Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych

Stan na dzień: 2020/02/26

Zazwolenie A  do 4,5% zawarości alkoholu oraz piwo
Zazwolenie B  powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa)
Zazwolenie C  powyżej 18% zawartości alkoholu

Lp Osoba Nazwa firmy Sprzedaż Podawanie Adres punktu Uwagi A B C
DULAT DOMINIKA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     
JESIONEK JOANNA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
JURKOWSKI WOJCIECH       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
JUSZCZAK WALDEMAR; GOLEMA DOMINIK; GOLEMA DARIUSZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     C  
KACZOROWSKI MAREK       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
LAJDAMIK MARCIN       catering   -  na terenie Gmiiny Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
ŁAWICKI MACIEJ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     
PAULINA MIZIEWICZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A     B     C  
10  PĄSIK TOMASZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
11  PRZERADZKA LIDIA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
12  TOKARSKI ERNEST       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
13  WALCZAK ALEKSANDER       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
14  ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       catering   -  Gmina Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A        
15  ZAJĄC ROBERT       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
16  "HOTEL ZAMEK CENTRUM" SPÓŁKA JAWNA BRONISŁAW KUBEL, JAROSŁAW KUBEL       -   gastronomia  Panieńska 15   restauracji w hotelu Zamek     A     B     C  
17  "PORT-WEST" SEBASTIAN ANTONÓW SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Jana z Kolna 7   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
18  ADAMCZYK KATARZYNA; MĄDRY MARCIN       -   gastronomia  Policka 51/lok. 5 (Galeria Północ)   Pizzerii "Bella Italia"     A     B     
19  ADAMS ANTONIUS       -   gastronomia  ul. Owocowa 14   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
20  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Partyzantów 1/U1   restauracji "Bombay"     A     B     C  
21  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Rynek Sienny 3/U1   Restauracji "TOKYO SUSHI & GRILL"     A     B     C  
22  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Panieńska 20/7   punkcie gastronomicznym Bollywood Street Food     A     B     C  
23  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Rynek Sienny 2/u   Restauracji BUDDHA     A     B     C  
24  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Rynek Sienny 4/u   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
25  APOSTOLU MICHALIS       -   gastronomia  Bulwar Piastowski /działka 44, obręb 1037   punkt gastronomiczny "The Greek Ouzeri"     A     B     C  
26  ARTEMIUK JAN       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II /- działka 16/1, obręb 1032   Pubie Clipper     A     B     C  
27  AZZOUZ NADA       -   gastronomia  Eugeniusza Romera 12   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
28  AZZOUZ NADA       -   gastronomia  Opłotki 1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
29  BAGIŃSKA JOANNA       -   gastronomia  ul. Janiny Smoleńskiej ps. "Jachna" 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
30  BAJER JAKUB       -   gastronomia  TEOFILA FIRLIKA 44   punkcie gastronomicznym     A        
31  BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  plac Żołnierza Polskiego 2   klubie "Elefunk"     A     B     C  
32  BALIK ZBIGNIEW, BALIK BARTOSZ       -   gastronomia  plac Hołdu Pruskiego 8/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
33  BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  ul. Kordeckiego, działka 12/4, obręb 2155 przy budynk nr 15    szaszłykarni Merkury     A        
34  BALOWSKI TADEUSZ       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 3-4   punkcie gastronomicznym     A        
35  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  Jana z Kolna 7 działka 10/3, obręb 1084 ; działka 54/3, obręb 1028/(pawilon nr 4)   szaszłykarni "MERKURY"     A        
36  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  ul. Wiosenna 32 (pawilon nr 9 przy Galerii Gryf)   szaszłykarni "Merkury"     A        
37  BARTECZEK KATARZYNA       -   gastronomia  Bł. Królowej Jadwigi 13/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
38  BEDNARCZYK KRZYSZTOF       -   gastronomia  Fioletowa 10/U   punkcie gastronomicznym     A        
39  BEDNARSKI PIOTR; MAJEWSKI TOMASZ; ĆWIRKO WALDEMAR       -   gastronomia  ul. Arkońska 30B   Kompleksie gastronomicznym ARKONKA     A     B     C  
