przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 142578051428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258253710268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1540422588
4Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014278911309
5Zarezerwuj Wizytę1313622645
6Biuro Obsługi Interesantów108352726385
7Dowody osobiste1059902678
8Rodzaje spraw, wnioski1039334677
9Procedury Urzędu Miasta Szczecin10029970
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9024774575
11Stan realizacji wniosku686640788
12Załatw Sprawę577115552
13Tryby załatwiania spraw5500812855
14Prawa jazdy521716554
15Dowody rejestracyjne474047516
16Stan Realizacji Sprawy448675696
17Jednostki Organizacyjne UM4105156202
18Komunikat386322729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2976332655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych26843976558
22Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
23Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM260334488
24Ewidencje i Rejestry252163678
25Spis telefonów251636534
26Bieżący stan kolejki240701726
27Kolejka mieszkaniowa228111788
28Urząd Stanu Cywilnego2247294918
29Pojazd - rejestracja pojazdów2195960
30Wydział Ochrony Środowiska1988039936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11955910
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin193614565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1779511168
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1680138695
35Biuro Rewitalizacji1664966255
36Dowody osobiste1570670
37Najczęściej zadawane pytania149894652
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1492341071
39Informacje teleadresowe147763619
40Wydział Spraw Obywatelskich1466950
41Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
42Rejestry i Mapy129134537
43Prawo jazdy1286590
44Informacja Urzędowa120220582
45Wyszukiwarka obwodów wyborczych118599578
46Wydział Zarządzania Projektami1143558064
47Gospodarka odpadami1070640
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1003000
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe98277912
50Mój Urząd97857604