przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 147761681428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258417610268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1663826588
4Zarezerwuj Wizytę1504055645
5Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014784421309
6Procedury Urzędu Miasta Szczecin11285060
7Biuro Obsługi Interesantów109174926385
8Rodzaje spraw, wnioski1077222677
9Dowody osobiste1073171678
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9139474575
11Stan realizacji wniosku687189788
12Załatw Sprawę599686552
13Tryby załatwiania spraw5624312855
14Prawa jazdy529178554
15Dowody rejestracyjne485154516
16Stan Realizacji Sprawy457866696
17Jednostki Organizacyjne UM4277696202
18Komunikat386716729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2977782655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych27816776558
22Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM268800488
23Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
24Spis telefonów260823534
25Pojazd - rejestracja pojazdów2557790
26Ewidencje i Rejestry254528678
27Bieżący stan kolejki253907726
28Urząd Stanu Cywilnego2427504918
29Kolejka mieszkaniowa228214788
30Wydział Ochrony Środowiska2051779936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12038850
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin199330565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1863331168
34Dowody osobiste1793280
35Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1740848695
36Biuro Rewitalizacji1674176255
37Wydział Spraw Obywatelskich1633300
38Informacje teleadresowe156930619
39Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1551181071
40Najczęściej zadawane pytania153093652
41Prawo jazdy1487400
42Wyszukiwarka obwodów wyborczych146772578
43Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
44Rejestry i Mapy134410537
45Informacja Urzędowa120220582
46Gospodarka odpadami1179190
47Wydział Zarządzania Projektami1155538064
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1084990
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe100886912
50Informacja Urzędowa10056618