przejdź do treści

Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych

Stan na dzień: 2017/02/20

Zazwolenie A  do 4,5% zawarości alkoholu oraz piwo
Zazwolenie B  powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa)
Zazwolenie C  powyżej 18% zawartości alkoholu

Lp Osoba Nazwa firmy Sprzedaż Podawanie Adres punktu Uwagi A B C
ĆWIĘKA NATALIA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A        
DĄBROWSKA AGNIESZKA       catering   -  na terenie Szczecinie    podczas organizacji przyjęć     A        
JUSZCZAK WALDEMAR; GOLEMA DOMINIK; GOLEMA DARIUSZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A     B     C  
KACZOROWSKI MAREK       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
LAJDAMIK MARCIN       catering   -  na terenie Gmiiny Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
PĄSIK STANISŁAW       catering   -  GMINA MIASTO SZCZECIN    organizacja przyjęć     A        
WARŻAJTIS DOROTA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     
WIECZOREK ROBERT       catering   -  Gmina Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A     B     
ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       catering   -  Gmina Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A        
10  ZAJĄC ROBERT       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
11  GAŃCZA ELŻBIETA       -   gastronomia  Dziennikarska 15   punkcie gastronomicznym     A        
12  "HOTEL ZAMEK" SPÓŁKA JAWNA BRONISŁAW KUBEL, JAROSŁAW KUBEL       -   gastronomia  Panieńska 15   restauracji w "Centrum Zamek"     A     B     C  
13  "PORT-WEST" DARIUSZ GOLEMA SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Jana z Kolna 7   restauracji     A     B     C  
14  ADAMCZYK KATARZYNA; MĄDRY MARCIN       -   gastronomia  ul. Policka 51 lokal numer 5    Galerii Północ - Pizzerii "Bella Italia"     A     B     
15  ADAMS ANTONIUS       -   gastronomia  ul. Owocowa 14   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
16  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Panieńska 20/7   punkcie gastronomicznym Bollywood Street Food     A     B     C  
17  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Rynek Sienny 3/U1   Restauracji "TOKYO SUSHI & GRILL"     A     B     C  
18  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Partyzantów 1/U1   restauracji "Bombay"     A     B     C  
19  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Rynek Sienny 2u   Restauracji     A     B     C  
20  ALKSNIN PAWEŁ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 40,42,44/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
21  ANTONÓW DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20   punkcie gastronomicznym "Canteen"     A     B     
22  ANTOSIEWICZ ARTUR       -   gastronomia  Kolumba 4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
23  APOSTOLU MICHALIS       -   gastronomia  Bulwar Piastowski działka 44, obręb 1037   punkt gastronomiczny "The Greek Ouzeri"     A     B     C  
24  ARDELLI JAN       -   gastronomia  ul. Kaszubska 65/U1   punkcie gastronomicznym     A        C  
25  ARDELLI JAN       -   gastronomia  ul. Plater 10/U1   punkcie gastronomicznym     A        C  
26  ARTEMIUK JAN       -   gastronomia  Aleja Papieża Jana Pawła II (działka nr 16/1 obręb 1032)    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
27  AZZOUZ NADA       -   gastronomia  Romera 12   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
28  BAGIŃSKA JOANNA       -   gastronomia  ul. Janiny Smoleńskiej ps. "Jachna" 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
29  BAJER JAKUB       -   gastronomia  ul. Mianowskiego róg Otwockiej    punkcie gastronomicznym     A        
30  BAJER JAKUB       -   gastronomia  ul. Firlika 44   punkcie gastronomicznym     A        
31  BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Plac Żołnierza Polskiego 2   klubie "Elefunk"     A     B     C  
32  BALIK ZBIGNIEW, BALIK BARTOSZ       -   gastronomia  Felczaka 9   restauracji "Szczecin"     A     B     C  
33  BALIK ZBIGNIEW; BIALIC MAREK       -   gastronomia  Czarnieckiego 8I   lokalu HEYA CLUB     A     B     C  
34  BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  ul. Kordeckiego, działka 12/4, obręb 2155 przy budynk nr 15    szaszłykarni Merkury     A        
35  BALOWSKI TADEUSZ       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 3-4   punkcie gastronomicznym     A        
36  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  Jana z Kolna 7 działka 10/3, obręb 1084 ; działka 54/3, obręb 1028/(pawilon nr 4)   szaszłykarni "MERKURY"     A        
37  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  Wiosenna 32 (9 pawilon przy Galerii Gryf)   szaszłykarni "Merkury"     A        
38  BARTECZEK KATARZYNA       -   gastronomia  ul. Bł. Królowej Jadwigi 13/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
39  BEDNARSKI PIOTR; MAJEWSKI TOMASZ; ĆWIRKO WALDEMAR       -   gastronomia  ul. Arkońska 30B   Kompleksie gastronomicznym ARKONKA     A     B     C  
40  BELKOWSKA BOŻENA       -   gastronomia  JASNA 7   barze piwnym "ZAGŁOBA"     A        
41  BERGER DANUTA       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 9   pawilonie gastronomicznym BOSUN PUB     A     B     C  
42  BIAŁKOWSKI JAROSŁAW; GOLEMA DARIUSZ       -   gastronomia  Plac Lotników 3/U1   punkcie gastronomicznym "Karczma Polska"     A     B     C  
43  BIEL MAGDALENA       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 1,2/2,1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
44  BIEL MAGDALENA       -   gastronomia  Dworcowa 20   punkcie gastronomicznym "Browar Polski"     A     B     C  
45  BIELENIA JANINA       -   gastronomia  ul. Św. Barbary 1A   punkcie gastronomicznym     A        
46  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Jagiellońska 10 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A        
47  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Witkiewicza 41A   Pubie Jocker     A        
48  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  ul. Zielonogórska 34a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
49  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Ludowa -Blizińskiego    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
50  BIEŃKOWSKI WOJCIECH       -   gastronomia  ul. 3 Maja 20   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
51  BIJOCH MARTA       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 6/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
52  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
53  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
54  BOBER MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Bandurskiego 98/U1   punkcie gastronomicznym        B     
55  BOBIK KAMILA       -   gastronomia  ul. Rydla 51a/u1   punkcie gastronomicznym     A        
56  BOGACZ-ŁASIŃSKA BARBARA; KUBIAK KATARZYNA       -   gastronomia  KASZUBSKA 3/2   restauracji "ElTapatio"     A     B     C  
57  BOROCHOWSKA MAŁGORZATA       -   gastronomia  ul. Łucznicza 76/B   punkcie gastronomicznym     A     B     
58  BRODZIŃSKA KRYSTIANA       -   gastronomia  ul. Rayskiego 16/U   Restauracji Chief     A     B     C  
59  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Struga 42 (C.H. Outlet)   punkcie gastronomicznym     A        
60  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18 (C.H. Galaxy)   punkcie gastronomicznym     A        
61  BRZEZICKA JOANNA; BRZEZICKI MICHAŁ       -   gastronomia  Różowa 9A   kawiarni "Cafe Vanilla"     A     B     
62  BUGAJSKI ŁUKASZ       -   gastronomia  ul. Glazurowa 12   Restauracji-Pizzerii     A        
63  BUGIEL ARTUR       -   gastronomia  Szwoleżerów 1/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
64  BUJALSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Cedyńska 2-4   Pubie Loża     A     B     C  
65  BUKOWSKA JANINA       -   gastronomia  Gdańska 3f (działka 1/67, obręb 1091)   punkcie gastronomicznym "Ja Zen"     A        
66  BYLIŃSKI JAKUB; BYLIŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Krzywoustego 14/21   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
67  CENDROWSKA DARIA; KRAKOWIAK MARTA       -   gastronomia  Śląska 12/lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
68  CHMURSKI MIROSŁAW       -   gastronomia  Fałata 2   punkcie gastronomicznym Uni - Bar Platan     A        
69  CIAMAGA PIOTR       -   gastronomia  ul. Piłsudskiego 26/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
70  CIECHOLEWSKA KARINA       -   gastronomia  ul. Rayskiego 3/U1   Pizzerii "Gruby Benek"     A        
71  CZELADZIŃSKI ROBERT       -   gastronomia  Al. Niepodległości 22   Pub "Boston"     A     B     C  
72  CZUCHRYTA ZBIGNIEW, ZDOBYLAK JOLANTA       -   gastronomia  Al.Wojska Polskiego 245   restauracji Virga     A     B     C  
73  ĆWIEK KAMIL       -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 44/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
74  DĄBEK NORBERT       -   gastronomia  ul. Bulwar Piastowski - działka nr 44, obręb 1037 (pawilon nr 3)    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
75  DĄBROWSKI KONRAD       -   gastronomia  ul. Staromłyńska 4-5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
76  DŁUSKA BARBARA       -   gastronomia  ul. Lipowa 5   Restauracji "JACHTOWA"     A     B     C  
77  DOBRACKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  ul. Kupczyka 2   punkcie gastronomicznym FLOATING PARK     A        
78  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       -   gastronomia  Staszica 1 (C.H. Manhattan - pawilon 51A)   pawilon gastronomiczny     A        
79  DROBIAZGIEWICZ EWA       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 3,4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
80  DROŃSKI PIOTR       -   gastronomia  ul. Energetyków 40   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
81  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  ul. Niemcewicza 14B   Pizzeria PIZZA TEAM     A        
82  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  ul. Łukasińskiego 39A/LU2   Pizzeria PIZZA TEAM     A     B     
83  DULAT DOMINIKA       -   gastronomia  Marii Skłodowskiej - Curie 11   restauracji "REMEDIUM"     A     B     
84  DUSZYŃSKA SYLWIA       -   gastronomia  Śląska 12/1   restauracji "Pasja Fabryka Smaku"     A     B     C  
85  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  SIENNA 9   RESTAURACJI "POMIĘDZY"     A     B     C  
86  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kaszubska 12/U3   restauracji "HOSPUDKA"     A     B     C  
87  DUTKA MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Struga - działka nr 90, obręb 4070    Klubie Bilardowym FREE BALL     A     B     C  
88  DUTKALSKI BARTŁOMIEJ       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     
89  DWORAK RENATA       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 41   punkcie gastronomicznym     A        
90  DYBEK MAGDALENA       -   gastronomia  Rugiańska ( obręb 3019, działka nr 3/3)    punkcie gastronomicznym     A        C  
91  DYMARCZYK DARIUSZ, LEWANDOWSKI RAFAŁ, BALIK ZBIGNIEW, GOLEMA EDWARD       -   gastronomia  PLAC LOTNIKÓW 7   PIZZERII     A     B     C  
92  DYMARCZYK DARIUSZ; WOJTKUN DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Jasna 3/17   Pizzerii Marco Polo     A     B     
93  DZIARMAGA EUGENIUSZ, DZIARMAGA MICHAŁ       -   gastronomia  AL.WOJSKA POLSKIEGO 99   PUBIE TRZY KORONY     A        C  
94  DZIUBICH GABRIEL       -   gastronomia  ul. Podgórna 26   punkcie gastronomicznym "BISTRO POD 8"     A     B     C  
95  EGIL MOLTU RUNE       -   gastronomia  ul. Krzemienna 1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
96  EKINCI ILHAMI       -   gastronomia  ul. Wernyhory 17   punkcie gastronomicznym     A        
97  ERNEST KONRAD       -   gastronomia  ul. Rynek Nowy 3   punkcie gastronomicznym     A        C  
98  FERTAŁA RYSZARD       -   gastronomia  ul. Dobrej Nadziei - działka 1/4, obręb 1114 (Dziewoklicz)    punkcie gastronomicznym     A        
99  FIEREK ANNA       -   gastronomia  Bolesława Krzywoustego 53/U1   barze "Wiarus"     A        C  
100  FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Aleja Niepodległości 18-21 (dodatkowe wejście od ul.Tkackiej 19-22)   punkcie gastronomicznym "Cubar"     A     B     C  
101  FILIPSKI ŁUKASZ       -   gastronomia  ul. Narutowicza 17D   restauracji w Hotelu "Kapitan"     A     B     
102  FLISAK ŻANETA       -   gastronomia  ul. Królowej Jadwigi 37a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
103  FODEMSKA ANETA KRYSTYNA       -   gastronomia  ul. Lisiej Góry 5   punkcie gastronomicznym     A     B     
104  GABRIEL WANDA, GABRIEL- GOGOŁKIEWICZ AGNIESZKA       -   gastronomia  Wały Chrobrego 1,2   klubie "Pod Masztami"     A        
105  GAŁEK ARKADIUSZ; MYSZKIER MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Mariacka 26   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
106  GARASIK KRYSTYNA       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 40/1U1   punkt gastronomiczny     A        
107  GIERCZYK MARIA       -   gastronomia  ul. Szafera - działka 2/69, obręb 2008   punkcie gastronomicznym     A        
108  GLAZA EDMUND; GLAZA PAWEŁ; GLAZA ELŻBIETA       -   gastronomia  ul. Nowa - działka 16/1, obręb 1039    pawilonie gastronomicznym     A        
109  GLEZNER MAŁGORZATA       -   gastronomia  Goleniowska 22   Pizzeria "MARCO POLO"     A     B     
110  GLIWA ROBERT; JURSZO ROBERT       -   gastronomia  ul. Tenisowa 35   punkcie gastronomicznym     A        
111  GODLEŚ JERZY       -   gastronomia  ul. Poniatowskiego 2A   PIZZERII PEPERONI     A     B     
112  GODLEŚ KATARZYNA, GODLEŚ DANIEL       -   gastronomia  ul. Południowa 1A/U   Pizzerii     A     B     
113  GÓRECKI ARKADIUSZ       -   gastronomia  Janiszewskiego 2A   pizzerii "Italiano" na stacji benzynowej     A        
114  GÓRNA HELENA; GÓRNY ANDRZEJ       -   gastronomia  ul. Sienna 5A   punkcie gastronomicznym     A     B     
115  GROCHOWSKI TOMASZ       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 78/LU5   pizzerii "Toni Peperoni"     A     B     
116  GROCHOWSKI TOMASZ, WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  Chłopska 72A   pizzerii "Toni Peperoni"     A     B     
117  GULCZYŃSKI MAREK       -   gastronomia  ul. Kadłubka 41/4   punkcie gastronomicznym     A     B     
118  GUMIENNY PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Rugiańska 17   punkcie gastronomicznym     A        
119  GUTEK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Reymonta 3 (rynek "Pogodno" - pawilon nr 85)   pizzerii "Mafia"     A        
120  HAJWOLA RAFAŁ       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 11   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
121  HAMAN KACPER       -   gastronomia  ul. Mickiewicza 93   punkcie gastronomicznym GOOL KEBAB     A        
122  HEJMAN BOGUMIŁA       -   gastronomia  ul. Uczniowska 3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
123  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  Plac Stefana Batorego 2   restauracji "STARY SZCZECIN"     A     B     C  
124  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  Plac Stefana Batorego 2   klubie "TANGO"     A     B     C  
125  HNAT JAN       -   gastronomia  Staszica 1 / pawilon nr 43 E (Targowisko MANHATTAN)   punkcie gastronomicznym ""PIWO U JANKA"""     A        
126  IWANKÓW MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Przestrzenna 19   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
127  IZABELA STRĄK       -   gastronomia  pl. Zwycięstwa 1/U1   sklepie Artisan-Bistro        B     
128  JAKUBOWSKA MARIA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 93/2   HERBACIARNI-KAWIARNI "TEINA"     A     B     C  
129  JANKOWSKI JERZY       -   gastronomia  Rydla 51C/U1   barze "Remo"     A        C  
130  JANKOWSKI MACIEJ       -   gastronomia  ul. Św. Wojciecha 11/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
131  JANUSZ JUST       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna    Mini BARZE na statku "Dziewanna"     A     B     
132  JASIEWICZ ŻANETA       -   gastronomia  ul. Świętego Jana Bosko (Targowisko KALINKA, pawilon nr 6)    szaszłykarni     A        
133  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 29/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
134  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/2+16   lokalu gastronomicznym "Prywatka"     A     B     C  
135  JAWORSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7   kawiarnii MINUS200CAFE     A     B     
136  JENDRZEJCZAK MARIUSZ       -   gastronomia  Dworcowa 2   Pubie "Piwnica"     A     B     C  
137  JENSZ ADRIAN       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 42/lok. U6   restauracji "Portofino"     A     B     C  
138  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia dz.13/19 obręb 1026   zakładzie małej gastronomi     A        
139  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  STASZICA (C.H.U. MANHATTAN) 1/ dz 52D 1/ dz 52D   punkcie gastronomicznym     A        
140  JOTEJKO MAŁGORZATA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 (targowisko sektor 5, pawilon 8)   punkcie gastronomicznym     A        
141  KALUZYNSKA ALICJA       -   gastronomia  ul. Szafera 186/A   punkcie gastronomicznym     A        
142  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   punkcie gastronomicznym "Nowy Browar Szczecin"     A     B     C  
143  KARALIS NIKOLAOS       -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 7/U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
144  KARAŚ KONRAD; KARAŚ ANNA       -   gastronomia  ul. Krasińskiego 1/U5   Barze KOPYTKO     A        
145  KARBOWNICZEK ALEKSANDER       -   gastronomia  Spiska 13   restauracji " "Kar-Te-Ma"     A     B     
146  KARCZYŃSKA ISABELLA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 17/U1, U2   restauracji - kawiarni     A     B     C  
147  KASPERCZAK SEBASTIAN       -   gastronomia  Osiek 7   Restauracji "RUCOLA"     A     B     C  
148  KASZKUR MAJA       -   gastronomia  ul. Okulickiego 2   punkcie gastronomicznym     A        
149  KĘDZIERSKA JANINA       -   gastronomia  PORTOWA 26/U1   U-NI-BAR NIKO     A     B     C  
150  KIWICZ-ROCHOŃ JULITA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 134/U6   pizzerii "PALOMA"     A     B     
151  KLECHA ROBERT       -   gastronomia  Pl. Kilińskiego - działka 11/2, obręb 1011 - targowisko w Szczecinie    Barze Kargulena     A        C  
152  KOCHAN BARBARA; KRUCEWICZ PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 18U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
153  KOŁTUNOWSKI IGOR, OSTROWSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   Lulu Club     A     B     C  
