKI PIOTRZS0687B
229SOKÓŁ MARIAZS0955B
230SOMPOLIŃSKI SŁAWOMIRZS0927B
231SORBJAN JAROSŁAWZS0749B
232SOSIŃSKI PAWEŁZS0294A, B
233STEFANIAK DARIUSZZS1073B
234STORTZ-SKRĘTY ANNAZS0689B
235STUDNIAREK MICHAŁZS1094B
236STUŁKOWSKI PAWEŁZS1050A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
237STYCZEWSKI TADEUSZZS1005B
238SUBOCZ MAREKZS1066B, C
239SUBOCZ MONIKAZS0956B
240SUZANOWICZ AGNIESZKAZS1070B
241SYKAŁA KRZYSZTOFZS1000B
242SYLWANOWICZ ADAMZS1074A, B
243SZAJEWSKI PRZEMYSŁAWZS0169B
244SZCZERBIK PAWEŁZS0916B
245SZNEIDER IRENEUSZZS0082A, B, C, D, B+E, C+E
246SZULBORSKI KAMILZS0947B
247SZULC KRZYSZTOFZS1055B
248SZULC-ŁATWIŃSKI MAREKZS0392A, B, B+E
249SZWACHŁA ANDRZEJZS0022A, B, C, B+E, C+E
250SZYMCZYK ARKADIUSZZS0146B
251SZYMNIK JANZS0030B
252SZYMULA ROBERTZS0981A, B
253ŚLĘGA MICHAŁZS0695B
254ŚMIGIELSKA ADRIANAZS1008A, B
255ŚWIDERSKA ALEKSANDRAZS0608B
256ŚWIDERSKA IWONAZS0843B, D
257ŚWIDERSKI ROBERTZS0574A, B, C, D
258TARASZKIEWICZ-MICHALSKA EMILIAZS1076B
259TROJAN PAWEŁZS1062B
260TRZCIŃSKI MARCINZS0648B
261TRZECIAK GRZEGORZZS0026A, B, C, T, B+E, C+E
262TUSZKOWSKI LEONARDZS0079A, B, C, D, T, B+E, C+E
263TYLEC ZBIGNIEWZS0018A, B
264TYRAKOWSKA MAŁGORZATAZS1037B
265TYRAKOWSKI DARIUSZZS0636B
266USOWICZ ALEKSANDRAZS1082B
267WAJS EWAZS0526B
268WALENDZIK ADAMZS0991B
269WASZCZUK GRZEGORZZS0915A, B
270WERNER JULITAZS0480PP
271WERYK ZBIGNIEWZS0015B
272WĘGRZYN JANUSZZS0049A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
273WĘGRZYN MACIEJZS0620B
274WĘGRZYNOWSKI MARCINZS0902B
275WIĄCKIEWICZ GRAŻYNAZS0666B
276WITASIK KAMILAZS0952A
277WITEK ANTONIZS0264B
278WITKOWSKI ANDRZEJZS1046B
279WITKOWSKI JANUSZZS0901B, C, D, T, B+E, C+E
280WNĘK MIROSŁAWZS0130A, B, B+E
281WOJTCZAK SŁAWOMIRZS0670B
282WOJTKIEWICZ AGATAZS1080B
283WOŹNIAK  MAREKZS0771B
284WOŹNIAK ROBERTZS0933B
285WÓJCICKI MIROSŁAWZS0280B
286WRÓBEL ANDRZEJZS1052B
287ZAMIATOWSKA DANUTAZS1024B
288ZAPŁATA WŁADYSŁAWZS0156B
289ZAREMBA RAFAŁZS1087B
290ZDUNOWSKI ANDRZEJZS0920A, B, C
291ZDZIARSKI ROBERTZS0684B
292ZGLICZYŃSKI TADEUSZZS0628B
293ZMITROWICZ ANDRZEJZS0615B, D

Zgodnie z art. 33 ust. 3a ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujacych pojazdami (Dz.U. 2016.poz. 627 j.t. ze zm.)  Starosta, wpisując do ewidencji instruktorów w zakresie prawa jazdy kategorii:

  1. A - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1 i A2;
  2. B, C lub D - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii B1, C1 lub  D1;
  3. C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B+E oraz odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii C1+E lub D1+E;
  4. B+E, C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii T;
  5. C+E posiadającą uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D oraz prawo jazdy kategorii D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D+E.
     

Wydruk