przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 143105971428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258274410268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1551511588
4Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014309211309
5Zarezerwuj Wizytę1331059645
6Biuro Obsługi Interesantów108438526385
7Dowody osobiste1061071678
8Rodzaje spraw, wnioski1043034677
9Procedury Urzędu Miasta Szczecin10128540
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9036404575
11Stan realizacji wniosku686682788
12Załatw Sprawę579136552
13Tryby załatwiania spraw5512712855
14Prawa jazdy522405554
15Dowody rejestracyjne475062516
16Stan Realizacji Sprawy449429696
17Jednostki Organizacyjne UM4121486202
18Komunikat386347729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2976512655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych26874876558
22Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
23Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM261151488
24Spis telefonów252756534
25Ewidencje i Rejestry252477678
26Bieżący stan kolejki241962726
27Kolejka mieszkaniowa228117788
28Urząd Stanu Cywilnego2264074918
29Pojazd - rejestracja pojazdów2227250
30Wydział Ochrony Środowiska1995389936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11962300
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin194212565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1787411168
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1688548695
35Biuro Rewitalizacji1666066255
36Dowody osobiste1590400
37Najczęściej zadawane pytania150265652
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1496891071
39Informacje teleadresowe148644619
40Wydział Spraw Obywatelskich1484610
41Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
42Prawo jazdy1303990
43Rejestry i Mapy129754537
44Informacja Urzędowa120220582
45Wyszukiwarka obwodów wyborczych119751578
46Wydział Zarządzania Projektami1144588064
47Gospodarka odpadami1087060
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1012640
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe98514912
50Mój Urząd97866604