40  BENEDYKCIŃSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Śląska 12/lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
41  BIAŁKOWSKI JAROSŁAW; GOLEMA DARIUSZ       -   gastronomia  plac Lotników 3/U1   punkcie gastronomicznym "Karczma Polska"     A     B     C  
42  BIEL MAGDALENA       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 1,2/ lok 2/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
43  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Jagiellońska 10 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A        
44  BIJOCH MARTA       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 6/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
45  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
46  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
47  BOBIK KAMILA       -   gastronomia  LUCJANA RYDLA 51a/u1   punkcie gastronomicznym     A        
48  BOGUSŁAWA MASZTALERZ       -   gastronomia  KAROLA BALIŃSKIEGO 20   punkcie gastronomicznym na stacji paliw     A        
49  BOROCHOWSKA MAŁGORZATA       -   gastronomia  ul. Łucznicza 76/B   punkcie gastronomicznym     A     B     
50  BOSAK RYSZARD       -   gastronomia  Podbórzańska 3   punkcie gastronomicznym Restauracja-Hotel Bosak     A     B     C  
51  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18 (C.H. Galaxy)   punkcie gastronomicznym     A        
52  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Struga 42 (C.H. Outlet)   punkcie gastronomicznym     A        
53  BRZEZICKA JOANNA; BRZEZICKI MICHAŁ       -   gastronomia  Różowa 9A   pawilonie gastronomicznym "Cafe Vanilla"     A     B     
54  BUKOWSKA JANINA       -   gastronomia  Gdańska /-działka 1/67, obręb 1091   pawilonie gastronomicznym     A        
55  BYLIŃSKI JAKUB; WALCZUK AMADEUSZ       -   gastronomia  ul. Krzywoustego 14/21   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
56  BZDAWKA ANNA       -   gastronomia  Metalowa /-działka 21/5, obręb 4113   punkcie gastronomicznym     A        
57  CHASZKOWSKI- JAKUBÓW MICHAŁ       -   gastronomia  Koński Kierat 16   punkcie gastronomicznym     A     B     
58  CHMURSKI MIROSŁAW       -   gastronomia  Fałata 2   punkcie gastronomicznym Uni - Bar Platan     A        
59  CIAMAGA PIOTR       -   gastronomia  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 26/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
60  CIECHOLEWSKA KARINA       -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 3/U1   Pizzerii "Gruby Benek"     A        
61  CIURAJ ANDRZEJ       -   gastronomia  ul. Radosna 66   punkcie gastronomicznym Dworek Bukowy Park     A     B     C  
62  CZUCHRYTA ZBIGNIEW, ZDOBYLAK JOLANTA       -   gastronomia  Al.Wojska Polskiego 245   RESTAURACJI VIRGA     A     B     C  
63  ĆWIKLIŃSKA KAROLINA       -   gastronomia  Lisiej Góry 5   punkcie gastronomicznym "Bacówka"     A     B     
64  DOBRACKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  ul. Kupczyka 2   punkcie gastronomicznym FLOATING PARK     A     B     
65  DOBROWOLSKI KONRAD       -   gastronomia  Glazurowa 12   punkcie gastronomicznym     A        
66  DOLATA KRZYSZTOF       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 24/U1   punkcie gastronomicznym     A        
67  DOLATA KRZYSZTOF       -   gastronomia  Andrzeja Struga 29   pawilonie gastronomicznym Bobby Burger     A        
68  DOLATA KRZYSZTOF       -   gastronomia  Modra 33/5   punkcie gastronomicznym     A        
69  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       -   gastronomia  Staszica 1 (C.H. Manhattan - pawilon 51A)   pawilon gastronomiczny     A        
70  DROBIAZGIEWICZ EWA       -   gastronomia  gen. Ludomiła Rayskiego 21/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
71  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 14B   Pizzeria PIZZA TEAM     A        
72  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  Powstańców Wielkopolskich 41   punkcie gastronomicznym     A        
73  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 39A/LU2   Pizzeria PIZZA TEAM     A     B     
74  DULAT DOMINIKA       -   gastronomia  Wielkopolska 18   Willi FLORA     A     B     C  
75  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kaszubska 12/U3   restauracji "HOSPUDKA"     A     B     C  
76  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  SIENNA 9   RESTAURACJI "POMIĘDZY"     A     B     C  
77  DUTKALSKI BARTŁOMIEJ       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     
78  DYMARCZYK DARIUSZ, LEWANDOWSKI RAFAŁ, BALIK ZBIGNIEW, GOLEMA EDWARD       -   gastronomia  PLAC LOTNIKÓW 7   PIZZERII     A     B     C  
