Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 129556831428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej257679110268
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4013551921309
4e-URZĄD Miasta Szczecin1198449588
5Biuro Obsługi Interesantów106240826385
6Dowody osobiste1012769678
7Zarezerwuj Wizytę937851645
8Rodzaje spraw, wnioski916722677
9Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8706174575
10Stan realizacji wniosku684307788
11Procedury Urzędu Miasta Szczecin6706520
12Tryby załatwiania spraw5114382855
13Załatw Sprawę510274552
14Prawa jazdy503330554
15Dowody rejestracyjne444642516
16Stan Realizacji Sprawy425566696
17Umawianie wizyt384844729
18Jednostki Organizacyjne UM3570956202
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2972632655
21Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
22Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych25194376558
23Ewidencje i Rejestry244184678
24Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM234807488
25Kolejka mieszkaniowa227753788
26Spis telefonów225420534
27Bieżący stan kolejki222535726
28Wydział Ochrony Środowiska1801429936
29Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin176007565
30Urząd Stanu Cywilnego1730174918
31Biuro Rewitalizacji1638756255
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11594860
33Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1498658695
34Najczęściej zadawane pytania140595652
35Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1392201168
37Pojazd - rejestracja pojazdów1330220
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1288631071
39Informacje teleadresowe123440619
40Informacja Urzędowa120220582
41Rejestry i Mapy117686537
42Wydział Zarządzania Projektami1119228064
43Wydział Spraw Obywatelskich1009890
44Dowody osobiste988860
45Mój Urząd97503604
46Biuro Dialogu Obywatelskiego903386953
47Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe82451912
48Prawo jazdy799220
49Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
50Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)738750
Wydruk