panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ewidencja Działalności Gospodarczej256741810262
2Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 115589531427
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4011746471309
4Biuro Obsługi Interesantów100971626378
5Dowody osobiste879934667
6Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8035214575
7Rodzaje spraw, wnioski680029664
8e-URZĄD Miasta Szczecin652086588
9Stan realizacji wniosku646251778
10Prawa jazdy474823551
11Tryby załatwiania spraw4335532840
12Dowody rejestracyjne408821516
13Załatw Sprawę401782549
14Stan Realizacji Sprawy387414685
15Umawianie wizyt383546729
16Zarezerwuj Wizytę378324644
17Formularze interaktywne2964922655
18Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin264940954
19Jednostki Organizacyjne UM2636246049
20Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych23160176538
21Ewidencje i Rejestry230906674
22Kolejka mieszkaniowa226925787
23Bieżący stan kolejki200758722
24Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM185682480
25Spis telefonów183397518
26Polska Klasyfikacja Działalności1680085457
27Biuro Architekta Miasta1538506253
28Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin145653564
29Wydział Ochrony Środowiska1417779931
30Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14005110405
31Najczęściej zadawane pytania123416652
32Informacja Urzędowa120220582
33Rejestry i Mapy108160536
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1067518672
35Wydział Zarządzania Projektami1007048064
36Mój Urząd96766603
37Urząd Stanu Cywilnego918904904
38Informacje teleadresowe86406619
39Biuro Dialogu Obywatelskiego755666951
40Załatw Sprawę - e-kancelaria74613503
41Procedury Urzędu Miasta Szczecin696590
42Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów686271066
43Licencje na przewóz krajowy rzeczy6737216861
44Wyszukiwarka obwodów wyborczych58116578
45Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców56278774
46Informacja Urzędowa5207418
47Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste517061163
48Centralny Rejestr Skarg Urzędu48982577
49techniczny40173724
50Informacje branżowe40057541
Wydruk