154  KOPCZYŃSKI PRZEMYSŁAW; MAŃKOWSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  Staromiejska 11/U3   kawiarni     A     B     
155  KORZENIOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  ul. Niedźwiedzia 16/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
156  KOSIOR EWA       -   gastronomia  Legnicka 3G   Pubie "Bumerang"     A     B     C  
157  KOSIOR PAULINA       -   gastronomia  ul. Europejska 33   Pracowni Smaku     A     B     
158  KOŚCIOŁOWICZ MARZENA       -   gastronomia  ul. Reymonta 3 (Rynek Pogodno-pawilon nr 82)   punkcie gastronomicznym     A        
159  KOTWICKI RADOSŁAW       -   gastronomia  Ku Słońcu 33   barze     A     B     C  
160  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B (Targowisko Zdroje - pawilon nr 7)   punkcie gastronomicznym "Frykas"     A        
161  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  ul. Swarożyca 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
162  KOWALIŃSKI JANUSZ; KOWALIŃSKA AGATA       -   gastronomia  ul. Grodzka 2 lok. U/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
163  KOWALIŃSKI JANUSZ; WITT WIESŁAWA       -   gastronomia  ul. Małopolska 48 (budynek Filharmonii)   Pauza Cafe     A     B     C  
164  KOWALSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Witkiewicza 49/U13   punkcie gastronomicznym     A        
165  KOZIOŁ ANNA; KAUP ANDRZEJ       -   gastronomia  Ku Słońcu 40   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
166  KRASOWSKA GENOWEFA       -   gastronomia  Rostworowskiego (działka 17/1, obręb 2066)   barze     A        
167  KRAUSE PIOTR       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 4   szaszłykarni     A        
168  KREPSZTUL HALINA       -   gastronomia  3-go Maja róg Owocowej (Pawilon nr 1) działka 20/1 obręb 1040    punkcie gastronomicznym "MEGA BAR"     A        
169  KREPSZTUL HALINA       -   gastronomia  3-go Maja róg Owocowej (Pawilon nr 2) działka 20/1 obręb 1040   punkcie gastronomicznym "PUB BAR NA START"     A        C  
170  KRUPIŃSKI MIROSŁAW; KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Szafera 128A/3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
171  KRZYŻANIAK KACPER       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 44/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
172  KUBIAK AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 14-15 lok. U/4   punkcie gastronomicznym     A        
173  KUBIAK GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Kaszubska 19/1A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
174  KUBIŃSKI ADAM       -   gastronomia  ul. Gombrowicza róg ul. Łubinowej    pijalni piwa     A        
175  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
176  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 29/U9   punkcie gastronomicznym     A        C  
177  KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       -   gastronomia  ul. Tadeusza Wendy 14   "STAREJ RZEŹNI"     A     B     C  
178  KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       -   gastronomia  Rycerska 3   restauracji "Zamkowa"     A     B     C  
179  KUROWSKA AGNIESZKA; SIUDEK JACEK       -   gastronomia  Jagiellońska 80/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
180  KUŹNIARSKA LUDWIKA       -   gastronomia  Kolumba 1   restauracji "Kolumb"     A        C  
181  LAJDAMIK MARCIN       -   gastronomia  ŚLĄSKA 41/1   restauracji "KUŹNIA"     A     B     C  
182  LAZAR JANUSZ       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 67   punkcie gastronomicznym CBK AMBASADOR     A     B     C  
183  LENCZYK JUSTYNA       -   gastronomia  Metalowa 34   punkcie gastronomicznym     A     B     
184  LENKOWSKI ARKADIUSZ, LEŹNICKI TOMASZ       -   gastronomia  Wielkopolska 19   restauracji "Willa Ogrody"     A     B     C  
185  LENKOWSKI ARKADIUSZ, LEŹNICKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Wielkopolska 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
186  LEŚNY SYLWIA       -   gastronomia  Kostki Napierskiego 6A   punkcie gastronomicznym "Arizona Pub"     A     B     C  
187  LEWANDOWSKI RAFAŁ; DYMARCZYK DARIUSZ; BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Al. Piastów 57/U4   Pizzerii MARCO POLO     A     B     
188  LICHT BOŻENA; PRZEWORSKA ALICJA       -   gastronomia  ul. Moniuszki 6/1   kawiarni-księgarni "między wierszami..."        B     
189  LIS JERZY       -   gastronomia  Metalowa działka 21/5, obręb 4113   pawilonie gastronomicznym     A        
190  LIS PIOTR       -   gastronomia  Gryfińska 60   pizzerii O.K.     A     B     
191  ŁAWICKI MACIEJ; PŁUSA MACIEJ; RATAJCZYK MACIEJ       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 1/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
192  ŁOZIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Targ Rybny 1/U2,U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
193  ŁUBKOWSKI ZDZISŁAW       -   gastronomia  ul. Krzywoń 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
194  ŁUKASIUK KATARZYNA       -   gastronomia  PLAC KILIŃSKIEGO 1 (pawilon nr 77)   pawilonie handlowym     A        
195  MACIEJEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  Plac Żołnierza Polskiego 1B   punkcie gastronomicznym     A        C  
196  MACIUBA KAMILA; MACIUBA KAROLINA       -   gastronomia  ul. Bociania 20   punkcie gastronomicznym     A        
197  MACKIEWICZ AGNIESZKA       -   gastronomia  Bociania 20   pizzerii "MISTA"     A        
198  MADEJ MARIAN       -   gastronomia  ul. Kablowa 9   Restauracji "Leśna"     A        C  
199  MAJKA PIOTR       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 31/U/UC   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
200  MAKOSZ KATARZYNA       -   gastronomia  Jana Bosko (pawilon 15, rynek "Kalinka")   pubie "Local"     A        
201  MAKOWSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Batalionów Chłopskich 44A/1A/U   punkcie gastronomicznym     A     B     
202  MAKOWSKI DARIUSZ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 13B/U2   punkcie gastronomicznym     A        
203  MALCHEREK ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   klubie muzycznym FREE BLUES CLUB     A     B     C  
204  MALESA MAREK; MALESA DOROTA       -   gastronomia  Kasprzaka 1A/I   Restauracja "Rosa"     A     B     
205  MAŃKOWSKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  RYDLA 92   RESTAURACJI U ZBYCHA     A     B     C  
206  MARCINIAK BARTOSZ       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 36 lok. C    punkcie gastronomicznym     A        
207  MARUSZAK RADOSŁAW; BEDNARCZYK KRZYSZTOF       -   gastronomia  ul. Grońskiego 1   punkcie gastronomicznym     A        
208  MAZUR AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Zakole 3A   punkcie gastronomicznym     A     B     
209  MAZURKIEWICZ BARBARA       -   gastronomia  ul. Przytorze działka 1/12 obręb 4015 ( przy budynku nr 8 )    Pubie-Barze "MIKRUS"     A        C  
210  MĄCZKA EWA       -   gastronomia  ul. Młodzieży Polskiej 26B (Targowisko Zdroje - pawilon nr 9)   punkcie gastronomicznym     A        
211  MIKICIUK GRZEGORZ       -   gastronomia  Krzemienna 1C   punkcie gastronomicznym     A     B     
212  MIKUCEWICZ RENATA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 31/lok. gastronomiczny   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
213  MILEWSKA BARBARA       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 5/LU2   Salonie Rozmaitości "FANABERIA"        B     C  
214  MIROSZNICZENKO KONSTANTY       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 23   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
215  MITSOPOULOS CHRISTOS       -   gastronomia  ul. Łukasińskiego 4A/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
216  MIZGALSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 31/lok. gastronomiczny   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
217  MYSIARA RAFAŁ       -   gastronomia  Pocztowa 9   pubie     A        C  
218  NALEWAJ MARCIN; KUCHARSKA-NALEWAJ KINGA       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 50/LU1   Barze "Towarzyska"     A     B     C  
219  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  ul. Mickiewicza (działka 8/1, obręb 2076)/ ul. Lelewela (działka 8/2, obręb 2076)    punkcie gastronomicznym     A        
220  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Komuny Paryskiej 40 U/5    kuchni orientalnej     A        
221  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Smolańska działka 2/3 obręb 1064   punkcie gastronomicznym     A        
222  NIEMCZEWSKA IWONA       -   gastronomia  Piłsudskiego 18/2   Restauracji " Z drugiej strony lustra"     A     B     C  
223  NIERADKA SZYMON       -   gastronomia  Rayskiego 19   punkcie gastronomicznym     A     B     
224  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 23   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
225  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Osiek 1 lok. U/2    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
226  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Panieńska 19   restauracji "Ukraineczka"     A     B     C  
227  NIZIOŁ GRAŻYNA       -   gastronomia  ul. Staszica 1 - Targowisko "Manhattan" paw. 53 D   punkcie gastronomicznym     A     B     
228  OKWIECIŃSKI MACIEJ       -   gastronomia  Piłsudskiego 7/lok. U/6b   restauracji "Stara Piekarnia"     A     B     C  
229  OLSZEWSKA BEATA       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 29   punkcie gastronomicznym     A        
230  OMER DEMIR       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 7/1   punkcie gastronomicznym     A        
231  ORDA-HUBIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 111/U1   punkcie gastronomicznym        B     C  
232  ORDA-HUBIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 111/U1   punkcie gastronomicznym        B     C  
233  ORŁOWSKI KAMIL       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 29/U9 (wejście od ul. Ks. Bogusława X)   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
234  ORZECHOWSKI JERZY       -   gastronomia  Dąbska 7   restauracji     A     B     C  
235  OSIŃSKI RAFAŁ; ROESSLER PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Chlebowa 15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
236  OTYŃSKA-OCIEPKA MAŁGORZATA, KOLASIŃSKI JACEK       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 18A/U   restauracji     A     B     C  
237  OWCZAREK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Obrońców Stalingradu 16/LU1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
238  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Pl. Orła Białego 10   Restauracja TRATTORIA TOSCANA     A     B     C  
239  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Pl. Orła Białego 10   Pubie CAFFE-VENEZIA     A     B     C  
240  PALTO ALICJA; ZIĘBA KRZYSZTOF; PALTO JANUSZ       -   gastronomia  ul. Odrowąża 2   Restauracja-Pizzeria     A     B     
241  PASZKOWICZ BOGUSŁAWA       -   gastronomia  ul. Zamknięta 3   Barze "KLIPER"     A        
242  PASZYŃSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1 (wejście od ul. Tkackiej 28)   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
243  PAWLAK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Robotnicza 14/lok. U/2   Pubie PREMIER HENRIKE     A     B     C  
244  PEŁECHATY ELEONORA       -   gastronomia  Wojska Polskiego 42   punkcie gastronomicznym "Pizzeria Piccolo"     A     B     
245  PERUGA JERZY       -   gastronomia  Łukasińskiego 42/10   pizzerii "Peruga"     A     B     
246  PIECHNIK RADOSŁAW       -   gastronomia  Łubinowa działka 29,38/5 obręb 4072   punkcie gastronomicznym "HEAD SHOT"     A        
247  PILANC GRZEGORZ       -   gastronomia  Św. Barbary działka 36/3 obręb 3009 ( przy budynku nr 1A )    PIJALNI PIWA     A        
248  PILECKI JACEK       -   gastronomia  Rapackiego 14   Pijalnia Piwa "KUFLANDIA"     A     B     C  
249  PILIMAN MARCIN       -   gastronomia  Plac Orła Białego 1   Restauracji "Dzika Gęś"     A     B     C  
250  PŁONKA IRENA; PŁONKA LESZEK       -   gastronomia  ul. Śląska 38/U1   Masters Club     A     B     C  
251  PŁONKA IRENA; PŁONKA LESZEK       -   gastronomia  ul. Śląska 38/u1   London Pub     A     B     C  
252  POPIELA EWELINA       -   gastronomia  ul. Kaszubska 20/2   punkcie gastronomicznym     A        
253  PRZYBYLSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Ostrawicka - działka 13/2, 143 obręb 2063    punkcie gastronomicznym        B     
254  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kwiatowa 14B   pizzerii "DESPERADOS"     A        
255  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Sienna 7   restauracji "Harnaś"     A     B     C  
256  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Rynek Sienny 4/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
257  PURZYCKI MIROSŁAW       -   gastronomia  ul.Hangarowa 13/16   restauracji     A     B     C  
258  RACHUBA TOMASZ       -   gastronomia  Starkiewicza/Chmielewskiego działka 78 obręb 1057   BARZE POD KLONEM     A        
259  RACHWALSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Św. Barbary 1A   punkcie gastronomicznym     A        
260  RADECKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  ul. Tkacka 12/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
261  RADZISZEWSKA BEATA       -   gastronomia  Przestrzenna 9   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
262  RAFAŁ KOŚMIŃSKI       -   gastronomia  ul. Żołnierska - działka 14, obręb 2046    Klub bilardowy MAXTON     A        
263  RAK DARIUSZ       -   gastronomia  Jagiellońska 67   klubie bilardowym "Olimpic"     A     B     C  
264  RATAJCZAK RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Modra 80   punkcie gastronomicznym     A     B     
265  RESZCZYŃSKA IZABELA       -   gastronomia  ul. Matejki 8   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
266  RICHTER ELŻBIETA       -   gastronomia  Perlista 40   punkcie gastronomicznym "KARCZMA RZYM"     A     B     C  
267  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Struga 42   restauracji Berlin Doner Kebab     A        
268  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Ku Słońcu 67 (C.H Ster)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebab     A        
269  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Bohaterów Warszawy 42 (C.H Turzyn)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebab     A        
270  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Niepodległości 36 (Galeria Kaskada)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebab     A        
271  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Struga (C.H. Outlet Park) 42   restauracji Berlin Donner Kebab lok. nr 0638     A        
272  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20   restauracji BERLIN DONER KEBAP     A        
273  ROGOŻA MAŁGORZATA       -   gastronomia  Dworcowa 19/U05   punkcie gastronomicznym "Małpi Gaj"     A     B     C  
274  ROSIŃSKA BEATA       -   gastronomia  Walecznych ( działka nr 118/2 z obrębu 4045) Targowisko Zdroje (PAWILON 4,5)    Barze ROS - BEN     A        
275  RUMIŃSKI PIOTR       -   gastronomia  Wielkopolska 15B   punkcie gastronomicznym     A        
276  RYBARCZYK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Dworcowa 19/1U   punkcie gastronomicznym     A     B     
277  RYCHLEWSKA ELŻBIETA       -   gastronomia  Pl. Zwycięstwa 1/U11   Cafe Bar "Uśmiech"     A     B     C  
278  SAS ZBIGNIEW       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II działka 16/1 obręb 1032   clubie "AVANTI"     A     B     C  
279  SAS ZBIGNIEW       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 43/U2   restauracji "AVANTI"     A     B     C  
280  SAWA PAWEŁ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 44A   punkcie gastronomicznym     A        
281  SKODDA-REONTZKA MAŁGORZATA; REONTZKI MAREK       -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 25d   punkcie gastronomicznym     A     B     
282  SKRZYPCZYŃSKA ŻANETA       -   gastronomia  Romera działka 52/4 (obok nr 61)   piwiarni     A        
283  SKUMIAŁ DOROTA       -   gastronomia  E.Gierczak 24/25   barze "U DOROTY"     A        
284  SKURATOWSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 128B   punkcie gastronomicznym "THANH LONG"     A        
285  SŁOKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Tkacka 50/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
286  SŁOMION JANUSZ       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/1   pubie "Na Melanżu"     A     B     C  
287  SŁOMION JANUSZ; CZELADZIŃSKA IZABELA       -   gastronomia  JAGIELLOŃSKA 89/ 1A   punkcie gastronomicznym "COYOTE CLUB"     A     B     C  
288  SMOLIŃSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Rydla 93   klubie "COCO"     A     B     C  
289  SMOLUK LESZEK       -   gastronomia  KSIĘŻNEJ LUDGARDY 58   Cafe - Pubie     A     B     C  
290  SMORĄG DANUTA       -   gastronomia  ul. Ludowa 25   pubie     A        
291  SOBOLEWSKA BEATA       -   gastronomia  Rynek Sienny 1   restauracji "Plenty"     A     B     C  
292  SOBOLEWSKA BEATA, SOBOLEWSKI BOLESŁAW       -   gastronomia  KORSARZY 34   Restauracji "NA KUŃCU KORYTARZA"     A     B     C  
293  SPATZIER ROBERT       -   gastronomia  Zaranie 9/U2   restauracji "Telepizza"     A        
294  STACHOWIAK MARTA       -   gastronomia  Aleja Papieża Jana Pawła II 3-4   pubie "Cesky film"     A     B     C  
295  STANDOWICZ KAROLINA       -   gastronomia  Królowej Jadwigi 37B   pubie "Propaganda"     A     B     C  
296  STANKIEWICZ MIROSŁAW       -   gastronomia  ul. Stacyjna/ Racławicka - działka 2/7, obręb 4055   punkcie gastronomicznym     A        C  
297  STANNY JULIA       -   gastronomia  ul. Nowy Rynek 6/lokal U/1   punkcie gastronomicznym BAJGLE KRÓLA JANA     A     B     
298  STEFANIAK MARCIN       -   gastronomia  Osiek 10/5   punkcie gastronomicznym     A     B     
299  STERNAL KAROL       -   gastronomia  Śląska 38/LU2   punkcie gastronomicznym "Ali Baba Kebab i Pita"     A        
300  STĘŻAŁA AGNIESZKA; STĘŻAŁA IZABELA       -   gastronomia  Jagiellońska 80/U1   punkcie gastronomicznym "Cafe Bar"     A     B     C  
301  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 5/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
302  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 47/10   punkcie gastronomicznym     A        
303  STROJNY MAREK       -   gastronomia  ul. Wawrzyniaka 5   Restauracji MARS     A     B     C  
304  SZAŁAPSKA MARIOLA       -   gastronomia  ul. Romera 10   restauracji "Jantar"     A        
305  SZCZECIŃSKIE CENTRUM TENISOWE JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA       -   gastronomia  ul. Dąbska 11a   kręgielni     A     B     C  
