panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ewidencja Działalności Gospodarczej256905610266
2Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 117398551427
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4012399491309
4Biuro Obsługi Interesantów101805826383
5Dowody osobiste933834672
6Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8170454575
7e-URZĄD Miasta Szczecin769299588
8Rodzaje spraw, wnioski729426671
9Stan realizacji wniosku660078783
10Zarezerwuj Wizytę507023645
11Prawa jazdy480476554
12Tryby załatwiania spraw4495132847
13Załatw Sprawę418494551
14Dowody rejestracyjne415440516
15Stan Realizacji Sprawy395666689
16Umawianie wizyt383546729
17Formularze interaktywne2964922655
18Jednostki Organizacyjne UM2787226131
19Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265040956
20Ewidencje i Rejestry233530676
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych23270776547
22Kolejka mieszkaniowa227013787
23Bieżący stan kolejki204139725
24Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM195623484
25Spis telefonów193623531
26Polska Klasyfikacja Działalności1847725457
27Procedury Urzędu Miasta Szczecin1612140
28Biuro Rewitalizacji1557146254
29Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin152378564
30Wydział Ochrony Środowiska1475619936
31Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14033210408
32Najczęściej zadawane pytania127052652
33Informacja Urzędowa120220582
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1137128686
35Rejestry i Mapy109818537
36Urząd Stanu Cywilnego1080094914
37Wydział Zarządzania Projektami1021508064
38Mój Urząd96827604
39Informacje teleadresowe93547619
40Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów818651071
41Biuro Dialogu Obywatelskiego774256952
42Załatw Sprawę - e-kancelaria74702503
43Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste697961168
44Licencje na przewóz krajowy rzeczy6743316864
45Wyszukiwarka obwodów wyborczych60774578
46Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców58530774
47Informacja Urzędowa5471718
48Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 1524190
49Centralny Rejestr Skarg Urzędu50176578
50Pojazd - rejestracja pojazdów437310
Wydruk