panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 126183501428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej257498810268
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4013409301309
4e-URZĄD Miasta Szczecin1108760588
5Biuro Obsługi Interesantów104818626385
6Dowody osobiste998615678
7Rodzaje spraw, wnioski876390677
8Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8587604575
9Zarezerwuj Wizytę851932645
10Stan realizacji wniosku683612788
11Procedury Urzędu Miasta Szczecin5616700
12Tryby załatwiania spraw4985472855
13Prawa jazdy497380554
14Załatw Sprawę489728552
15Dowody rejestracyjne437145516
16Stan Realizacji Sprawy418474696
17Umawianie wizyt384448729
18Jednostki Organizacyjne UM3380856202
19Formularze interaktywne2967072655
20Polska Klasyfikacja Działalności2841495457
21Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
22Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych24717076558
23Ewidencje i Rejestry241938678
24Kolejka mieszkaniowa227546788
25Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM226268488
26Spis telefonów219479534
27Bieżący stan kolejki218906726
28Wydział Ochrony Środowiska1721319936
29Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin170490565
30Biuro Rewitalizacji1615326255
31Urząd Stanu Cywilnego1578594918
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11432620
33Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1413928695
34Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
35Najczęściej zadawane pytania137652652
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1264741168
37Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1205851071
38Informacja Urzędowa120220582
39Informacje teleadresowe117530619
40Rejestry i Mapy115802537
41Pojazd - rejestracja pojazdów1131500
42Wydział Zarządzania Projektami1078008064
43Mój Urząd97280604
44Wydział Spraw Obywatelskich867410
45Biuro Dialogu Obywatelskiego862766953
46Dowody osobiste821370
47Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe75844912
48Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
49Wyszukiwarka obwodów wyborczych68857578
50Licencje na przewóz krajowy rzeczy6747216865
Wydruk