306  SZCZEPAŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Brązowa 14/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
307  SZCZUREK MARIA       -   gastronomia  ul. Zaranie 4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
308  SZEREMETA GRZEGORZ; PETTERSEN ROBERT       -   gastronomia  al.Wyzwolenia 18-20   lokal gastronomiczny "CITY BREAK"     A     B     C  
309  SZEWCZUK PIOTR       -   gastronomia  Mariacka 26/3/26/4   restauracji     A     B     C  
310  SZTADILÓW MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Bandurskiego 96/U6   punkcie gastronomicznym     A     B     
311  SZTOCHEL MONIKA       -   gastronomia  Śląska 42/3   punkcie gastronomicznym     A        C  
312  SZUKIEWICZ - SZARKAS IZABELA; ZDROJEWSKI JAROSŁAW       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 67   restauracji Bohema     A     B     C  
313  SZYMCZAK IRENA       -   gastronomia  Sienna 1,2,3   restauracji w hotelu "Podzamcze"     A     B     C  
314  ŚLUSARCZYK RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Łubinowa 75   punkcie gastronomicznym Stara Venezia - Pizza i Pasta     A     B     
315  ŚMIGAJ MONIKA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 60 lok. U/1   punkcie gastronomicznym        B     
316  ŚPIEWAK DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 55   klubie studenckim SZAFA     A        C  
317  ŚPIEWAK DARIUSZ, DOBROSOLSKA KATARZYNA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 75   Klubie studenckim "Pralnia"     A        C  
318  ŚWISTAK DARIUSZ       -   gastronomia  Osiedle Kasztanowe - działka nr 450/20, obręb 4197    pubie "Fox"     A     B     
319  TABIŃSKI JAN       -   gastronomia  Witkiewicza 1B   kawiarni     A        
320  TABORSKI WŁODZIMIERZ       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 65   Restauracji "Willa West-Ende"     A     B     C  
321  TEKIEL KONRAD PIOTR       -   gastronomia  Rynek Nowy 5   punkcie gastronomicznym     A     B     
322  THAN ALICJA; GRIGORYAN HRACHYA       -   gastronomia  Mała Odrzańska 19   restauracji "IZUMI SUSHI"     A     B     C  
323  TOKARZ JOANNA, ŚLIWA JACEK       -   gastronomia  ul. Fioletowa 10/u   punkcie gastronomicznym     A        
324  TOMASZEWSKA JUSTYNA       -   gastronomia  Pocztowa 8/U6   pubie "Shisha House"     A     B     C  
325  TOMASZEWSKA MIROSŁAWA       -   gastronomia  3-go Maja 1   Restauracji "CONTINENTAL"     A     B     C  
326  TOMASZEWSKI MARIUSZ       -   gastronomia  Winogronowa 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
327  TREPCZYŃSKA IWONA       -   gastronomia  ŻOŁNIERSKA 2   PUBIE     A        
328  TRUSIUK MAREK       -   gastronomia  ul. Langiewicza 18/17   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
329  TRUSIUK MAREK       -   gastronomia  ul. Langiewicza 20/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
330  TRZECIAK PIOTR, TRZECIAK ANDRZEJ       -   gastronomia  Tkacka 68/U-gastronomia   restauracji "VINCENT"     A     B     C  
331  TRZECIAK PIOTR; TRZECIAK ANDRZEJ       -   gastronomia  Tkacka 2a   pizzerii     A        
332  UDZIELA ŁUCJA       -   gastronomia  ul. Pyrzycka 15c   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
333  UŁANOWSKA- CIEŚLEWICZ WIESŁAWA       -   gastronomia  ul. Tkacka 50   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
334  WAGNER BEATA       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7 (działka nr 10/3, obręb 1084)   Restauracji Paladin     A     B     C  
335  WARŻAJTIS DOROTA       -   gastronomia  ul. Podbórzańska 54   punkcie gastronomicznym     A     B     
336  WENTA DAMIAN       -   gastronomia  al. Papieża Jana Pawła II 3-4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
337  WESOŁOWSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Pl. Hołdu Pruskiego 8/U4   restauracji "Spiżarnia Szczecińska"     A     B     C  
338  WIERZBA ZOFIA; SCHRAMM ZOFIA       -   gastronomia  Małopolska 45/U   punkcie gastronomicznym     A     B     
339  WILKOWSKA MONIKA       -   gastronomia  ul. Nad Odrą- działka 6/6, obręb 3071/ (pomiędzy budynkiem 107-109)    punkcie gastronomicznym     A        
340  WILUSZ ALEKSANDER; ORECKI BARTOSZ       -   gastronomia  5 Lipca 36A/U1   punkcie gastronomicznym     A        
341  WILUSZ RENATA       -   gastronomia  ul. Rostocka 110A   punkcie gastronomicznym     A     B     
342  WIŚNIEWSKA MARIA       -   gastronomia  Jarogniewa - działka 143/8, obręb 3099 (przy budynku nr 2)   szaszłykarni Albert     A        
343  WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 4/1   Kawiarni     A     B     C  
344  WIŚNIEWSKI JACEK       -   gastronomia  Monte Cassino 1/1   punkcie gastronomicznym " THE LONG BRIGDE PUB"     A     B     C  
345  WIŚNIEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 43/U1   punkcie gastronomicznym "Public Cafe"     A     B     C  
346  WNĘK PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Przestrzenna 3   Tawernie Żeglarskiej     A     B     C  
347  WODNICKA BEATA       -   gastronomia  Aleja Wojska Polskiego 184C   punkcie gastronomicznym "Kulinarne Atelier"        B     
348  WOJCIECHOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  ul. Michałowskiego 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
349  WOJTKOWIAK JANUSZ       -   gastronomia  Małkowskiego 28/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
350  WOLIK MARCIN       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 117 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
351  WOLSKI PAWEŁ       -   gastronomia  Sczanieckiej 6B   pizzerii "Swojska"     A        
352  WOLSKI PIOTR       -   gastronomia  Wesoła 3A   Pizzerii "Venecia"     A        C  
353  WOŁOSZYN BARBARA       -   gastronomia  Szeroka działka 18/4, obręb 2049 (przy budynku nr 38)   bistro Basia     A        
354  WOŁOSZYN BARBARA       -   gastronomia  ul. Łukasińskiego 42D/8   punkcie gastronomicznym     A     B     
355  WORONOWICZ DARIUSZ       -   gastronomia  Plac Kilińskiego 1 (pawilon nr 66)   punkcie gastronomicznym     A        
356  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA       -   gastronomia  Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 39   pubie     A     B     C  
357  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA       -   gastronomia  Rynek Nowy 2   punkcie gastronomiczny "Sushi Bar"     A     B     
358  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  Pl. Rodła 8   klubie nocnym "Disco Fama"     A     B     C  
359  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  Jagiellońska 68   Klubokawiarnia - PRL     A     B     C  
360  WOŹNIAK ANNA       -   gastronomia  ul. Kwiatowa 29   Gospodzie Herbu "Korab"     A     B     
361  WÓJCIK KATARZYNA       -   gastronomia  Bulwar Piastowski działka 44/obręb 1037   restauracji "STOCKHOLM"     A     B     C  
362  WÓJCIK WOJCIECH       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich działka 13/2, obręb 1054    punkcie gastronomicznym "Dąbrówka"     A        
363  WRZOSEK ARIEL       -   gastronomia  ul. Wyszyńskiego 14/U00.1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
364  WYRWA KAZIMIERZ       -   gastronomia  Karola Balińskiego 20   punkcie gastronomicznym na stacji paliw     A        
365  YASUDA SHIN       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 22 lok. U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
366  YASUDA SHIN       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   Sushi Barze Takumi     A     B     
367  ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 71/U2   restauracji "Euro Club"     A     B     C  
368  ZALESKI KRZYSZTOF; ŻURAWIK WOJCIECH       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 20/U   punkcie gastronomicznym "Wół i Krowa"     A     B     C  
369  ZANDBERG ANNA; ZANDBERG PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Gierczak 24, 25   restauracji RETRO     A        
370  ZASIM KONRAD, ZASIM MAŁGORZATA       -   gastronomia  Południowa dz. 1/44, 1/46/obręb 2141   restauracji "Chałupa"     A     B     C  
371  ZBORALSKI ANDRZEJ MAREK       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 17/U3   ARCHIWUM PUB     A     B     C  
372  ZDROJEWSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Sienna 6   Restauracji Bachus     A     B     C  
373  ZDZIARSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Kaszubska 20/1   punkcie gastronomicznym     A     B     
374  ZDZIARSKA MARTA; ORŁOW IRENA       -   gastronomia  ul. Kaszubska 20/1   punkcie gastronomicznym     A     B     
375  ZEER MAJED       -   gastronomia  ul. Tkacka 50   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
376  ZIUZIAKOWSKA MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 51/U2   kawiarni "Ciepło-Zimno"     A        
377  ZYCH ANDRZEJ; KAROLAK SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Kaszubska 57   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
378  KOCZAN URSZULA       sklep   -  Pl. Wolności 1   sklepie spożywczym     A     B     C  
379  ADAMCZYK ANNA       sklep   -  Jasna 15 (pawilon 8)   punkcie handlowym     A        
380  ADAMOWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Hrubieszowska, działka nr 33/2, obręb 2092    sklepie spożywczym "Bogda"     A     B     C  
381  ALEKSANDROWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Dębogórska 10A/U1   sklepie monopolowym     A     B     C  
382  ANDRZEJEWSKI ANDRZEJ       sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 1/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
383  ANTCZAK ADRIAN       sklep   -  Stołczyńska 64   punkcie handlowym     A     B     C  
384  ANTCZAK SANDRA       sklep   -  ul. Wiosny Ludów - działka 8/16 "dr" obręb 2035    punkcie handlowym     A     B     C  
385  ARAMOWICZ AGATA       sklep   -  Kaszubska 20/2   sklepie "Żabka"     A        
386  ARAMOWICZ AGATA       sklep   -  Łucznicza 72B   sklepie "Żabka"     A     B     C  
387  ARASZKIEWICZ DANUTA       sklep   -  Sarnia 45/1   sklepie spożywczym     A     B     
388  ARDELLI JAN       sklep   -  ul. Plater 10/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
389  BANASIK EDYTA       sklep   -  Jagiellońska 86/U4   punkcie handlowym        B     
390  BANAŚ IRENA       sklep   -  Reymonta 29/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
391  BANAŚ IZABELLA       sklep   -  Komuny Paryskiej przy budynku nr 32A   punkcie handlowym     A        
392  BANDURA EWA; BANDURA WALDEMAR       sklep   -  Nad Odrą 45   sklepie spożywczym " DELIKATESY ALA"     A     B     C  
393  BARAN IWONA       sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 53/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
394  BARAN IWONA       sklep   -  DZIERŻONIA 51   sklepie spożywczym     A     B     C  
395  BARAN MONIKA       sklep   -  ul. Szafera 128A/1,2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
396  BARAN MONIKA       sklep   -  Mickiewicza 134   sklepie spożywczym "ŻABKA"     A     B     C  
397  BARCIC DOROTA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4D/U   sklepie "Żabka"     A     B     C  
398  BEDNARCZYK SYLWIA       sklep   -  ul. Piramowicza 22/1   punkcie handlowym     A     B     
399  BEDNARZ GRAŻYNA       sklep   -  Szybowcowa 41F   punkcie handlowym     A        
400  BERDZIK JOLANTA       sklep   -  ul. Kusocińskiego 39/U1   sklepie "GROSZEK"     A        
401  BIELSKA ANNA       sklep   -  Piłsudskiego 19/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
402  BIESSEK BOŻENA       sklep   -  Sikorskiego 8/U2   punkcie handlowym     A        
403  BIK ANDRZEJ       sklep   -  Anieli Krzywoń 16/U4   punkcie handlowym     A        
404  BLANGIEWICZ CEZARY       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 40 lokal 2.F.12 (C.H. Turzyn)   punkcie handlowym        B     
405  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Niemierzyńska 29A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
406  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Rapackiego 2D,2E   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
407  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  ul. Raginisa 1   punkcie handlowym     A     B     C  
408  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  al. Wyzwolenia 66/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
409  BOJKO TOMASZ       sklep   -  Łubinowa 70A   punkcie handlowym     A        
410  BORKOWSKI MACIEJ       sklep   -  Staszica 1 , pawilon nr 45b (C.H. Manhattan)   punkcie gastronomicznym     A        
411  BOSAK RYSZARD       sklep   -  Budziszyńska 18   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
412  BRANECKA ANNA       sklep   -  Łukasińskiego 39B/LU1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
413  BROCKA MONIKA       sklep   -  Beżowa 14A/U   SKLEPIE SPOŻYWCZYM     A     B     C  
414  BRUNGALSKI DACJAN       sklep   -  ul. Ogrodnicza 90   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
415  BUCZKOWSKA IWONA       sklep   -  Boryny działka 69/1, obręb 1077   pawilonie handlowym     A        
416  BUDNY JOANNA       sklep   -  Osiedle Pomorzany działka 33/12, obręb 1056   sklepie monopolowym     A     B     C  
417  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Kolumba 13   punkcie handlowym     A     B     C  
418  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Swojska 6A/U4   punkcie handlowym     A     B     C  
419  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Mieszka I - obręb 1050, działka 5/20 ( przy budynku nr 105)    punkcie handlowym     A     B     C  
420  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Witkiewicza 41   sklepie     A     B     C  
421  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Łubinowa 75   sklepie     A     B     C  
422  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Brązowa 25A/U   punkcie handlowym     A     B     C  
423  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Poniatowskiego 2A/U2,U3   sklepie spożywczym     A     B     C  
424  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Batalionów Chłopskich 57   sklepie     A     B     C  
425  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Kaperska 31   punkcie handlowym     A     B     C  
426  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Maksymiliana Golisza 25B   sklepie monopolowym     A     B     C  
427  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Ogrodnicza 22   sklepie     A     B     C  
428  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Młodzieży Polskiej 32a   sklepie monopolowym     A     B     C  
429  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Struga 18   sklepie     A     B     C  
430  BUKOWSKA JANINA       sklep   -  Gdańska 3f (działka 1/67, obręb 1091)   punkcie handlowym "Ja Zen"     A        C  
431  BUKOWSKI ZDZISŁAW       sklep   -  ul. Brązowa 86/U3   sklepie "Lech"     A     B     C  
432  BURCHACKA RENATA       sklep   -  Kapitańska 7/lok. U/1   sklepie     A     B     C  
433  BYSZKIEWICZ MARTA       sklep   -  Berlinga dz. 12/12, obręb 2074 przy nr 2   punkcie handlowym     A     B     C  
434  CHLEBOWSKA BEATA       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 58C   sklepie spożywczym     A     B     C  
435  CHOCHŁA EWELINA       sklep   -  ul. Włościańska 1 lok.U/9   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
436  CHWIAŁKOWSKA KAMILA       sklep   -  Maciejewicza 17   sklepie spożywczym "FRESHMARKET"     A     B     C  
437  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  Szafera 190/C   sklepie "Żabka"     A     B     C  
438  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  Krzywoustego 53/U6   sklepie "Żabka"     A     B     C  
439  CIEĆKO-KUDZIA JOANNA       sklep   -  Wyszyńskiego 25/U1   sklep "Żabka"     A     B     C  
440  CIEŚLA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Bałtycka - obręb 4098, działka 55/2 (przy sklepie Biedronka)    punkcie handlowym     A        
441  CZARNOTA DAGMARA       sklep   -  ul. Miedziana 19/1a   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
442  CZECHOWICZ JAKUB       sklep   -  ul. Gorlicka 2   punkcie handlowym        B     C  
443  CZORNIEJ DOROTA       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich działka 114/8, obręb 1056 przy budynku nr 46   sklepie monopolowym "U Dory"     A     B     C  
444  CZORNIEJ DOROTA       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 29   punkcie handlowym     A     B     C  
445  ĆWIRKO ANDRZEJ       sklep   -  ul. Szafera - działka 37, obręb 2008 (przy budynku nr 152)    punkcie handlowym     A        
446  DAWIDOWICZ EDYTA       sklep   -  Kwiatowa 4   punkcie handlowym     A     B     C  
447  DAWIDOWICZ MARCIN       sklep   -  Budziszyńska 35   sklepie monopolowym     A     B     C  
448  DĄBEK GRZEGORZ       sklep   -  Chodkiewicza 7/u3   punkcie handlowym     A        
449  DĄBROWSKA ANGELIKA       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40/U/3   punkcie handlowym     A     B     C  
450  DĄBROWSKA DOROTA       sklep   -  ul. Nasypowa 2   punkcie handlowym     A        
451  DEMBOWSKI DARIUSZ       sklep   -  Pl. Kilińskiego 1   pawilonie handlowym nr 49-50/24     A     B     C  
452  DĘBOWIAK BRONISŁAW       sklep   -  ul. Księcia Barnima III Wielkiego 13A, 14A/U5   sklepie "Żabka"     A     B     C  
453  DĘBOWIAK BRONISŁAW       sklep   -  ul. Rapackiego 2D, 2E   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
454  DĘBOWIAK BRONISŁAW       sklep   -  Śląska 5/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
455  DĘBOWIAK BRONISŁAW       sklep   -  ul. Witkiewicza 49/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
456  DOBRZYŃSKA EWA       sklep   -  Łubinowa działka 87/8, obręb 4071   punkcie handlowym "Mini spożywczy"     A        
457  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon nr 51A    punkcie handlowym     A        
458  DORĘDA NATALIA       sklep   -  ul. Wszystkich Świętych 52   punkcie handlowym     A        
459  DROZDOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Szafera 16-18    punkcie handlowym     A        
460  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Kostki Napierskiego - działka 87/9, obręb 4071 (przy budynku nr 83)   punkcie handlowym     A     B     C  
461  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  Rydla 43   sklepie spożywczym "New"     A        
462  DYKA BOGUMIŁ       sklep   -  ul. Okulickiego 77F/U1   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
463  DZIAŁOWSKI WALENTY, DUDA DOROTA       sklep   -  Miodowa 52   sklepie spożywczym     A     B     C  
464  DZIARMAGA ANNA       sklep   -  ul. Metalowa 32a   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
465  EBEL ANNA       sklep   -  ul. Boguchwały 24/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