79  DYMARCZYK DARIUSZ; LEWANDOWSKI RAFAŁ; GOLEMA EDWARD       -   gastronomia  plac Lotników 7/U4   punkt gastronomiczny Pizza King     A     B     C  
80  DYMARCZYK DARIUSZ; WOJTKUN DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Jasna 3/17   Pizzerii Marco Polo     A     B     
81  DYNARSKA DARIA       -   gastronomia  Śląska 12/1   punkcie gastronomicznym        B     
82  DZIARMAGA EUGENIUSZ, DZIARMAGA MICHAŁ       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 99   Pubie "Trzy Korony"     A        C  
83  DZIUBICH GABRIEL       -   gastronomia  ul. Podgórna 26   punkcie gastronomicznym "BISTRO POD 8"     A     B     C  
84  ERNEST KONRAD       -   gastronomia  ul. Rynek Nowy 3   punkcie gastronomicznym     A        C  
85  FERTAŁA RYSZARD       -   gastronomia  ul. Dobrej Nadziei - działka 1/4, obręb 1114 (Dziewoklicz)    punkcie gastronomicznym     A        
86  FIEDOREK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Chlebowa 15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
87  FIEREK ANNA       -   gastronomia  ul. Krzywoustego 53/U1   barze "Wiarus"     A        C  
88  FIGIEL JAROSŁAW       -   gastronomia  ul. Rydla 52   punkcie gastronomicznym "Solony Karmel"        B     
89  FIGIEL JAROSŁAW; BILBIN KRZYSZTOF       -   gastronomia  Lucjana Rydla 52   Restauracji RYDLA 52     A     B     C  
90  FUKS ROBERT       -   gastronomia  ul. Łubinowa 75   punkcie gastronomicznym "Stara Venezia Pizza i Pasta"     A     B     
91  GABRIEL- GOGOŁKIEWICZ AGNIESZKA       -   gastronomia  Wały Chrobrego 1-2   punkcie gastronomicznym     A        
92  GAŁEK ARKADIUSZ; MYSZKIER MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Mariacka 26   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
93  GARASIK KRYSTYNA       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 40/1U1   punkt gastronomiczny     A        
94  GIERCZYK JAROSŁAW; GIERCZYK MACIEJ       -   gastronomia  Andrzeja Struga 42/(Outlet Park Szczecin)   restauracji "Kuchnia Marche"     A        
95  GILGENBERG ARTEM       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 31/lok. gastronomiczny   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
96  GLEZNER MAŁGORZATA       -   gastronomia  Goleniowska 22   Pizzeria "MARCO POLO"     A     B     
97  GŁOWACKI DARIUSZ       -   gastronomia  Jasna 5/21A   punkcie gastronomicznym "Wiejska Chata"     A     B     
98  GODLEŚ JERZY       -   gastronomia  KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 2A   PIZZERII PEPERONI     A     B     
99  GODLEŚ KATARZYNA, GODLEŚ DANIEL       -   gastronomia  Południowa 1A/U   punkcie gastronomicznym     A     B     
100  GOLIŃSKI PAWEŁ       -   gastronomia  Szeroka /- działka 18/4, obręb 2049 przy nr 38   pawilonie gastronomicznym     A        
101  GOŹDZIUK BEATA       -   gastronomia  Przestrzenna 13   punkcie gastronomicznym     A     B     
102  GRIGORYAN HRACHYA; BOYAKHCHYAN ARMEN       -   gastronomia  Mała Odrzańska 19   Restauracji " Izumi sushi"     A     B     C  
103  GROCHOWSKI TOMASZ       -   gastronomia  Powstańców Wielkopolskich 78/LU5   pizzerii "Toni Pepperoni"     A     B     
104  GRYGO-PODLECKA JOLANTA       -   gastronomia  Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/9   restauracji "NOWA CUKROWNIA"     A     B     C  
105  GULCZYŃSKI MAREK       -   gastronomia  BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA 41/4   punkcie gastronomicznym     A     B     
106  HALABURDA YURY       -   gastronomia  gen. Ludomiła Rayskiego 18/U1   punkcie gastronomicznym     A        
107  HALAWA MOHAMED       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 7/1   punkcie gastronomicznym     A        
108  HEJMAN BOGUMIŁA       -   gastronomia  ul. Uczniowska 3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
109  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  plac Batorego 2   klubie "TANGO"     A     B     C  
110  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  plac Batorego 2   restauracji "STARY SZCZECIN"     A     B     C  
111  HNAT JAN       -   gastronomia  Staszica 1/(targowisko Manhattan- pawilon nr 43E)   pawilonie gastronomicznym     A        
112  JABŁOŃSKI MARCIN       -   gastronomia  plac Piotra i Pawła 4,5/U6   punkcie gastronomicznym "Piwnica Kany"     A     B     C  
113  JACKOWSKI MAREK       -   gastronomia  plac Zgody 1J, 1F, K   wydzielonym miejscu gastronomicznym w sklepie Bagietka        B     
114  JACKOWSKI MAREK       -   gastronomia  plac Zwycięstwa 1/1b   Bistro Artisan        B     
115  JACYNO AGNIESZKA       -   gastronomia  Bulwar Gdyński /działka 5/10, obręb 1085   kawiarence Bulwary Cafe     A        
