przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 147424141428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258405810268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1654592588
4Zarezerwuj Wizytę1492019645
5Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014735641309
6Procedury Urzędu Miasta Szczecin11175500
7Biuro Obsługi Interesantów109117426385
8Rodzaje spraw, wnioski1074558677
9Dowody osobiste1072199678
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9131354575
11Stan realizacji wniosku687159788
12Załatw Sprawę598023552
13Tryby załatwiania spraw5613762855
14Prawa jazdy528631554
15Dowody rejestracyjne484344516
16Stan Realizacji Sprawy457022696
17Jednostki Organizacyjne UM4262336202
18Komunikat386683729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2977732655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych27583176558
22Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM268231488
23Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
24Spis telefonów260213534
25Ewidencje i Rejestry254374678
26Pojazd - rejestracja pojazdów2532780
27Bieżący stan kolejki252928726
28Urząd Stanu Cywilnego2415604918
29Kolejka mieszkaniowa228206788
30Wydział Ochrony Środowiska2046439936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12031600
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin198965565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1857641168
34Dowody osobiste1776870
35Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1738098695
36Biuro Rewitalizacji1673646255
37Wydział Spraw Obywatelskich1622110
38Informacje teleadresowe156239619
39Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1546631071
40Najczęściej zadawane pytania152863652
41Prawo jazdy1475100
42Wyszukiwarka obwodów wyborczych146642578
43Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
44Rejestry i Mapy134131537
45Informacja Urzędowa120220582
46Gospodarka odpadami1171100
47Wydział Zarządzania Projektami1154898064
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1080210
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe100679912
50Informacja Urzędowa10025818