466  EBEL ANNA       sklep   -  ul. Wita Stwosza 5 lok U/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
467  EBEL ANNA       sklep   -  Wyszyńskiego 7/lok U/2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
468  EBEL ANNA       sklep   -  ull. Reymonta 80B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
469  EBEL ANNA       sklep   -  ul. Krasińskiego 13 lok. U/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
470  FABISIAK PAWEŁ       sklep   -  ul. Smolańska - obręb 1064, działka 2/3    sklepie spożywczym SZOGUN     A     B     C  
471  FALASZ IRENA       sklep   -  ul. Topolowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
472  FELCZAK IRENEUSZ       sklep   -  Księżnej Anny ( Przystań Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 1)    sklepie spożywczym     A        
473  GADOMSKI JAROSŁAW       sklep   -  Rydla działka 32/1, obręb 4071 (przy budynku nr 79a)   punkcie handlowym     A        
474  GAGATEK ELWIRA       sklep   -  ul. Modra 10   punkcie handlowym     A     B     
475  GALUS-SIERSKA KRYSTYNA; GALUS KRZYSZTOF       sklep   -  Rubież 1   punkcie handlowym     A     B     C  
476  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  Rayskiego 5   sklepie monopolowym     A     B     C  
477  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  ul. Kołłątaja 1   punkcie handlowym     A     B     C  
478  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  ul. Św. Barbary 3/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
479  GAMUS-POPIELSKA IWONA; POPIELSKI MAREK; POPIELSKI MICHAŁ       sklep   -  ul. Rayskiego 28/1   sklepie        B     
480  GARBASZEWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Bandurskiego 33   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
481  GĄSIOR ADRIAN       sklep   -  Szczecińska 12   punkcie handlowym "Trelek"     A        
482  GIERCZYK JANUSZ       sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 17/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
483  GIERCZYK MARIA       sklep   -  Władysława Szafera działka 2/69 obręb 2008   wydzielonym stoisku w pawilonie handlowym     A     B     C  
484  GIL GABRIELA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 85A/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
485  GILUŃ AGNIESZKA       sklep   -  Al.Piastów 1/U8   sklepie spożywczym Freshmarket     A        
486  GLINKOWSKI ROBERT       sklep   -  ul. Kusocińskiego 12/LU2   FRESH MARKET     A     B     C  
487  GNIECIECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Gierczak 18   punkcie handlowym     A        
488  GOŚCINNA PATRYCJA       sklep   -  Karola Huberta Rostworowskiego 30/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
489  GOŚLICKA EUGENIA       sklep   -  ul. Wyszyńskiego 18/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
490  GÓRSKI WALDEMAR       sklep   -  ul. Niemcewicza 36/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
491  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Rayskiego 17 lok. U/2   punkcie handlowym     A     B     C  
492  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Duńska 92/lu6   punkcie handlowym     A     B     C  
493  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Limby 2/6,7   punkcie handlowym     A     B     C  
494  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Rubież 1a/u   punkcie handlowym     A     B     C  
495  GRABOWSKI DARIUSZ       sklep   -  Miodowa działka 44, obręb 2015   punkcie handlowym     A        
496  GRZYBOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  Iwaszkiewicza 20/lok. U2, U3   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
497  GRZYBOWSKI SŁAWOMIR       sklep   -  Szafera 188F   sklepie wielobranżowym     A     B     C  
498  GUGAŁA ANNA, GUGAŁA KRZYSZTOF       sklep   -  Gabriela Narutowicza 13E/9   punkcie handlowym     A        
499  GULBICKI MATEUSZ       sklep   -  ul. Polskich Marynarzy 86/2U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
500  HASIEWICZ LESZEK       sklep   -  Przestrzenna 3   sklepie na stacji paliw nr 7     A     B     C  
501  HAUS WIOLETA       sklep   -  ul. Potulicka - działka 15/11, obręb 1048 (przy budynku nr 22)    punkcie handlowym     A        
502  HEŁMINIAK LONGINA       sklep   -  Bolesława Krzywoustego działka 3/17, obręb 1042   sklepie monopolowym     A     B     C  
503  HRECZUCH JANUSZ       sklep   -  ul. Produkcyjna - działka nr 13/8, nr 18/9, obręb 4003 (pomiędzy budynkami nr 23-25)    punkcie handlowym     A        C  
504  HRYCIUK ZBIGNIEW       sklep   -  Plac Orła Białego 10   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
505  ILNICKA KATARZYNA       sklep   -  Milczańska 7L   sklepie "Żabka"     A     B     C  
506  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  ul. Thugutta 2B/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
507  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  Jagiellońska 95/lok. U2/Y   punkcie handlowym "El Sklepikos"     A        C  
508  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  Jagiellońska 95/lok. U2/Y   punkcie handlowym "El Sklepikos"     A        C  
509  JAKUBOWSKA EWA       sklep   -  Pocztowa 34   sklepie spożywczy     A     B     C  
510  JAKUBOWSKI TOMASZ       sklep   -  ul. Plater 1/U2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
511  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  ul. Monte Cassino 3/1   punkcie handlowym     A        
512  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  ul. Berlinga 5c   punkcie handlowym     A     B     C  
513  JARECKI TOMASZ       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 47 - pawilon nr 14   punkcie handlowym     A     B     C  
514  JARECKI TOMASZ       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 17/U4   punkcie handlowym     A     B     C  
515  JARECKI TOMASZ       sklep   -  ul. Światowida 90   punkcie handlowym     A     B     C  
516  JARLACZYŃSKA IWONA       sklep   -  Wesoła 2   punkcie handlowym     A     B     C  
517  JAROSZ WIOLETA       sklep   -  ul. Wapienna - działka nr 1/7, obręb 3065    punkcie handlowym     A     B     C  
518  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Potulicka 29   sklepie spożywczo - przemysłowym     A        
519  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Legnicka 21   punkcie handlowym     A     B     
520  JESWEIN CZESŁAWA       sklep   -  ul. Piłsudskiego 21/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
521  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Chlebowa 3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
522  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  ul. Św. Barbary 5A lok. U/1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
523  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Dworcowa 19/1UA   sklepie "Żabka"     A     B     C  
524  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Al. Wyzwolenia 95/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Żabka"     A     B     C  
525  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  ul. Śląska 19/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
526  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Jagiellońska 31/2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
527  JĘDRZEJCZAK KLAUDIA       sklep   -  ul. Mickiewicza 93   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
528  JĘDRZEJCZAK KLAUDIA       sklep   -  ul. Brązowa 74/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
529  JÓŹWIAK AGNIESZKA       sklep   -  Owocowa 3/U2U3   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
530  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  Krasińskiego 101/III   sklepie spozywczym "Żabka"     A     B     C  
531  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  Sportowa 5/U   sklepie "Żabka"     A     B     C  
532  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Mickiewicza 48/U2   punkcie handlowym        B     C  
533  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Mickiewicza 48/U2   punkcie handlowym        B     C  
534  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Pocztowa 1/U1   sklep spożywczy Freshmarket     A     B     C  
535  KACZMAREK AGNIESZKA       sklep   -  Romera 61   sklepie wielobranżowym     A        
536  KACZMAREK KAMIL       sklep   -  Powstańców Wielkopolskich dz. 97/3, obręb 1056 (przy budynku nr 53)   punkcie handlowym     A     B     C  
537  KACZMAREK KRZYSZTOF       sklep   -  Plac Rodła 1-2/LU10   sklepie "Żabka"     A     B     C  
538  KACZOROWSKA JOLANTA       sklep   -  Św. Marcina 2   punkcie handlowym     A     B     C  
539  KALIŃSKA BARBARA       sklep   -  Wierzbowa działka 317, obręb 2134 (przy budynku 133)    sklepie "Santana"     A        
540  KALIŃSKI ARTUR       sklep   -  WILKÓW MORSKICH 9   sklepie spożywczym     A     B     C  
541  KALIŃSKI PIOTR       sklep   -  ul. Ks. Bogusława X 37/U2   punkcie handlowym        B     
542  KALISZ DOROTA       sklep   -  ul. Rugiańska (dz. nr 3/4 "dr", obręb 3018)    punkcie handlowym     A     B     C  
543  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       sklep   -  ul. Partyzantów 2   punkcie handlowym     A        
544  KAMIŃSKA MARIOLA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 21   sklepie monopolowym     A     B     C  
545  KARŁOWSKA KATARZYNA; KARŁOWSKI TOMASZ       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4F   punkcie handlowym     A     B     C  
546  KARWICKI ŁUKASZ       sklep   -  ul. Wiosny Ludów - działka nr 8/16, obręb 2035 (przy bloku nr 51-69)    pawilonie handlowym     A     B     C  
547  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  ul. Obrońców Stalingradu 4/U/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
548  KAŹMIERCZAK JACEK       sklep   -  Jagiellońska 70A/U2   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
549  KIELIBA TOMASZ; GRZYBOWSKI WOJCIECH       sklep   -  Monte Cassino 5fr/LU2   sklepie     A        
550  KIELIBA TOMASZ; GRZYBOWSKI WOJCIECH       sklep   -  ul. Łukasińskiego 13   punkcie handlowym     A        
551  KIERNER JACEK       sklep   -  B. Śmiałego 47/U1   punkcie handlowym     A        
552  KIRYSZEWSKA KINGA       sklep   -  ul. Druckiego -Lubeckiego 25A   punkcie handlowym     A        
553  KLEJNOWSKA KAROLINA       sklep   -  ul. Marynarska róg Łososiowej    punkcie handlowym     A     B     C  
554  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  ul. Milczańska 31F   punkcie handlowym w C.H. Tesco        B     
555  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  ul. Reymonta 3 - pawilon nr 82   punkcie handlowym        B     
556  KOCHAŃSKA RENATA       sklep   -  ul. Motorowa - działka 33/1, obręb 4142   punkcie handlowym     A     B     C  
557  KOCHAŃSKI PAWEŁ       sklep   -  ul. Motorowa 1   sklepie spożywczym     A     B     C  
558  KOCUCHO MARTA       sklep   -  Władysława Reymonta 3 (pawilon 62 - Targowisko Pogodno)   punkcie handlowym        B     
559  KOGUT ZOFIA       sklep   -  Lubczyńska 47   sklepie     A     B     C  
560  KOŁODZIEJSKA DOROTA       sklep   -  ul. Nehringa 20   punkcie handlowym     A        
561  KOMOROWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  Władysława Łokietka 1A   sklepie     A     B     C  
562  KOPROWSKA ALEKSANDRA       sklep   -  Hrubieszowska 21/B   sklepie "Żabka"     A     B     C  
563  KORDYKIEWICZ RAFAŁ       sklep   -  Lucjana Rydla 80/U1   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
564  KORDYKIEWICZ RAFAŁ       sklep   -  ul. Kostki Napierskiego 26   punkcie handlowym        B     C  
565  KORDYKIEWICZ RAFAŁ       sklep   -  ul. Kostki Napierskiego 26   punkcie handlowym        B     C  
566  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Przodowników Pracy 73   sklepie "Żabka"     A     B     C  
567  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Niedźwiedzia 15/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
568  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Brązowa 20   sklepie spożywczym     A     B     C  
569  KOSMAN WIOLETTA       sklep   -  Iwaszkiewicza działka 49/2 obręb 4080/(przy budynku nr 104)   sklepie spożywczym "U WIOLI"     A        
570  KOSTECKA KATARZYNA       sklep   -  Ogrodnicza 90   sklepie "Żabka"     A     B     C  
571  KOSTECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Szosa Polska 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
572  KOSTRZEWSKI DANIEL       sklep   -  Gorkiego 31/U1   sklepie spożywczym     A        
573  KOSTRZEWSKI DANIEL       sklep   -  Gorkiego 29/U2   sklepie monopolowym     A     B     C  
574  KOT JÓZEF       sklep   -  Osiek 8   punkcie handlowym     A     B     C  
575  KOWAL ANDRZEJ       sklep   -  ul. Kaliny - działka 81/63, obręb 2086 (przy budynku nr 33)    punkcie handlowym     A        
576  KOWALCZYK DANIEL       sklep   -  ul. Sucharskiego- działka 74/2, obręb 2106    punkcie handlowym     A     B     C  
577  KOWALCZYK DANIEL       sklep   -  ul. Romera - działka 57, obręb 2008 ( przy budynku nr 119 )    punkcie handlowym     A        
578  KOWALCZYK KRZYSZTOF       sklep   -  Druckiego - Lubeckiego działka 33/2 obręb 3018   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
579  KOWALCZYK SYLWIA       sklep   -  Emilii Plater 84/u1   sklepie     A     B     C  
580  KOWALSKA BOŻENA       sklep   -  ul. Baltycka 32   punkcie handlowym     A        
581  KRASIŃSKI DARIUSZ       sklep   -  1-go Maja 29   sklepie     A        
582  KRASOWSKA GENOWEFA       sklep   -  Janickiego 19 (działka 6/4, obręb 2061)   punkcie handlowym     A     B     C  
583  KRÓL ALEKSANDRA       sklep   -  Metalowa 6   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
584  KRUSZIŃSKI ARTUR       sklep   -  Robotnicza 21/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
585  KRYNICKI MIECZYSŁAW       sklep   -  Kamienna 2   punkcie handlowym     A     B     C  
586  KRZEMIANOWSKI EUGENIUSZ       sklep   -  Osiedle Kasztanowe działka 450/14   sklepie spożywczo - przemysłowym "U Krzemienia"     A     B     C  
587  KUBIŃSKI ADAM       sklep   -  ul. Gombrowicza / ul. Łubinowa    sklepie spożywczym     A     B     C  
588  KUCHARSKA IWONA       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 69a, 69b lokal C   punkcie handlowym     A     B     C  
589  KUCZER LUCYNA       sklep   -  Romera działka 52/4 obręb 2008   punkcie handlowym     A        
590  KUCZYŃSKA SYLWIA       sklep   -  Stołczyńska 121   sklepie     A        C  
591  KUJAWSKA WIOLETTA       sklep   -  26 Kwietnia dz. nr 10/23, obręb 2089    delikatesach "Wiola"     A     B     C  
592  KUNC WIOLETTA       sklep   -  Bogumińska róg Hożej    punkcie handlowym     A        
593  KUREK IWONA       sklep   -  ul. Jana Kazimierza 17/U1   sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
594  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  Dunikowskiego dz. nr 3/32, obreb 1054 (przy budynku nr 5)    punkcie handlowym     A        
595  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  ul. Dunikowskiego działka nr 4/21, obręb 1054 (przy budynku nr 25)    punkcie handlowym     A        
596  KUSIAK DOMINIK       sklep   -  Krzemienna 49a   sklepie     A     B     C  
597  KUSIAK PIOTR       sklep   -  ul. Metalowa- działka 36, obręb 4122 (przy budynku nr 21A)    punkcie handlowym     A     B     C  
598  KUSIAK PIOTR       sklep   -  Krzemienna 24/U1A   sklepie spożywczo-przemysłowym "U MAJERKA"     A     B     C  
599  LASKOWSKI PRZEMYSŁAW       sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 78A/U   punkcie gastronomicznym "Pizzerii Alle dobre"     A     B     
600  LEBIEDŹ HALINA       sklep   -  ul. Krakowska 15/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
601  LEBOWSKI RYSZARD       sklep   -  Czorsztyńska 47A/PG2   sklepie "U RYCHA"     A        
602  LEGĘĆ DANUTA       sklep   -  Dębogórska 26   sklepie spożywczo-przemysłowym "U DANUSI"     A        
603  LENCZEWSKA EWA       sklep   -  ul. Mazurska 26/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
604  LESZCZYŃSKA BEATA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe - przy budynku nr 55A    sklepie spożywczym     A        
605  LESZCZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 13A/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
606  LEWANDOWSKI JACEK       sklep   -  Benesza 26D    punkcie handlowym     A     B     C  
607  LEWANDOWSKI MACIEJ       sklep   -  ul. Cedyńska 2-4   sklepie monopolowym     A     B     C  
608  LIPNICKA KATARZYNA       sklep   -  Małopolska 9B/lok. 2U/A, 2U/B   sklepie spożywczo - monopolowym "Freshmarket"     A     B     C  
609  LIS SŁAWOMIR       sklep   -  ul. Krasińskiego 89/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
610  LISIECKA BOŻENA       sklep   -  ul. Pocztowa 4/1   punkcie handlowym     A     B     C  
611  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  ul. Jagiellońska 83   sklepie "Żabka"     A     B     C  
612  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  Rayskiego 22/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
613  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  Marszałka Piłsudskiego 31/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
614  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  ul. bł. Królowej Jadwigi 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
615  LISZCZAK ELŻBIETA       sklep   -  Rydla 84   sklepie     A     B     C  
616  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  osiedle Kasztanowe 50/1,2   punkcie handlowym     A     B     C  
617  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  ul. Narutowicza 22/C, D   sklepie spożywczym     A     B     C  
618  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  Ks. Piotra Skargi 5a/L3   punkcie handlowym     A     B     C  
619  ŁĘPICKI STANISŁAW       sklep   -  ul. Kaszubska 4/1   sklepie ORGANIC GARDEN     A     B     
620  ŁOPIŃSKI WALDEMAR       sklep   -  ul. Klonowica, działka nr 18/1 obręb 2061    sklepie spożywczym "Bertus"     A        
621  ŁOZOWSKI JERZY       sklep   -  Kazimierza Twardowskiego (działka nr 6/20, z obrębu 2089)    punkcie handlowym     A        
622  MACAŁA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Królowej Jadwigi 11/2   punkcie handlowym     A     B     C  
623  MAJEWSKA ALINA       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 50/U11   punkcie handlowym - kiosk     A        
624  MAJEWSKA ELŻBIETA       sklep   -  ul. Wojciecha 11/U1   punkcie handlowym     A        C  
625  MAJKA MAGDALENA       sklep   -  al. Bohaterów Warszawy 83A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
626  MAKOWSKI DAMIAN       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon 56C   punkcie handlowym        B     
627  MAKOWSKI DAMIAN       sklep   -  ul. Jasna 1/20   punkcie handlowym        B     