116  JAKUBIK MARIAN       -   gastronomia  Kurkowa 4/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
117  JANISZEWSKI TOMASZ       -   gastronomia  Kurza Stopka 13/13 i 14   punkcie gastronomicznym     A     B     
118  JANKOWSKI MACIEJ       -   gastronomia  ul. Św. Wojciecha 11/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
119  JANOWSKA KAROLINA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47- pawilon nr 18   punkcie gastronomicznym     A        C  
120  JANUSZ JUST       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna    Mini BARZE na statku "Dziewanna"     A     B     
121  JASIEWICZ ŻANETA       -   gastronomia  ul. Witkiewicza- działka 6/13, obręb 2089 (Targowisko KALINKA- pawilon nr 6)    punkcie gastronomicznym- Szaszłykarnia     A        
122  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 29/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
123  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/2+16   lokalu gastronomicznym "Prywatka"     A     B     C  
124  JENDRZEJCZAK MARIUSZ       -   gastronomia  Dworcowa 2   Pubie "Piwnica"     A     B     C  
125  JEZIORAŃSKI KACPER       -   gastronomia  Jagiellońska 67   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
126  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  al. Wyzwolenia /- działka 13/19 obręb 1026   punkcie gastronomicznym " Szaszłykarnia"     A        
127  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  Staszica 1/(C.H. Manhattan) pawilon nr. 52D   punkcie gastronomicznym     A        
128  KALUZYNSKA ALICJA       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SZAFERA 186/A   punkcie gastronomicznym     A        
129  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       -   gastronomia  Partyzantów 2   punkcie gastronomicznym "Nowy Browar Szczecin"     A     B     C  
130  KAMIŃSKI ANDRZEJ; KAMIŃSKI BERNARD       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 42 lok. U3/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
131  KAMIŃSKI KONRAD       -   gastronomia  Kaszubska 57   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
132  KARAŚ KONRAD; KARAŚ ANNA       -   gastronomia  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 1/U5   Barze KOPYTKO     A        
133  KARCZYŃSKA ISABELLA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 17/U1, U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
134  KAŹMIERCZAK RADOSŁAW       -   gastronomia  ul. Rugiańska 11- działka 3/3, obręb 3019    punkcie gastronomicznym     A        C  
135  KAŹMIERSKI RAFAŁ       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 29/U9 (wejście od ul. ks. Bogusława X)   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
136  KĘDZIERSKA JANINA       -   gastronomia  Portowa 26/lok. U/1   punkcie gastronomicznym UNI-BAR NIKO     A     B     C  
137  KISZKIEL GRAŻYNA       -   gastronomia  ks. Piotra Wawrzyniaka 13/1   punkcie gastronomicznm     A     B     C  
138  KIWICZ-ROCHOŃ JULITA       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 134/U6   pizzerii "PALOMA"     A     B     
139  KLECHA ROBERT       -   gastronomia  Pl. Kilińskiego - działka 11/2, obręb 1011 - targowisko w Szczecinie    Barze Kargulena     A        C  
140  KMIECIK ŁUKASZ       -   gastronomia  plac Zwycięstwa 1/lok. U/11   Cafe Bar Uśmiech     A     B     C  
141  KMIECIŃSKI PIOTR       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 39A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
142  KNAFLEWSKA MAGDALENA       -   gastronomia  Adama Mickiewicza /- działka 8/1, obręb 2076 (obok sklepu Społem)   pawilonie gastronomicznym "Grill House"     A        
143  KOŁTUNOWSKI IGOR, OSTROWSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   Lulu Club     A     B     C  
144  KOMÓR MIKOŁAJ       -   gastronomia  Pl. Teatralny 1   kawiarni w Teatrze     A     B     
145  KONKOLEWSKI WITOLD       -   gastronomia  Ku Słońcu 24AA   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
146  KOPCZYŃSKI PRZEMYSŁAW; MAŃKOWSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  Staromiejska 11/U3   punkcie gastronomicznym     A     B     
147  KORWIN-PIOTROWSKI PIOTR       -   gastronomia  aleja Piastów 10/1   punkcie gastronomicznym     A     B     
148  KOSIACKI SEBASTIAN; RYBARCZYK MICHAŁ       -   gastronomia  Dworcowa 19/1U   punkcie gastronomicznym "Ziemniak i Spółka"     A     B     
149  KOSIACKI SEBASTIAN; RYBARCZYK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 1,2/lok. 1/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
150  KOSIOR EWA       -   gastronomia  Legnicka 3G   punkcie gastronomicznym Bumerang Pub     A     B     C  
