przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 146422231428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258374810268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1622951588
4Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014643661309
5Zarezerwuj Wizytę1452328645
6Procedury Urzędu Miasta Szczecin10898010
7Biuro Obsługi Interesantów108968526385
8Dowody osobiste1069350678
9Rodzaje spraw, wnioski1066663677
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9107894575
11Stan realizacji wniosku687045788
12Załatw Sprawę592930552
13Tryby załatwiania spraw5587272855
14Prawa jazdy527117554
15Dowody rejestracyjne482024516
16Stan Realizacji Sprawy454695696
17Jednostki Organizacyjne UM4228486202
18Komunikat386608729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2977382655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych27354976558
22Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM266679488
23Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
24Spis telefonów258438534
25Ewidencje i Rejestry253905678
26Bieżący stan kolejki250145726
27Pojazd - rejestracja pojazdów2457620
28Urząd Stanu Cywilnego2377754918
29Kolejka mieszkaniowa228186788
30Wydział Ochrony Środowiska2033549936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12011480
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin197860565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1839601168
34Dowody osobiste1730460
35Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1728298695
36Biuro Rewitalizacji1672336255
37Wydział Spraw Obywatelskich1587980
38Informacje teleadresowe154330619
39Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1534541071
40Najczęściej zadawane pytania152252652
41Prawo jazdy1434240
42Wyszukiwarka obwodów wyborczych141413578
43Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
44Rejestry i Mapy133152537
45Informacja Urzędowa120220582
46Gospodarka odpadami1154330
47Wydział Zarządzania Projektami1153208064
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1064330
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe100158912
50Informacja Urzędowa9946418