628  MAŁYSZKO BARBARA       sklep   -  ul. 9 Maja 84   punkcie handlowym     A        
629  MANIA BARBARA       sklep   -  Rubinowa 11   punkcie handlowym     A        
630  MARCINKOWSKA RENATA       sklep   -  Wincentego Witosa 14   punkcie handlowym     A     B     C  
631  MARCZAK PAWEŁ       sklep   -  Potulicka 24C   sklepie spożywczym     A        
632  MARSZAŁEK JUSTYNA       sklep   -  ul. Włościańska - działka nr 14/6, obręb 1064    sklepie spożywczym "PAWCIO 2"     A     B     C  
633  MARUSIAK OLGA       sklep   -  Lipowa 21/U2   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
634  MARZYŃSKA ALICJA       sklep   -  ul. Powstańców Wielkopolskich 29   sklepie monopolowym     A     B     C  
635  MAŚLANKIEWICZ ANDŻELIKA       sklep   -  ul. Asnyka 9G   sklepie "Żabka"     A     B     C  
636  MATEJEK KATARZYNA       sklep   -  ul. 26 Kwietnia 13A   punkcie handlowym     A     B     C  
637  MATEUSZCZYK JAN       sklep   -  Asnyka 13/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
638  MATUSIK KAZIMIERA       sklep   -  Kościelna 44   punkcie handlowym     A     B     C  
639  MATYNIA KRYSTYNA       sklep   -  Batalionów Chłopskich 44a   sklepie spożywczym     A     B     
640  MAZUR AGNIESZKA       sklep   -  ul. Traugutta 140/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
641  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Łucznicza 72D   sklepie monopolowym     A     B     C  
642  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Milczańska 7E   sklepie monopolowym     A     B     C  
643  MAZUR MARCIN       sklep   -  Żupańskiego 4/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
644  MAZUR MARCIN       sklep   -  ul. Łabędzia, obręb 2038, dzialka 21/12    punkcie handlowym     A     B     C  
645  MAZUREK ANNA       sklep   -  Druckiego-Lubeckiego 14U/5   sklepie     A     B     C  
646  MAZURKIEWICZ MAGDALENA       sklep   -  Prof. Tomasza Żuka 1   sklepie     A     B     C  
647  MĄKOSA ZYGMUNT       sklep   -  Piłsudskiego 37/U1   sklepie "FRESHMARKET"     A     B     C  
648  MELJON MAGDALENA       sklep   -  Szczygli Zaułek 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
649  MICHALAK-ŚWIECZKOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Kolumba 1   sklepie delikatesach "Panorama"     A     B     C  
650  MICHAŁOWSKA MARLENA       sklep   -  KS.WARCISŁAWA I 25   sklepie spożywczym "ANKA"     A        
651  MIELNIK PIOTR       sklep   -  Szybowcowa 34/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
652  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Pokoju 73c   punkcie handlowym     A     B     C  
653  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Obotrycka 15A   sklepie spożywczym     A        
654  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Ostrowska 10/U1   punkcie handlowym     A        
655  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Ks. Eryka II 10   punkcie handlowym     A        
656  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Jarogniewa działka 143/8, obręb 3099   sklepie spożywczym     A     B     C  
657  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Emilii Sczanieckiej 4   kiosku spożywczym     A     B     C  
658  MOJ ANDRZEJ       sklep   -  ul. Łukasińskiego 4   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
659  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  ul. Wiosny Ludów/ Chopina - działka nr 131/4, obręb 34    sklepie spożywczym "Truskawka"     A     B     C  
660  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  1 Maja - działka 20/2, obręb 3014 ( przy budynku nr 11)    kiosku spożywczym     A        
661  MORAWSKA AGATA       sklep   -  ul. Rostworowskiego 9a   punkcie handlowym     A     B     C  
662  MOSER WOJCIECH       sklep   -  ul. Turkusowa 26   punkcie handlowym     A     B     C  
663  MRÓZ ARKADIUSZ       sklep   -  ul. Korony Północnej 11/U1, 9/U1, 9/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
664  MRÓZ ARKADIUSZ       sklep   -  ul. Grzymińska 25B/U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
665  MYSIARA RAFAŁ       sklep   -  Pocztowa 9/U1   punkcie handlowym     A        
666  NAPIERAŁA PAULA       sklep   -  ul. Wiosny Ludów 89/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
667  NESTOROWICZ ANDRZEJ       sklep   -  ul. Zawadzkiego - działka nr 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 71)    punkcie handlowym     A     B     C  
668  NESTOROWICZ ANDRZEJ       sklep   -  Pl. Zawiszy Czarnego obręb 1040, działka 34 - obok nr 1a    sklepie monopolowym Borys 24 h     A     B     C  
669  NIEGIERYSZ DOROTA       sklep   -  Krakowska 30    punkcie handlowym     A        
670  NIEŚMIERTELNA BEATA; DEBERNY KRZYSZTOF       sklep   -  al. Wojska Polskiego 61/U2   punkcie handlowym        B     C  
671  NIEWIERKIEWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Kazimierska 2F/1   Sklepie "Żabka"     A     B     C  
672  NOBIS IWONA       sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 32   sklepie ogólnospożywczym     A        
673  NOSAL OLGA       sklep   -  Łukasińskiego 13   sklepie "BEER HUNTER"     A        
674  NOWICKA WIESŁAWA       sklep   -  Lipowa 21/U1   sklepie spożywczo-monopolowym "WODNIK"     A     B     C  
675  NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  ul. Poniatowskiego 1A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
676  NURZYŃSKI ROBERT       sklep   -  ul. Santocka 18/2   punkcie handlowym     A     B     C  
677  NUSZKIEWICZ MAŁGORZATA       sklep   -  Sławomira 15   sklepie ogólnospożywczym     A     B     C  
678  OBALEK MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40/U3   sklepie spożywczym     A     B     C  
679  OBERTOWSKA JANINA       sklep   -  Łukasińskiego - Berlinga działka 12/80, 12/120, 12/84, obręb 2074    sklepie spożywczo - warzywnym "Słoneczko"     A     B     C  
680  OBIERZYŃSKA ANNA       sklep   -  Ku Słońcu 69   sklepie Freshmarket     A     B     C  
681  OBRZUT LILIANA       sklep   -  Na Skarpie działka 38 obręb 1076   sklepie spożywczym "MARCIN"     A     B     C  
682  OGRODOWSKI ADAM       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 80/LU2   punkcie handlowym     A        
683  OKOŃ WIOLETTA       sklep   -  Plac Dziecka 10   sklepie "Żabka"     A     B     C  
684  OLCZAK JAN; OLCZAK JOLANTA       sklep   -  ul. Piękna 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
685  OLCZYK WIOLETA       sklep   -  Szeligowskiego działka 178/5, obręb 2095   punkcie handlowym     A     B     C  
686  OLECHNOWICZ LESZEK       sklep   -  ul. Potulicka 21/U   punkcie handlowym     A     B     C  
687  OLEJNICZAK DOROTA       sklep   -  ul. Piaseczna 8   punkcie handlowym     A        
688  OPŁATKOWSKA KRYSTYNA       sklep   -  Hrubieszowska 23   sklepie spożywczym     A        
689  ORGANOWSKA JOANNA       sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 39-41   sklepie monopolowym "ALKOHOLE 24"     A     B     C  
690  PACAŁA DARIUSZ       sklep   -  Anhellego 18   punkcie handlowym     A     B     C  
691  PACZKOWSKA BARBARA       sklep   -  Lutyków 7A   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
692  PADUCH KRYSTYNA, ŻUCHNIEWICZ MARIOLA       sklep   -  Mazurska 18/U1   sklepie monopolowym "CAMEL"     A     B     C  
693  PAKULSKA ALICJA       sklep   -  ul. Odzieżowa 11   punkcie handlowym     A     B     C  
694  PALUCH LESZEK       sklep   -  ul. 26 Kwietnia - działka 10/9, obręb 2089 (przy budynku nr 1)    punkcie handlowym     A        
695  PALUCH MARZENA       sklep   -  ul. Skalista 1   punkcie handlowym     A     B     C  
696  PARYSKA MARIA       sklep   -  EUROPEJSKA 17   sklepie na stacji paliw "Lotos"     A     B     C  
697  PARYŻ AGNIESZKA       sklep   -  Szymanowskiego 5   sklepie spożywczym     A     B     C  
698  PATOS ANDRZEJ; PABICH TADEUSZ       sklep   -  ul. Rymarska 22   punkcie handlowym     A     B     C  
699  PAWELEC ANDRZEJ       sklep   -  BARNIMA 13A-14A/U2   sklepie monopolowym "DESPERADOS"     A     B     C  
700  PAWŁOWSKA BEATA       sklep   -  Parkowa 5/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
701  PEDA RYSZARD; NIEDOSTOJNY WIESŁAW       sklep   -  Rezedowa 27A   punkcie handlowym     A        
702  PELCZAR MONIKA       sklep   -  ul. Zawadzkiego 126   punkcie handlowym     A     B     C  
703  PIĄTEK TERESA       sklep   -  Maciejowicka 19   punkcie handlowym     A        
704  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  ul. Jasna 78,80,82/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
705  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  Goleniowska 108/U3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
706  PIESOWICZ ELŻBIETA       sklep   -  Bronisławy - vis a vis Bronisławy 16    sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
707  PIETRZAK LILLA       sklep   -  Śląskiej 39/U2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
708  PIETRZAK LILLA       sklep   -  ul. Felczaka 18/U2   sklepie Fresh Market     A     B     C  
709  PIETRZYK IWONA; PIETRZYK ROMAN       sklep   -  Os. Kasztanowe 85A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
710  POCHODAJ MARIA       sklep   -  Gdańska 4   sklepie spożywczym "Działka, Ogród, Dom"     A        
711  PODGÓRSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Strzałowska 4/U1   sklepie spożywczo - monopolowym     A     B     C  
712  PODWYSOCKI RAFAŁ       sklep   -  ul. Zamiejska 1   punkcie handlowym     A     B     C  
713  POLESZCZUK URSZULA       sklep   -  ul. Santocka - działka nr 10/23, obręb 2089 (przy budynku nr 13A)    punkcie handlowym     A        
714  POLONIS ALICJA       sklep   -  ul. Nastrojowa - działka 33/9, obręb 4152    punkcie handlowym     A     B     C  
715  POLONIS ALICJA       sklep   -  Jasna 68/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
716  POLONIS ALICJA       sklep   -  Jasna 72/U   sklepie monopolowym     A        
717  POMIAROWSKA JUSTYNA       sklep   -  ul. Metalowa - działka 15/3, obręb 4113 (przy budynku nr 15)    sklepie spożywczym "Kasia"     A     B     C  
718  POSPYCHAŁA ARKADIUSZ       sklep   -  26 Kwietnia 5   pawilonie handlowym     A        
719  PROCAK MAREK       sklep   -  ul. Krzywoustego 29/9   punkcie handlowym     A     B     C  
720  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  Lniana - działka 80/7, obręb 4079 ( przy budynku nr 9)   punkcie handlowym     A        
721  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  ul. Pomarańczowa - działka 42/5, obręb 4155 (przy budynku nr 7)    punkcie handlowym     A        
722  RADZISZEWSKI MIROSŁAW       sklep   -  Komuny Paryskiej 4A   punkcie handlowym "Biały Domek"     A        C  
723  RASIAK KATARZYNA       sklep   -  ul. 1 Maja 20A   punkcie handlowym     A     B     C  
724  RESZCZYŃSKA IWONA       sklep   -  Iwaszkiewicza działka 56/6, obręb 4080 (obok budynku nr 76)    punkcie handlowym     A        
725  ROGUSKI GRZEGORZ       sklep   -  ul. Modra 120/1   punkcie handlowym     A     B     C  
726  ROGUT BEATA       sklep   -  Nad Odrą 51   sklepie pożywczym     A     B     C  
727  ROGUT BEATA       sklep   -  ul. Nad Odrą 113/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
728  ROKICKA EWELINA       sklep   -  Dubois 30   sklepie spożywczym     A     B     C  
729  ROKICKA EWELINA       sklep   -  ul. Parkowa 12   punkcie handlowym     A     B     C  
730  ROKICKA EWELINA; ROKICKI MARIUSZ       sklep   -  ul. Szafera 188/A   punkcie handlowym     A     B     C  
731  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  ul. Chopina 22/U3A   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
732  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  ul. Łucznicza 72-72A/72B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
733  RONIN-WALKNOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 170/U2   punkcie handlowym        B     
734  RÓŻYCKA ELŻBIETA       sklep   -  Wilhelma Roentgena 32/U1   sklepie spożywczym "Dziupla"     A        
735  RÓŻYCKI ALEKSANDER       sklep   -  Maciejewicza 17   sklepie spożywczym     A        C  
736  RUDNICKI DARIUSZ       sklep   -  Letnia działka nr 3, obręb 55 (przy nr 12)   punkcie handlowym     A        
737  RUGOLF MAGDALENA       sklep   -  Malczewskiego 8A/U1   sklepie "Żabka Fresh Cafe"     A     B     C  
738  RUSZKOWSKA IZABELA       sklep   -  Walecznych 6A   punkcie handlowym     A        
739  RYKAŁA TOMASZ       sklep   -  ul. Bieszczadzka 57   sklepie "U Toma"     A     B     C  
740  SANKIEWICZ-PURWIŃSKA ELŻBIETA       sklep   -  Goleniowska 24   sklepie "Elsa"     A     B     C  
741  SĄGOL MIROSŁAWA       sklep   -  Niemcewicza 22   sklepie spożywczym     A     B     C  
742  SĄGOL PIOTR       sklep   -  ul. Świętoborzyców obręb 3099, działka 152/13- przy budynku nr 32    sklepie spożywczym     A     B     C  
743  SELWASIUK TOMASZ; PODLEŻAŃSKI MARCIN       sklep   -  ul. Wawrzyniaka 6A   punkcie handlowym     A        
744  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  ul. Mieszka I 79   sklepie ogólnospożywczym na stacji paliw BP     A     B     C  
745  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  26 Kwietnia 77    sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
746  SIEMIANOWICZ MIROSŁAW       sklep   -  ul. Firlika 48   punkcie handlowym     A     B     C  
747  SIEMIENIEC WALDEMAR       sklep   -  Mostowa 10   punkcie handlowym     A     B     C  
748  SIENKIEWICZ JOANNA       sklep   -  ul. Zawadzkiego 178   sklepie "Żabka"     A     B     C  
749  SKORUPKA BOŻENA       sklep   -  ul. Wyszyńskiego- obręb 1038, działka 5    punkcie handlowym     A        
750  SKOWROŃSKI ANDRZEJ       sklep   -  Rubinowa (przy budynku nr 31)   sklepie spożywczo - przemysłowym     A        
751  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  Al. Piastów 16/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
752  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
753  SKRZYPCZYŃSKA ŻANETA       sklep   -  Romera działka 52/4 (obok nr 61)   kiosku spożywczo - przemysłowym     A        C  
754  SŁABICKA-SZWAL EWA, SZWAL TOMASZ       sklep   -  ul. Chopina (działka 18/4, obręb 2041)   pawilonie handlowym     A        
755  SŁABICKI ADAM       sklep   -  UL. MONTE CASSINO 4/U1   punkcie handlowym        B     C  
756  SMOLNIK PAWEŁ       sklep   -  Rydla 30A   sklepie spożywczym     A        
757  SMOŁUCH PATRYCJA       sklep   -  Małkowskiego 26/11   sklepie "ŻABKA"     A     B     C  
758  SOBIERAJ MAREK       sklep   -  Stołczyńska 144A   sklepie spożywczym "MALAGA"     A        
759  SOLAREK WALDEMAR       sklep   -  Budziszyńska działka 1, obręb 1064 (naprzeciwko budynku 31D)    sklepie     A        
760  SOSZYŃSKA ELWIRA       sklep   -  Borówkowa 49   sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
761  STAIGL ARTUR       sklep   -  ul. Mickiewicza 93   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
762  STAIGL ARTUR       sklep   -  Polskich Marynarzy 86/2U   sklepie "Żabka*     A     B     C  
763  STAKUN TADEUSZ       sklep   -  Jasna U-37   punkcie handlowym     A        
764  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  ul. Ledóchowskiego 19/ Maciejewicza 36    punkcie handlowym     A     B     C  
765  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  Grota Roweckiego 14D/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
766  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  Stanisława Thugutta 6/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
767  STASIEK PIOTR       sklep   -  Mieszka I 105   punkcie handlowym     A     B     C  
768  STAWIARZ JAROSŁAW       sklep   -  Parkowa 65/U1   punkcie handlowym     A        
769  STEFANIAK MIROSŁAW       sklep   -  Kniewska 6   punkcie handlowym     A        C  
770  STĘPIŃSKA DANUTA       sklep   -  ul. Przodowników Pracy 46   punkcie handlowym     A     B     C  
771  STOLARCZYK ZBIGNIEW       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 7A/8/1U   punkcie handlowym     A     B     C  
772  STOPA REGINA       sklep   -  Arkońska 11A   sklepie spożywczym     A     B     C  
773  STRZESZEWSKI KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Rezedowa 2   w sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
774  SUCHODOŁA KRZYSZTOF; SUCHODOŁA BOŻENA       sklep   -  ul. Tarpanowa - obręb 4108, działka 16/2 (przy budynku nr 26)    punkcie handlowym     A     B     C  
775  SUCHY ANDRZEJ       sklep   -  Jaworzynki 6/U1-U2   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
776  SYPKO MACIEJ       sklep   -  Szlamowa 7   sklepie     A     B     C  
777  SZALUŚ EWA       sklep   -  Nauczycielska 1   sklepie     A     B     C  
778  SZCZEPAŃCZYK ARTUR       sklep   -  al. Niepodległości 36   punkcie handlowym "STOP AND SHOP"        B     
779  SZCZUREK AŁŁA       sklep   -  Felczaka 7   sklepie "Żabka"     A     B     C  
780  SZEPITOWSKA ALEKSANDRA       sklep   -  Robotnicza 18/U2   punkcie handlowym     A        
781  SZKUDLAREK DARIUSZ       sklep   -  ul. Parkowa 9/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
782  SZKUDLAREK KAMIL       sklep   -  ul. Plater 1/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
783  SZPARAGA JUSTYNA; KOWALSKA ANNA       sklep   -  Zygmunta Krasińskiego 10-11   sklepie "Alkohole 24"     A     B     C  
784  SZPURA RAFAŁ       sklep   -  ul. Szafera 128A/1,2   sklep spożywczy "Żabka"     A     B     C  
785  SZULBORSKA BEATA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4E   sklepie monopolowym     A     B     C  
786  SZUSZKIEWICZ BOGUSŁAW       sklep   -  ul. Witkiewicza 31a   punkcie handlowym     A        
787  SZUTKIEWICZ EWA       sklep   -  ul. Rostocka 15   punkcie handlowym     A        
788  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Horeszków 1/LU1   sklepie "ELSKLEPIKOS"     A     B     C  
789  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  ul. Szarotki 16/U1   punkcie handlowm     A     B     C  
790  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Krasińskiego 77/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
791  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Jagiellońska 28/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
792  SZYMAŃSKI KAMIL       sklep   -  Arkońska 41/U   sklepie "Robotnik"     A     B     C  
793  SZYMAŃSKI KAMIL       sklep   -  Ku słońcu 43   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
794  SZYMBORSKI PIOTR       sklep   -  ul. Kurpiów - działka 18, obręb 4031 (przy budynku nr 4)   punkcie handlowym     A        
795  SZYMBORSKI ZBIGNIEW       sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 14/lok. U/1   sklepie monopolowym     A     B     C  
796  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  Al. Wyzwolenia 35-37   sklepie "Owocarnia"     A        