151  KOŚCIOŁOWICZ MARZENA       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 (Rynek Pogodno-pawilon nr 82)   punkcie gastronomicznym     A        
152  KOTWICKI RADOSŁAW       -   gastronomia  Ku Słońcu 33   Hostelu Szwejk -" Bar u Szwejka"     A     B     C  
153  KOWALCZYK JACEK; TAVEIRA-LUGOWSKA ISABELLA       -   gastronomia  Sienna 10/lok. U/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
154  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  Energetyków 40   bufecie     A     B     C  
155  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B/(Targowisko Zdroje- pawilon nr 7)   pawilonie gastronomicznym     A        
156  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  ul. Swarożyca 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
157  KOWALSKI WOJCIECH       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 31/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
158  KOZIOŁ ANNA; KAUP ANDRZEJ       -   gastronomia  Ku Słońcu 40   punkcie gastronomicznym Willa Sadyba     A     B     C  
159  KOZŁOWSKI PIOTR       -   gastronomia  Europejska 33   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
160  KRASOWSKA GENOWEFA       -   gastronomia  KAROLA HUBERTA ROSTWOROWSKIEGO (działka 17/1, obręb 2066)   punkcie gastronomicznym     A        
161  KRAUSE PIOTR       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 4B/2 (C.H. Wilcza)   "Szaszłykarni"     A        
162  KRAWIEC MAREK; TOBIAŃSKI MICHAŁ; TOBIAŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  Monte Cassino 36/C   punkcie gastronomicznym     A     B     
163  KREPSZTUL HALINA       -   gastronomia  3 Maja /-działka 20/1, obręb 1040 -(róg ulicy 3 Maja/Owocowej)   punkcie gastronomicznym "PUB BAR NA START"     A        C  
164  KRUPIŃSKI MIROSŁAW; KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SZAFERA 128A/3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
165  KUBIAK AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 14-15 lok. U/4   punkcie gastronomicznym     A        
166  KUBIAK GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Kaszubska 19/1A   punkcie gastronomicznym     A     B     
167  KUBIAK KAMILA       -   gastronomia  Kaszubska 3/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
168  KUBIŃSKI ADAM       -   gastronomia  Łubinowa /-obręb 4072, działka 38/5   namiocie gastronomicznym     A        
169  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
170  KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       -   gastronomia  ul. Tadeusza Wendy 14   "STAREJ RZEŹNI"     A     B     C  
171  KUROWSKI BARTŁOMIEJ; KUROWSKA AGNIESZKA       -   gastronomia  Jagiellońska 80/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
172  KUŹNIARSKA LUDWIKA       -   gastronomia  KRZYSZTOFA KOLUMBA 1   restauracji "Kolumb"     A        C  
173  LAJDAMIK MARCIN       -   gastronomia  ŚLĄSKA 41/1   restauracji "KUŹNIA"     A     B     C  
174  LASKOWSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 78A/U   punkcie gastronomicznym "Pizzerii Alle dobre"     A     B     
175  LAZAR JANUSZ       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 67   punkcie gastronomicznym CBK AMBASADOR     A     B     C  
176  LECKAS VALENTAS       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 23   restauracji "Dom Litewski"     A     B     C  
177  LEKAN ALEKSANDRA       -   gastronomia  JULIUSZA SŁOWACKIEGO 14/1U   punkcie gastronomicznym        B     
178  LEWANDOWSKI RAFAŁ; DYMARCZYK DARIUSZ; BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  aleja Piastów 57/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
179  LEŹNICKA ANNA; LEŹNICKI TOMASZ       -   gastronomia  Zbożowa 4   Restauracji Sushi & Pasta     A     B     
180  LICHT BOŻENA; PRZEWORSKA ALICJA       -   gastronomia  STANISŁAWA MONIUSZKI 6/1   kawiarni-księgarni "między wierszami..."        B     
181  LIPIEC ADAM       -   gastronomia  Inżyniera Wendy 1/-3- działka nr 2/8, obręb 1083   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
182  LIPIŃSKA MAGDALENA       -   gastronomia  Koński Kierat 17/U1   punkcie gastronomicznym        B     
183  LIPIŃSKA MAGDALENA       -   gastronomia  Plac Zwycięstwa 1/U4   punkcie gastronomicznym        B     
184  LIS JERZY       -   gastronomia  Metalowa działka 21/5, obręb 4113   pawilonie gastronomicznym     A        
185  LIS PIOTR       -   gastronomia  Gryfińska 60   pizzerii O.K.     A     B     
186  ŁAWICKI MACIEJ       -   gastronomia  Monte Cassino 1/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
187  ŁAWICKI MACIEJ       -   gastronomia  Pocztowa 9/U/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
