panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ewidencja Działalności Gospodarczej257278810268
2Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 122656061428
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4013212761309
4Biuro Obsługi Interesantów103730926385
5e-URZĄD Miasta Szczecin995153588
6Dowody osobiste978958678
7Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8456454575
8Rodzaje spraw, wnioski830589677
9Zarezerwuj Wizytę736960645
10Stan realizacji wniosku680207788
11Prawa jazdy490338554
12Tryby załatwiania spraw4827282855
13Załatw Sprawę464238552
14Procedury Urzędu Miasta Szczecin4285520
15Dowody rejestracyjne427550516
16Stan Realizacji Sprawy409713696
17Umawianie wizyt384102729
18Jednostki Organizacyjne UM3170996202
19Formularze interaktywne2965842655
20Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych24248576558
22Polska Klasyfikacja Działalności2423605457
23Ewidencje i Rejestry239292678
24Kolejka mieszkaniowa227386788
25Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM217034488
26Bieżący stan kolejki213260726
27Spis telefonów212152534
28Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin164858565
29Wydział Ochrony Środowiska1624139936
30Biuro Rewitalizacji1599066255
31Urząd Stanu Cywilnego1412914918
32Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
33Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1342818695
34Najczęściej zadawane pytania134135652
35Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11248630
36Informacja Urzędowa120220582
37Rejestry i Mapy113500537
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1101751071
39Informacje teleadresowe110114619
40Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1072801168
41Wydział Zarządzania Projektami1055048064
42Mój Urząd97037604
43Pojazd - rejestracja pojazdów891110
44Biuro Dialogu Obywatelskiego828906953
45Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
46Wydział Spraw Obywatelskich684680
47Wyszukiwarka obwodów wyborczych67744578
48Licencje na przewóz krajowy rzeczy6747216865
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe64654912
50Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców63887774
Wydruk