797  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 1 lok. U/1    punkcie handlowym     A        
798  ŚLEZIONA LILLA       sklep   -  ul. Czesława 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
799  ŚLIWA PAULINA       sklep   -  ul. 9 Maja 11   sklepie spożywczym Fresh Market     A     B     C  
800  ŚLIWAK JOLANTA       sklep   -  ul. Łokietka 6/U1   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
801  ŚMIECIŃSKI DARIUSZ       sklep   -  Przodowników Pracy 25   punkcie handlowym     A     B     C  
802  ŚWIECIAK HALINA       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 113   punkcie handlowym     A        
803  ŚWIERCZYŃSKA MARZENA       sklep   -  Smocza róg ul. Falskiego działka 23/27, obręb 4127   pawilonie handlowym     A     B     C  
804  TABIŃSKI JAN       sklep   -  Witkiewicza 1B   sklepie spożywczym     A        
805  TADEUSIAK HALINA       sklep   -  Rostocka 107   sklepie spożywczym "NASZ SKLEP"     A     B     C  
806  TAMBORSKI ŁUKASZ       sklep   -  Al. Wyzwolenia 29/U 1.4   sklepie     A     B     C  
807  TANIUKIEWICZ ROBERT       sklep   -  Asnyka 20/U1   sklepie spożywczym     A        
808  TARANIEWSKI KAMIL       sklep   -  ul. Cyryla i Metodego 30   punkcie handlowym     A     B     C  
809  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Monte Cassino 6 lok. U/3   punkcie handlowym     A     B     C  
810  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  Krzywoustego 11   sklepie "Skorpion"     A     B     C  
811  TARGOSZ ELŻBIETA       sklep   -  Szybowcowa 85   sklepie spożywczym     A     B     C  
812  TESZNER WOJCIECH       sklep   -  ul. Kniewska 12   sklepie na stacji paliw "AD-REM"     A        C  
813  TŁOCZEK MAŁGORZATA       sklep   -  Grudziądzka róg ul. Starkiewicza    sklepie spożywczym     A        
814  TOMCZAK KATARZYNA       sklep   -  Miodowa działka nr 70/1   pawilonie handlowym     A        
815  TOMCZEWSKI JAKUB       sklep   -  ul. Światowida 97   punkcie handlowym     A        
816  TOMKOWICZ ROMUALD       sklep   -  Pl. Wolności 2   sklepie ogólnospożywczym "Ewa"     A        
817  TOMTAŁA ANNA, KALINOWSKI KONRAD       sklep   -  ul. Zakole obok nr 14 działka 13/9, obręb 2035   sklepie "Hydra"     A     B     C  
818  TORZYŃSKA LIDIA       sklep   -  ul. Emilii Plater 5/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
819  TRAUT KARINA       sklep   -  ul. Stołczyńska 171/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
820  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 78a/lu1   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
821  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  Al. Wyzwolenia 47/U1   Sklepie Freshmarket     A     B     C  
822  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Odzieżowa 5/U1   sklepie Freshmarket     A     B     C  
823  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Dembowskiego 9/U1   sklepie spożywczym "Fresh Market"     A     B     C  
824  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Iwaszkiewicza 98/U   punkcie handlowym     A     B     C  
825  TUPAJ ZBIGNIEW       sklep   -  Fryderyka Chopina 120   sklepie     A        
826  TURKIEWICZ CZESŁAW       sklep   -  Czerwona 8   sklepie     A        
827  TUROWSKA EWA       sklep   -  Łukasińskiego 38A/8, 38/10   sklepie "ŻABKA"     A     B     C  
828  TURSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Edwarda Dembowskiego działka 1/8, obręb 3208(przy budynku na ul. Rynkowej 6)   punkcie handlowym     A        
829  UKRAIŃSKI MATEUSZ       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40   punkcie handlowym     A     B     C  
830  UMIŃSKA PAULINA       sklep   -  ul. Cukrowa 49   sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
831  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  ul Kolumba 32/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
832  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  Św. Józefa 5/U1   sklepie spożywczym     A        
833  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  Kolumba 10/U1    sklepie spożywczym     A     B     C  
834  WALENTYNOWICZ EWA       sklep   -  Karola Miarki 3A   punkcie handlowym     A     B     C  
835  WALKOWSKA JADWIGA       sklep   -  ul. Artyleryjska róg ul. Górniczej (działka nr 63/1 obręb 3040)    punkcie handlowym     A        
836  WALKOWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Stacyjna/Racławicka - działka 2/10, obręb 4055   MINI DELIKATESY     A     B     C  
837  WALOTA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. 5 lipca 46/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
838  WAŁOSZEK KINGA       sklep   -  Długosza 18/U1   sklepie ogólnospożywczym     A     B     C  
839  WAŁOSZEK ROMAN       sklep   -  ul. Łokietka 6/2   punkcie handlowym     A     B     C  
840  WANDYCZ WIOLETTA       sklep   -  ul. Chobolańska - działka 49/1, obręb 2129    punkcie handlowym     A     B     C  
841  WARZYBOK EWA       sklep   -  Kazimierza Królewicza 2R/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
842  WASILEWSKI TADEUSZ       sklep   -  ul. Sławomira 21c   sklepie spożywczym     A     B     C  
843  WAWRYSZCZUK JOLANTA       sklep   -  Struga 1   sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
844  WAWRZASZEK RYSZARD       sklep   -  ul. Piaskowa 1   punkcie handlowym     A     B     C  
845  WEDER KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Jana z Czarnolasu 14   sklepie Freshmarket     A     B     C  
846  WIĘCKOWSKA RENATA       sklep   -  al. Niepodległości 16/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
847  WIĘCKOWSKA RENATA       sklep   -  ul. Piłsudskiego 19/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
848  WIĘCKOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  al. Piastów 44/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
849  WITCZAK MONIKA       sklep   -  ul. Stołczyńska 59   sklepie spożywczym     A        C  
850  WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA; WOJCIECHOWSKI TOMASZ       sklep   -  ul. Czarnieckiego 9   punkcie handlowym     A        
851  WOJCIECHOWSKA NATALIA       sklep   -  ul. Czarnieckiego- działka 5, obręb 1039 (przy budynku nr 9)    punkcie handlowym     A        
852  WOJTOWICZ WOJCIECH       sklep   -  ul. Mielecka 7   sklepie spożywczo-monopolowym "Siedem"     A     B     C  
853  WOLSKA-OLCZYK MARLENA       sklep   -  Al. Piastów 70/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
854  WOŁOSZYN BARBARA       sklep   -  Szeroka działka 18/4, obręb 2049 (przy budynku nr 38)   sklepie wielobranżowym     A        
855  WORONOWSKA ELŻBIETA       sklep   -  Władysława Szafera 196/D   punkcie handlowym     A     B     C  
856  WOŹNIAK ANNA       sklep   -  ul. Kwiatowa 29   sklepie DARIA     A        
857  WOŹNIAK HENRYKA       sklep   -  Majora Henryka Sucharskiego działka 74/2, obręb 2106   sklepie mięsno - spożywczym "Oskar"     A     B     C  
858  WOŹNIAK WIESŁAWA       sklep   -  ul. Cyryla i Metodego 9a   pawilonie handlowym     A        
859  WÓJCIK BEATA       sklep   -  Rayskiego 3/U1   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
860  WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Łubinowa 75   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
861  WUDNIAK BŁAŻEJ       sklep   -  ul. Niemcewicza 35A   punkcie handlowym "Żabka"     A     B     C  
862  WYSOCKI PIOTR       sklep   -  Duńska 74   sklepie     A     B     
863  WYSOKIŃSKI HUBERT       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 48/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
864  ZAŁOMSKI DARIUSZ       sklep   -  Krzemienna 55   sklepie "Dariusz"     A        
865  ZAWADZKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Szczepowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
866  ZDANOWICZ EMILIA       sklep   -  ul. Zamiejska 1   punkcie handlowym           C  
867  ZDANOWICZ EMILIA       sklep   -  Zofii Nałkowskiej 10/U8   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
868  ZDZIARSKI WALDEMAR       sklep   -  WIELKOPOLSKA 30/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
869  ZUWALSKI GRZEGORZ       sklep   -  Ku Słońcu działka 9/1 DR   punkcie handlowym     A     B     C  
870  ŻOŁĄDEK MAREK       sklep   -  ul. Brązowa 41B/U   punkcie handlowym     A        
871  ŻURAW AGNIESZKA       sklep   -  Klonowica dz. 4/15, obręb 2261   punkcie handlowym     A     B     C  
872  ŻURAWSKA JOLANTA       sklep   -  ul. Zawadzkiego - działka 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 41)    punkcie handlowym     A        
873  ŻYNGIEL AGNIESZKA       sklep   -  Królowej Jadwigi 20A   sklepie "Żabka"     A     B     C  
874    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Bolesława Krzywoustego 9-10/U-kino   Barze - KINO HELIOS     A        
875    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Struga 42 (Outlet Park)   kinie "Helios"- barze "Popcorn"/kasa     A        
876    "A.ERDMANN, R.ERDMANN "WAR" SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  Bytomska 16   restauracji " KANTYNA PORTOWA"     A     B     C  
877    "AGATAB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Bandurskiego 87A/1   punkcie handlowym     A     B     C  
878    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 67/U5   restuarcji KFC     A        
879    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 1-2/LU5, LU6,LU7   restauracji KFC     A        
880    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Struga 28   Restauracji PH Struga     A     B     
881    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1   restauracja KFC     A        
882    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  PIASTÓW 16/U2   restauracji "KFC"     A        
883    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Aleja Wyzwolenia 18-20   Restauracji KFC     A        
884    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Struga 18   restauracji KFC     A        
885    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   Restauracji Pizza Hut (Galeria Kaskada)     A     B     
886    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36 (Galeria Kaskada Szczecin)   restauracji Burger King     A        
887    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji "KfC"     A        
888    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 73   restauracja Burger King     A        
889    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Wiosenna 35   restauracja Burger King     A        
890    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 35   KFC MAKRO     A        
891    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20 (Centrum Handlowe Galaxy)   restauracji "Pizza Hut"     A     B     
892    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Struga 28   punkcie handlowym (Pizza Hut)     A        
893    "BC CLUB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20   punkcie gastronomicznym - Kręgielnia MK Bowling     A     B     C  
894    "BRUTTO" JABŁOŃSCY SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Akwarelowa 33/19   punkcie handlowym     A     B     C  
895    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Wiosenna 32   hipermarkecie "carrefour"     A     B     C  
896    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 73   sklepie Carrefour     A     B     C  
897    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   punkcie handlowym     A     B     C  
898    "CENTURIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Chopina 27   sklepie "Intermarche"     A     B     C  
899    "CUKIERNIA KOCH" M.H.J. KOCH SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 4/U1   KAWIARNI        B     
900    "FRESH FOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jagiellońska 24/U1   punkcie handlowym     A        
901    "FRESH FOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  AL. WYZWOLENIA 85   punkcie handlowym     A     B     C  
902    "HEJKOLAND" Z.FABISIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA"    sklep   -  Heyki 23   punkcie handlowym     A     B     C  
903    "HOTEL ATRIUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 75   restauracji     A     B     C  
904    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Felczaka 8   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
905    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Wyszyńskiego 21/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
906    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Chopina 15/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
907    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Rayskiego 1/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
908    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 86/U2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
909    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Chopina 26/księgarnia   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Experss"     A     B     C  
910    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Kolorowych Domów 9/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
911    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Duńska 74-76/U3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
912    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Wielkopolska 25/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
913    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Modra 33/3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
914    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Emilii Plater 7c/u2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
915    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 47/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
916    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 12-14/U4   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
917    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  5 Lipca 36/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
918    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Dworcowa 19/U2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
919    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Jagiellońska 10/3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
920    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Grabowa 1/P1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
921    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Wojciechowskiego 9   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka ekspress"     A     B     C  
922    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 ( Targowisko - pawilon nr VII A/ 1 )   punkcie gastronomicznym     A        
923    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 ( Targowisko - pawilon nr VII A/ 6 )   punkcie gastronomicznym     A        
924    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  ul. Bolesława Śmiałego 27/12   restauracji     A     B     
925    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    restauracji Colorado Steakhouse     A     B     C  
926    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/ Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    Pubie CHROBRY     A     B     C  
927    "PARK HOTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Plantowa 1   PARK HOTEL     A     B     C  
928    "PD-AMBER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  Jagiellońska 72/2   sklepie spożywczym     A        
929    "PIONIER" J.MISKIEWICZ, W.SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 2/U2   kawiarni kina "Pionier"     A     B     
930    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Łukasińskiego 116   punkcie handlowym     A     B     C  
931    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Bohaterów Warszawy 40   sklepie "Piotr i Paweł'     A     B     C  
932    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Struga 42   supermarkecie " Piotr i Paweł"     A     B     C  
933    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Dębogórska 34/36   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
934    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Balińskiego 20   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
935    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Południowa 15   sklepie na stacji paliw     A        
936    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Struga 74   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
937    "PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "COSMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  Gdańska 11B   sklepie spożywczym           C  
938    "SCENA" KAŁUŻNY, KACZMAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   Klubie Muzycznym ROCKER CLUB     A     B     C  
939    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Krasińskiego 104/U3   sklepie ogólnospożywczym nr 165     A        
940    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Mickiewicza 68/U2   sklepie spożywczym nr 267     A        
941    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 37/U1   sklepie ogólnospożywczym nr S-455     A     B     C  
942    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Krasińskiego 79-80   sklepie spożywczym nr 302     A     B     C  
943    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zamknięta 1   sklepie spożywczym nr 190     A     B     C  
944    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zyndrama z Maszkowic 28   sklepie spożywczym nr 139     A     B     C  
945    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Plater 82   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 18     A     B     C  
946    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Unii Lubelskiej 32   wydzielonym stoisku w sklepie spożywczym     A     B     C  
947    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Parkowa 11   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 7     A     B     C  
948    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Śląska 19/U2   sklepie spożywczym Społem nr 178     A     B     C  
949    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Wojska Polskiego 134/U8   sklepie spożywczym Nr 241/1     A        
950    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Niepodległości 4/U2   sklepie spożywczym " Społem" nr S-75     A        
951    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 21   sklepie Społem nr 171     A        
952    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Chopina 22/U13   sklepie ogólnospożywczym nr OH - 23 "Społem"     A        
953    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Bogusława X 18A   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr OH-17     A     B     C  