188  ŁOZIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Targ Rybny 1/U2,U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
189  ŁUBKOWSKI ZDZISŁAW       -   gastronomia  ANIELI KRZYWOŃ 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
190  ŁUKASZEWICZ ALEXANDER       -   gastronomia  Michała Kleofasa Ogińskiego 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
191  ŁUKASZEWICZ DARIUSZ       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 40/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
192  MACIEJ SZABAŁKIN       -   gastronomia  aleja Piastów 30   Restauracji-Kawiarni PIASTÓW 30     A     B     
193  MACIEJUNIEC INEZA       -   gastronomia  ul. Małopolska (budynek Filharmonii) 48   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
194  MACIUBA KAMILA; MACIUBA KAROLINA       -   gastronomia  ul. Bociania 20   punkcie gastronomicznym     A        
195  MADEJ-MISTAL JOANNA; MADEJ MARIAN       -   gastronomia  Kablowa 9   punkcie gastronomicznym     A        C  
196  MAJCHRZAK PAULINA       -   gastronomia  Kaszubska 20/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
197  MAJKA PIOTR       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 31/lok. U, lok. UC   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
198  MAKOSZ KATARZYNA       -   gastronomia  Jana Bosko (pawilon 15, rynek "Kalinka")   pubie "Local"     A        
199  MALANOWSKA IZABELA       -   gastronomia  Kaszubska 67/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
200  MALCHEREK ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   klubie muzycznym FREE BLUES CLUB     A     B     C  
201  MALEJEWSKA MARTA       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II 3-4   pubie "Cesky film"     A     B     C  
202  MALEJEWSKA MARTA       -   gastronomia  Wielkopolska /-działka 1/10, obręb 1025   pawilonie gastronomicznym "Ogródek Cesky Film"     A     B     
203  MALESA MAREK; MALESA DOROTA       -   gastronomia  MARCINA KASPRZAKA 1A/I   Restauracja "Rosa"     A     B     
204  MAŃKOWSKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  Lucjana Rydla 92   Restauracji "U Zbycha"     A     B     C  
205  MAZUR AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Zakole 3A   punkcie gastronomicznym     A        
206  MĄCZKA EWA       -   gastronomia  ul. Młodzieży Polskiej 26B (Targowisko Zdroje - pawilon nr 9)   punkcie gastronomicznym     A        
207  MIKICIUK GRZEGORZ; DOMAŃSKA JOANNA       -   gastronomia  Krzemienna 1C   Pizzerii GREDO     A     B     
208  MILEWSKA BARBARA       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 5/LU2   punkcie gastronomicznym Fanaberia Salon Rozmaitości     A     B     C  
209  MIŚKIEWICZ MAŁGORZATA       -   gastronomia  Małopolska 3/2   punkcie gastronomicznym "JAK MALINA"     A     B     
210  NALEWAJ MARCIN; KUCHARSKA-NALEWAJ KINGA       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 50/LU1   Barze "Towarzyska"     A     B     C  
211  NGUYEN HAI KATARZYNA       -   gastronomia  Księcia Józefa Poniatowskiego 1A/U1   barze Ho Nam     A        
212  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Komuny Paryskiej 40/lok. U/5   punkcie gastronomicznym     A        
213  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Smolańska /-działka 2/3, obręb 1064   punkcie gastronomicznym     A        
214  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  ul. Mickiewicza (działka 8/1, obręb 2076)/ ul. Lelewela (działka 8/2, obręb 2076)    punkcie gastronomicznym     A        
215  NIEMCZEWSKA IWONA       -   gastronomia  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 18/2   Restauracji " Z drugiej strony lustra"     A     B     C  
216  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Panieńska 19   restauracji "Ukraineczka"     A     B     C  
217  NIZIOŁ GRAŻYNA       -   gastronomia  ul. Staszica 1 - Targowisko "Manhattan" paw. 53 D   punkcie gastronomicznym     A     B     
218  NOWACZYK EWA; IWANKÓW MAGDALENA       -   gastronomia  Wielkopolska 19   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
219  OKOŃ PATRYCJA       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 50/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
220  OKWIECIŃSKI MACIEJ       -   gastronomia  Piłsudskiego 7/lok. U/6B   restauracji "Stara Piekarnia"     A     B     C  
221  OLSZEWSKA GRAŻYNA       -   gastronomia  Żołnierska /działka 14, obręb 2046   Klubie bilardowym Maxton     A        C  
222  ORDA-HUBIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 111/U1   punkcie gastronomicznym        B     C  
223  ORZECHOWSKI JERZY       -   gastronomia  Dąbska 7   restauracji     A     B     C  
