przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 181214381428
2Zarezerwuj wizytę2608455645
3Ewidencja Działalności Gospodarczej260180810268
4e-URZĄD Miasta Szczecin2578458588
5Procedury Urzędu Miasta Szczecin22004860
6Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4017975461309
7Procedury Urzędu Miasta, wnioski i formularze1306601677
8Biuro Obsługi Interesantów117562226385
9Dowody osobiste1147583678
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9846944575
11Załatw sprawę754625552
12Stan realizacji wniosku692264788
13Tryby załatwiania spraw6372712855
14Jednostki Organizacyjne UM5956556202
15Prawa jazdy569974554
16Dowody rejestracyjne551644516
17Pojazd - rejestracja pojazdów5145780
18Stan realizacji sprawy510076696
19PUNKTACJA DLA WNIOSKODAWCÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O NAJEM LOKALU KOMUNALNEGO W NABORZE 2012 R. - WYSZUKIWARKA4398720
20Urząd Stanu Cywilnego4094284918
21Komunikat392228729
22Dowody osobiste3833350
23Pracownicy3792841031
24Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych36375876558
25Bieżący stan kolejki335550726
26Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM323256488
27Spis telefonów322207534
28Prawo jazdy3180130
29Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
30Wydział Spraw Obywatelskich3045960
31Formularze interaktywne3000492655
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12884940
33Ewidencje i Rejestry274346678
34Wydział Ochrony Środowiska2727469936
35Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste2582281168
37Najczęściej zadawane pytania240362652
38Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin238997565
39Informacje teleadresowe238833619
40Wydział Podatków i Opłat Lokalnych2301268695
41Kolejka mieszkaniowa229732788
42Gospodarka odpadami2052750
43Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów2033151071
44Wyszukiwarka obwodów wyborczych199366578
45Biuro Rewitalizacji1759406255
46Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin16603910410
47Kalkulator opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych Urzędu Miasta Szczecin160770408
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1591830
49Rejestry i mapy158559537
50Opłata skarbowa1582650