954    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Gierczak 27   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 12     A     B     C  
955    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Robotnicza 12   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 236     A     B     C  
956    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyszłości 26   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 275     A     B     C  
957    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Lelewela 9   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 6     A     B     C  
958    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 52 lok. U/1   sklepie ogólnospożywczym Społem Nr 451     A     B     C  
959    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Cedyńska 2-4   sklepie spożywczym nr 153     A     B     C  
960    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  3 Maja 10   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 74     A        
961    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Wyszyńskiego 24   sklepie spożywczym     A     B     C  
962    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 6/U2   sklepie spożywczym Społem nr S-380     A     B     C  
963    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 39-41   SKLEPIE OGÓLNOSPOŻYWCZYM nr 154     A     B     C  
964    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Włościańska 1B/U3   sklepie spożywczym "Społem", S-38     A        
965    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Monte Cassino 38b/U1   sklepie spożywczym Społem nr OH-1     A     B     C  
966    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Dąbrowszczaków 12   sklepie spożywczym Społem, S-28     A     B     C  
967    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Goleniowska 32/U2   sklepie spożywczym "Społem", S-252     A     B     C  
968    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 134/U7   sklepie spożywczym Społem, S-241     A     B     C  
969    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Szybowcowa 34/U1   sklepie spożywczym "Społem", S-6     A     B     C  
970    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 40/U3   sklepie spożywczym "Społem", S - 97     A     B     C  
971    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pokoju 49/U1   wydzielonym stoisku w sklepie, Nr 43A     A        
972    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Bohaterów Warszawy 6/U1   sklepie spożywczym "Społem", S - 54     A     B     C  
973    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Monte Cassino 19E   sklepie spożywczym Społem, S-78     A     B     C  
974    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Romantyczna 66   sklepie nr 66     A     B     C  
975    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Sielska 2   sklepie Społem nr 88     A        
976    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 29/U1   sklepie Społem nr 104 A     A     B     C  
977    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Żołędziowa 35   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 64     A     B     C  
978    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Czorsztyńska 47   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 216     A     B     C  
979    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Stołczyńska 144   wydzielonym stoisku w sklepie spożywczym, Nr 41     A     B     C  
980    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Karola Miarki 3A/U3   Sklepie Społem Nr 143     A     B     C  
981    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Witkiewicza 31   w sklepie ogólnospożywczym nr OH -10     A     B     C  
982    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 49/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 452     A     B     C  
983    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 8/U1   sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 454     A     B     C  
984    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Reymonta 4/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" , OH nr 11     A     B     C  
985    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Św. Barbary 1a "Hala Piastowska"   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH- 8     A     B     C  
986    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Niemierzyńska 10/U1   w sklepie ogólnospożywczym Społem nr 166     A     B     C  
987    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 2   supermarkecie "Stokrotka" nr 109     A     B     C  
988    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kutrzeby 8A   supermarkecie "Stokrotka" nr 110     A     B     C  
989    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Niemcewicza 26a   w sklepie STOKROTKA nr 118     A     B     C  
990    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Tatrzańska 3   sklepie spożywczym "STOKROTKA"     A     B     C  
991    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  1 Maja 43   punkcie handlowym     A     B     C  
992    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bandurskiego 90   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
993    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 21/U1   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
994    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  Al. Niepodległości 18-22   w wydzielonym stoisku monopolowym w sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
995    5TH ELEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    GMINA MIASTO SZCZECIN     A     B     C  
996    ALTER EGO CEZARY SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Kolumba 4   punkcie gastronomicznym     A        C  
997    ARCZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Niepodległości 36/(C.H. KASKADA)   punkcie gastronomicznym "Gospoda Kuchnia Polska"     A        
998    AREL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Struga 36   hipermarkecie "Real"     A     B     C  
999    AREL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Wyzwolenia 18-20   sklepie "Real"     A     B     C  
1000    ARETE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Piastów 30   Restauracji Arete     A     B     C  
1001    ARKONA GROUP FORNALSCY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Botaniczna 35 (lodowisko)   małej gastronomii     A        
1002    ATU JAN BIELAK, WOJCIECH BIELAK SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Tama Pomorzańska 12D   wydzielonym stoisku sprzedaży detalicznej     A        
1003    AVANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wyzwolenia 7/U1   sklepie monopolowym     A     B     C  
1004    AVATAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Zbożowa 4   restauracji "TO i OWO"     A     B     C  
1005    B&B NEW INWESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 (Rynek Centrum)   punkcie gastronmicznym- pawilon nr 12 sektor VII     A        
1006    BARTEX-BARTOL SP.Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Gryfińska 44   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
1007    BEST ŁĘKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 78   punkcie gastronomicznym Night Club Tekila     A     B     C  
1008    BESTT BIENIASIEWICZ, RATAJCZAK, DOBROPOLSKI SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42E/U4   sklepie spożywczym "PULS"     A     B     C  
1009    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1010    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie handlowym     A     B     C  
1011    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Sienna 8   Winnicy-PUNKT GASTRONOMICZNY     A     B     C  
1012    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Sienna 8   Winnicy        B     C  
1013    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Rydla 52   lokalu China Town     A        
1014    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Aleja Niepodległości 23   punkcie gastronomicznym     A        
1015    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  Wczasów 33   sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
1016    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 184   w sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1017    CAFE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 67   punkcie gastronomicznym     A     B     
1018    CAFE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Papieża Jana Pawła II - działka nr 16/1, obręb 1032    punkcie gastronomicznym     A     B     
1019    CAMPELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Dąbska 103   INTERMARCHE     A     B     C  
1020    CASINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Rodła 8-10   Barze w Kasynie Gry     A     B     C  
1021    CHESTERFIELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 11/U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1022    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gryfińska 60   sklepie na stacji paliw "Statoil"     A     B     C  
1023    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bohaterów Warszawy 37G   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1024    COLUMBUS COFFEE TOMASZ WECZER SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Malczewskiego 26   punkcie gastronomicznym     A     B     
1025    CORONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Kaszubska 67/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1026    DANA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 50 (Hotel "Dana")   restauracji     A     B     C  
1027    DILLAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Jagiellońska 67   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1028    DOM KULTURY "SŁOWIANIN"    -   gastronomia  Korzeniowskiego 7 (Dom Kultury 'Słowianin')   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1029    DZK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Przestrzenna 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1030    EUROCASH SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Jesienna 14   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
1031    EUROCASH SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Goleniowska 56d   punkcie sprzedaży detalicznej Eurocash     A     B     C  
1032    FARUTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kniewska 2H   punkcie sprzedaży detalicznej        B     
1033    Firma Ekologiczno-Rolno-Przemysłowa "Hubaltus" sp. z o.o.    -   gastronomia  Wiosenna 32   punkcie gastronomicznym     A        
1034    FOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Małopolska 23   restauracji     A     B     C  
1035    FOOD &WINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rynek Nowy 3   sklepie "6WIN"        B     C  
1036    GAMEART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Monte Cassino 36/DE   punkcie gastronomicznym     A        C  
1037    GRUPA HOTELI WAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Potulicka 1A   Restauracji w hotelu     A     B     C  
1038    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 40 (C.H. Turzyn, lokal gastronomiczny nr 1.X.2)   punkcie gastronomicznym     A        
1039    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Aleja Piastów 1   restauracji Sake     A     B     C  
1040    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Jana Pawła II 17/U3   Restauracji Chińskiej "Jin Du"     A     B     C  
1041    HOTEL G.E. SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wyszyńskiego 30   Hotelu -Restauracji Campanile     A     B     C  
1042    HTT "VIET MAI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 (Pawilon nr 13)   Barze     A        
1043    IMPULS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Hołdu Pruskiego 1   punkt gastronomiczny     A     B     C  
1044    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Ku Słońcu 68C   sklepie "Biedronka" nr 4910     A     B     C  
1045    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Rydla 93   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1046    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krasińskiego 55   sklepie Biedronka     A     B     C  
1047    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 128 A (C.H. Stara Cegielnia)   sklepie Biedronka     A     B     C  
1048    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Lelewela 8A   sklepie Biedronka nr 3840     A     B     C  
1049    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Maciejkowa 37/1   sklepie Biedronka nr 4201     A     B     C  
1050    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Stalmacha 12   w sklepie Biedronka     A     B     C  
1051    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Kadłubka 42   sklepie Biedronka     A     B     C  
1052    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Firlika/Ceglana    sklepie spożywczo - przemysłowym Biedronka     A     B     C  
1053    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bałtycka 25C   sklepie Biedronka     A     B     C  
1054    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Ogrodnicza 47   sklepie spożywczo - przemysłowym Biedronka     A     B     C  
1055    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Piastów 22/U1   sklepie Biedronka     A     B     C  
1056    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 87   w sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1057    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krakowska 68/U5   sklepie Biedronka     A     B     C  
1058    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Janickiego 24   sklepie Biedronka     A     B     C  
1059    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Derdowskiego 4   sklepie Biedronka     A     B     C  
1060    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Leszczynowa 23   sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
1061    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Rostocka 1   sklepie Biedronka     A     B     C  
1062    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Obotrycka 6   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1063    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Struga 18   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1064    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 34/35   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1065    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Witkiewicza 41   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1066    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Narutowicza 11   sklepie Biedronka     A     B     C  
1067    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Karpia 1   sklepie "Biedronka"     A        
1068    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Milczańska 8   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1069    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Pomarańczowa 9   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1070    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Dubois 5   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1071    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Łukasińskiego 116   sklepie Biedronka     A     B     C  
1072    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 76A, 76B   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1073    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Botaniczna 29   sklepie 'Biedronka"     A     B     C  
1074    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 91   sklepie spożywczym Biedronka nr 2074     A     B     C  
1075    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/2   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1076    KATHMANDU RESTAURANT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 11/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1077    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Ofiar Oświęcimia 14B   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
1078    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Struga 29   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
1079    KOSMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 8/1A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1080    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42G   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1081    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Witkiewicza 52   sklepie Lidl     A     B     C  
1082    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Szosa Stargardzka 22 H   sklep spożywczy LIDL     A     B     C  
1083    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Robotnicza 37   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1084    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Mieszka I 29   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
1085    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Modra 9C   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1086    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Bandurskiego 97   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1087    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Portowa 1-3   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1088    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Botaniczna 55   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1089    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Starkiewicza 4   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1090    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Spiska 49   sklepie     A     B     C  
1091    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Krasińskiego 50   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
1092    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Krasińskiego 82   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1093    LOMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/1   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
1094    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z O.O.    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 8   sklepie na stacji benzynowej     A     B     C  
1095    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Szosa Stargardzka 22G   sklepie na stacji paliw "LOTOS"     A     B     C  
1096    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 22-23   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1097    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu - obręb 2092, działka 54/3, 54/4    sklepie na stacji paliw nr 503     A     B     C  
1098    MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Południowa 35   sklepie Makro Cash and Carry Polska S.A.     A     B     C  
1099    MARINA HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 11   barze w "Centrum Squasha i Ricocheta"     A        