224  OSSOWSKI ARTUR       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B   punkcie gastronomicznym "ATHINA"     A     B     C  
225  OTYŃSKA-OCIEPKA MAŁGORZATA, KOLASIŃSKI JACEK       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 18A/U   restauracji     A     B     C  
226  OWCZAREK PAWEŁ       -   gastronomia  EDMUNDA BAŁUKI 16/LU1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
227  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  plac Orła Białego 10   Pubie CAFFE CLUB VENEZIA     A     B     C  
228  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  plac Orła Białego 10   Restauracji TRATTORIA TOSCANA     A     B     C  
229  PALTO ALICJA; ZIĘBA KRZYSZTOF; PALTO JANUSZ       -   gastronomia  ul. Odrowąża 2   punkcie gastronomicznym "KULUARY by PIZZA PALTOTINI"     A     B     
230  PASIOWIEC ELŻBIETA       -   gastronomia  Śląska 42/3   punkcie gastronomiczny           C  
231  PASZYŃSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1 (wejście od ul. Tkackiej 28)   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
232  PEŁECHATY ELEONORA       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 42/U1, U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
233  PERUGA JERZY       -   gastronomia  Waleriana Łukasińskiego 42/10   pizzerii "Perugia"     A     B     
234  PETTERSEN ROBERT; SOBCZYK MATEUSZ       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20/(C.H. GALAXY)   punkcie gastronomicznym Vanilla Cafe & Restaurant     A     B     C  
235  PIETRUSZCZAK PIOTR       -   gastronomia  Lipowa 5   Hotelu-Restauracji "Jachtowa"     A     B     C  
236  PILIMAN MARCIN       -   gastronomia  Plac Orła Białego 1   Restauracji "Dzika Gęś"     A     B     C  
237  PLUTA MARIUSZ       -   gastronomia  św. Barbary /- działka 36/3, obręb 3009 (przy budynku nr 1A)   punkcie gastronomicznym     A        
238  PŁUSA MACIEJ       -   gastronomia  Monte Cassino 1/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
239  POGODA-ŚWIEŻY IWONA       -   gastronomia  Bolesława Krzywoustego 23/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     
240  PRENGEL MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Tkacka 2a   punkcie gastronomicznym     A     B     
241  PRZYBYLSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Ostrawicka - działka 13/2, 143 obręb 2063    punkcie gastronomicznym        B     
242  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kwiatowa 14B   pizzerii "DESPERADOS"     A     B     
243  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Sienna 7   restauracji "Harnaś"     A     B     C  
244  PURZYCKI MIROSŁAW       -   gastronomia  ul.Hangarowa 13/16   restauracji     A     B     C  
245  PYTA SŁAWOMIR       -   gastronomia  Bulwar Piastowski /-polery cumownicze 105-103   zakładzie małej gastronomii na statku "Olivka"     A        
246  PYTA SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7   punkcie gastronomicznym MARINA FISH GRILL     A        
247  RACHWALSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ŚW. BARBARY 1A   punkcie gastronomicznym     A        C  
248  RACHWALSKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  Monte Cassino 1/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
249  RADECKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  ul. Tkacka 12/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
250  RADZISZEWSKA BEATA       -   gastronomia  Przestrzenna 9   punkcie gastronomicznym     A        
251  RAK DARIUSZ       -   gastronomia  Jagiellońska 67   klubie bilardowym "Olimpic"     A     B     C  
252  RESZCZYŃSKA IZABELA       -   gastronomia  JANA MATEJKI 8   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
253  RICHTER ELŻBIETA       -   gastronomia  Perlista 40   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
254  RODAK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Lucjana Rydla 93   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
255  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20   restauracji BERLIN DONER KEBAP     A        
256  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  aleja Bohaterów Warszawy 42/lok. 28 (C.H. Turzyn)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
257  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Andrzeja Struga 42/(C.H. Outlet Park)   restauracji Berlin Doner Kebab     A        
258  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Bohaterów Warszawy 40 (C.H Turzyn)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
259  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Ku Słońcu 67 (C.H Ster)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
