panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ewidencja Działalności Gospodarczej256988010268
2Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 119017711428
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4012719531309
4Biuro Obsługi Interesantów102359026385
5Dowody osobiste954800678
6e-URZĄD Miasta Szczecin832595588
7Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8251464575
8Rodzaje spraw, wnioski757504677
9Stan realizacji wniosku667509788
10Zarezerwuj Wizytę571783645
11Prawa jazdy483933554
12Tryby załatwiania spraw4584572855
13Załatw Sprawę428429552
14Dowody rejestracyjne419254516
15Stan Realizacji Sprawy400236696
16Umawianie wizyt383546729
17Formularze interaktywne2964922655
18Jednostki Organizacyjne UM2889236202
19Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
20Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych23614576558
21Ewidencje i Rejestry234994678
22Kolejka mieszkaniowa227114788
23Procedury Urzędu Miasta Szczecin2258600
24Bieżący stan kolejki206182726
25Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM201761488
26Spis telefonów198815534
27Polska Klasyfikacja Działalności1954415457
28Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin158007565
29Biuro Rewitalizacji1570276255
30Wydział Ochrony Środowiska1517979936
31Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050210410
32Najczęściej zadawane pytania128696652
33Informacja Urzędowa120220582
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1185198695
35Urząd Stanu Cywilnego1170604918
36Rejestry i Mapy110624537
37Wydział Zarządzania Projektami1033328064
38Informacje teleadresowe97659619
39Mój Urząd96864604
40Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów922281071
41Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 1861500
42Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste811541168
43Biuro Dialogu Obywatelskiego789106953
44Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
45Licencje na przewóz krajowy rzeczy6747016865
46Wyszukiwarka obwodów wyborczych63966578
47Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców60672774
48Pojazd - rejestracja pojazdów582520
49Informacja Urzędowa5601118
50Centralny Rejestr Skarg Urzędu50753578
Wydruk