1100    MARINA HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 7   restauracji w hotelu     A     B     C  
1101    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Krzywoustego 59d   punkcie handlowym     A     B     C  
1102    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kwiatowa 5   punkcie handlowym     A     B     C  
1103    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Śląska 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
1104    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Różana 17/1   punkcie handlowym     A        
1105    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/LU4   kawiarni     A     B     C  
1106    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/LU5   PUBIE-KLUBIE HORMON     A     B     C  
1107    MEX BISTRO X SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 4/2   punkcie gastronomicznym "Pijalnia Wódki i Piwa"     A     B     C  
1108    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  5 Lipca 24/U1    punkcie handlowym     A     B     C  
1109    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Rostworowskiego 1   punkcie handlowym     A     B     C  
1110    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Robotnicza 15A   punkcie handlowym     A     B     C  
1111    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Benesza 26E   sklepie ogólnospożywczym     A        
1112    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  9 Maja 84   punkcie handlowym     A     B     C  
1113    MMT SUPERMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 44A (Centrum Handlowe Fala)   sklepie "Chata Polska"     A     B     C  
1114    MONSUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 23   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1115    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    catering   -    podczas organizacji przyjęć na terenie Gminy Miasto Szczecin     A     B     
1116    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   kompleksie kinowym Multikino     A     B     C  
1117    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Zaleskiego 2D/U1   sklepie s Netto nr 216     A     B     C  
1118    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 14   sklepie Netto     A     B     C  
1119    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 13/U1   sklepie NETTO nr 105     A     B     C  
1120    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kadłubka 39   sklepie Netto nr 138     A     B     C  
1121    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 9-10/U 0/8 (C.H. Kupiec)   sklepie Netto     A     B     C  
1122    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Modra 116   punkcie handlowym     A     B     C  
1123    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Narutowicza 13e/U - sklep NETTO   sklepie NETTO 142     A     B     C  
1124    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Zawadzkiego 141   sklepie NETTO nr 135     A     B     C  
1125    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Smolańska 11   sklepie Netto     A     B     C  
1126    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Waleriana Łukasińskiego 110c   sklepie Netto nr 331     A     B     C  
1127    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ściegiennego 25/U1   sklepie Netto nr 362     A     B     C  
1128    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dąbska 2   sklep Netto     A     B     C  
1129    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 1   sklepie Netto 414     A     B     C  
1130    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Chmurna 1   sklepie Netto nr 463     A     B     C  
1131    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyszłości 29   sklepie Netto     A     B     C  
1132    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Zielonogórska 30   sklepie Netto 221     A     B     C  
1133    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Emilii Gierczak 24-25   sklepie Netto nr 101     A     B     C  
1134    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Firlika 17   sklepie Netto nr 220     A     B     C  
1135    NEVO MARINA SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Jana z Kolna 7   punkt gastronomiczny - STATEK ŁADOGA     A     B     C  
1136    OPERA NA ZAMKU    -   gastronomia  ul. Korsarzy 34   punkcie gastonomicznym     A     B     C  
1137    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Profesora Ludwika Janiszewskiego 2   bufecie w hotelu     A        
1138    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Dworcowa 16   restauracji Ibis Kitchen     A     B     C  
1139    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. 3 Maja 31   restauracji Novo2 w Hotelu Novotel     A     B     C  
1140    PADAWA II GOLEMA EDWARD PAWEŁ, JUSZCZAK WALDEMAR, URBANIAK DARIUSZ, GOLEMA DARIUSZ, JAREMA ŁUKASZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/ Plac Obrońców Westerplatte działka 25/2, obręb 1029    restauracji COLUMBUS     A     B     C  
1141    PALIWA I PRODUKTY NAFTOWE MARIAN PASTUSZAK SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Gdańska 5   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1142    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   restauracji w hotelu Panorama     A     B     C  
1143    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   barze w hotelu Panorama     A     B     C  
1144    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Room Service i Bankiety     A     B     C  
1145    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Lobby Bar     A     B     C  
1146    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   barze "Copernicus"     A     B     C  
1147    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji "Cafe Europa"     A     B     C  
1148    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji RENAISSANCE     A     B     C  
1149    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 8 (Baltica Welness & Spa)   kawiarni "Cafe Baltica"     A     B     
1150    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Rodła 8   kawiarni CAFE 22     A     B     C  
1151    PEKAES SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Przyszłości 13F   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1152    PGF ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Andrzeja Struga dz. 1/2, obręb 4068 (przy nr 61)   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1153    PIWONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Hołdu Pruskiego 9    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1154    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Kadłubka 19   sklepie na stacji paliw nr 633     A     B     C  
1155    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 99   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1156    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Strzałowska 49   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1157    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Mickiewicza 41A   sklepie na stacji paliw nr 597     A     B     C  
1158    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  1-go Maja 40   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1159    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Witkiewicza 22   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1160    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krzysztofa Kolumba 50   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1161    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Eskadrowa 1   sklepie na stacji paliw nr 1456     A     B     C  
1162    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Granitowa 47A   sklepie na stacji paliw nr 0790     A     B     C  
1163    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Chopina 16   sklepie na stacji paliw nr 1458     A     B     C  
1164    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bogumińska 44   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1165    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Kopernika 19   sklepie na stacji paliw     A        
1166    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Hrubieszowska 57   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1167    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Profesora Ludwika Janiszewskiego 2a   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1168    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Piłsudskiego 6a   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1169    POLSKIE CENTRUM HURTOWE ALKOHOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA    sklep   -  ul. Staszica 1/0C (Centrum Handlowe Manhattan)   punkcie handlowym     A     B     C  
1170    POLSTEAM - ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Jana z Kolna (Statek PEENE QUEEN)    bufecie Peene Queen     A     B     C  
1171    POLSTEAM - ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Jana z Kolna (Statek Odra Queen)    bufecie Odra Queen     A     B     C  
1172    POLTRONA STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Batorego 4   Klubie "Pierwsze Miejsce"     A     B     C  
1173    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mściwoja 8   Restauracja U Wyszaka     A     B     C  
1174    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mściwoja 8   punkcie handlowym Wyszak Browar Rodzinny     A        
1175    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Budziszyńska 35-36   punkcie handlowym     A     B     C  
1176    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kaliny 12   sklepie spożywczym     A     B     C  
1177    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ŚW.MARCINA 1   sklepie ogólnospożywczym     A     B     C  
1178    PROSTO Z PALETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 40 - Centrum Handlowe TURZYN (lokale 1P4, 1P7, 1P8, 1P10)    punkcie handlowym     A     B     C  
1179    REKREACJA I WYPOCZYNEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ogińskiego 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1180    RELLA INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Ku Słońcu 67/U1   hipermarkecie "Real"     A     B     C  
1181    RESTAURACJE WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji     A     B     C  
1182    RICORIA RISTORANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   punkcie gastronomicznym "Ricoria Ristorante"     A     B     C  
1183    ROGO-RÓŻAŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Arkońska 28   restauracji "Oberża Chłopska"     A        C  
1184    ROGO-RÓŻAŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Arkońska 28   restauracji "Oberża Chłopska"     A        C  
1185    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Rydla 51   Drogerii Rossmann        B     
1186    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu 67/U2   Drogerii Rossmann        B     
1187    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   Drogerii Rossmann        B     
1188    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 128A (Centrum Handlowe Stara Cegielnia)   Drogerii Rossmann        B     
1189    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Emilii Gierczak 24-25   Drogerii Rossmann        B     
1190    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Struga 18/( C.H. SŁONECZNE )   Drogerii Rossmann        B     
1191    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mieszka I 73   Drogerii Rossmann        B     
1192    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 36   Drogerii Rossmann        B     
1193    SAL II LEBDOWICZ SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Seledynowa 85   punkcie handlowym     A     B     C  
1194    SARDEGNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Jagiellońska 36/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
1195    SCONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Rydla 93   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1196    SECESJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 19/1   punkcie gastronomicznym Secesja Cafe     A     B     
1197    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 142   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1198    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Belgijska 1   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1199    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Szosa Stargardzka 7   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1200    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 29A   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1201    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jasna 15   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1202    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Energetyków 6   sklepie na stacji paliw Shell     A        
1203    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Derdowskiego 6   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1204    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Południowa 9   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1205    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dworska 8   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1206    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Gdańska 10   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1207    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. 1 Maja 42   sklepie na stacji paliw Shell nr 4102     A     B     C  
1208    SIGMA MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Klemensiewicza 2   punkcie handlowym     A     B     C  
1209    SKYART ZALESKI ZĄBECKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Tkacka 7,8,9/( w części piwnicznej )   punkcie gastronomicznym "LOVE CLUB ALL TOGETHER"     A     B     C  
1210    SOSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Sikorskiego 29   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1211    SPÓŁKA JAWNA DANUTA I BOGDAN WIĘCKOWSCY    sklep   -  Al. Wyzwolenia 111/2   punkcie handlowym     A     B     C  
1212    STUDIO 7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 4/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
1213    SWEET SMOKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1214    SZCZECINDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rostocka 15   MARKECIE "E.LECLERC"     A     B     C  
1215    SZCZECIŃSKA FABRYKA WÓDEK STARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jagiellońska 63/64   punkcie handlowym           C  
1216    T.FAL I.P. ŁUCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ELTA SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Aleja Niepodległości 16/U1   sklepie spożywczym     A        
1217    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 6/U2   Teatr Mały     A     B     C  
1218    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  Wały Chrobrego 3   punkcie gastronomicznym w Teatrze Współczesnym     A     B     
1219    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31f   hipermarkecie "Tesco"     A     B     C  
1220    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jodłowa 25   sklepie Tesco     A     B     C  
1221    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31f   sklepie na stacji paliw Tesco     A        
1222    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rydla 50   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1223    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Policka 51   sklepie Tesco     A     B     C  
1224    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mickiewicza 30/U   sklepie TESCO     A     B     C  
1225    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 11   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1226    TOTO SCECH, SKROCKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Podgórna 63   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1227    TOTO SCECH, SKROCKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  3 Maja 18   punkcie gastronomicznym "City Hall"     A     B     C  
1228    TRAFOSTACJA SZTUKI W SZCZECINIE    -   gastronomia  Świętego Ducha 4   kawiarni     A     B     
1229    TRANSGOURMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Walecznych 66   punkcie sprzedaży detalicznej "Selgros"     A     B     C  
1230    TT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Reymonta 3 ( Targowisko Pogodno - pawilon nr 9 )   punkcie handlowym     A        
1231    U.STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjeć     A     B     C  
1232    VULCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓLKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Druckiego- Lubeckiego 6a   hotel Vulcan     A     B     C  
1233    WIKING IRENA PIOTROWSKA, MAREK PIOTROWSKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 29/U7   Pierogarnii na Deptaku     A        
1234    WINELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 70   punkcie gastronomicznym WINELAND     A     B     
1235    WINELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 70   punkcie handlowym WINELAND     A     B     
1236    WINKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jesienna 19   punkcie sprzedaży detalicznej        B     
1237    WOJEWÓDZKA HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    sklep   -  Rymarska 83   sklepie spożywczo - monopolowym     A     B     C  
1238    WOJEWÓDZKA HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    sklep   -  ul. Parkowa 63/U1   sklepie nr 308     A     B     C  
1239    WOJEWÓDZKA HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    sklep   -  ul. Piłsudskiego 15/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
1240    WROCŁAWSKA AKADEMIA KULINARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji "Express Kuchnia Marche"     A        
1241    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Aleja Wyzwolenia 35B    punkcie handlowym     A     B     C  
1242    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 55/2   sklepie monopolowym     A     B     C  
1243    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rubinowa dz. 50/2, obręb 4076   sklepie monopolowym     A     B     C  
1244    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 4   sklepie monopolowym     A     B     C  
1245    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 50   punkcie handlowym     A        C  
1246    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 50   punkcie handlowym     A        C  
1247    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Chłopska 73   punkcie sprzedaży     A     B     C  
1248    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gierczak 35A/U1   punkcie handlowym     A     B     C