260  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Niepodległości 36 (Galeria Kaskada)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
261  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Struga (C.H. Outlet Park) 42   restauracji Berlin Donner Kebab lok. nr 0638     A        
262  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Wiosenna 32/lok. G1 (C.H. Gryf)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
263  RONIN-WALKNOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 170/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
264  ROSIŃSKA BEATA       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B/-pawilon 4,5 (Targowisko Zdroje)   pawilonie gastronomicznym     A        
265  RÓŻAŃSKI SEBASTIAN       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 91B/IV   punkcie gastronomicznym     A        
266  RUDZKA JOANNA; RUDZKI SEBASTIAN       -   gastronomia  Goleniowska 108/U4   punkcie gastronomicznym     A        
267  RYSZKO RAFAŁ       -   gastronomia  Grzymińska 32/U15   punkcie gastronomicznym     A     B     
268  SAKOWICZ DAWID       -   gastronomia  aleja Niepodległości 22/U 02   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
269  SAWICKA JOANNA       -   gastronomia  gen. Ludomiła Rayskiego 19/LU2   punkcie gastronomicznym     A     B     
270  SELIGA PAWEŁ       -   gastronomia  Jagiellońska 10/U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
271  SKODDA-REONTZKA MAŁGORZATA; SKODDA MARIKA       -   gastronomia  Ku Słońcu 25D   punkcie gastronomicznym     A     B     
272  SKÓRZYŃSKI RADOSŁAW       -   gastronomia  aleja Niepodległości 22/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
273  SKUMIAŁ DOROTA       -   gastronomia  Gierczak /-działka 19/1, obręb 4035 (przy budynku "Domus")   pawilonie gastronomicznym "Szaszłykarnia u Doroty"     A        
274  SKURATOWSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 128B   punkcie gastronomicznym "THANH LONG"     A        
275  SŁOKA ROBERT       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 20/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
276  SŁOMION JANUSZ       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
277  SŁOMION JANUSZ; CZELADZIŃSKA IZABELA       -   gastronomia  Jagiellońska 89/1A   punkcie gastronomicznym "COYOTE CLUB"     A     B     C  
278  SMOLIK KAROLINA       -   gastronomia  Śląska 51/U1   punkcie gastronomicznym Amaretti Caffe Ristorante     A     B     C  
279  SMOLUK LESZEK       -   gastronomia  ul. Księżnej Ludogardy 58   pubie "Piramida"     A     B     C  
280  SMORĄG DANUTA       -   gastronomia  ul. Ludowa 25   punkcie gastronomicznym     A        
281  SOBOLEWSKA BEATA       -   gastronomia  Rynek Sienny 1   restauracji "Plenty"     A     B     C  
282  SOBOLEWSKA BEATA, SOBOLEWSKI BOLESŁAW       -   gastronomia  KORSARZY 34   Restauracji "NA KUŃCU KORYTARZA"     A     B     C  
283  SOBOLEWSKI SEBASTIAN       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 39A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
284  SPATZIER ROBERT       -   gastronomia  Zaranie 9/U2   punkcie gastronomicznym     A        
285  STANKIEWICZ MIROSŁAW       -   gastronomia  Stacyjna /-działka 2/7, obręb 4055   punkcie gastronomicznym     A        C  
286  STANNY JULIA       -   gastronomia  ul. Nowy Rynek 6/lokal U/1   punkcie gastronomicznym BAJGLE KRÓLA JANA     A     B     
287  STAUT MICHAŁ       -   gastronomia  Bulwar Piastowski /-działka 44, obręb 1037-pawilon nr 3   pawilonie gastronomicznym     A     B     C  
288  STEFANIAK MARCIN       -   gastronomia  Osiek 10/5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
289  STĘPIEŃ JOANNA       -   gastronomia  Bogurodzicy 1/11   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
290  STĘPIEŃ SYLWIA       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 52/LU2   punkcie gastronomicznym     A     B     
291  STĘŻAŁA AGNIESZKA; STĘŻAŁA IZABELA       -   gastronomia  Jagiellońska 80/U1   punkcie gastronomicznym "Cafe Bar"     A     B     C  
292  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 5/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
293  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 47/10   punkcie gastronomicznym "Krowa na deptaku"     A        
294  STROJNY MAREK       -   gastronomia  KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 5   Restauracji MARS     A     B     C  
295  SZAŁAPSKA MARIOLA       -   gastronomia  EUGENIUSZA ROMERA 10   restauracji "Jantar"     A        
296  SZAŁKIEWICZ ANNA       -   gastronomia  3 Maja 20   Holiday Club     A     B     C  
297  SZAŁKIEWICZ ANNA       -   gastronomia  na terenie miasta Szczecin- cyklicznie cumujący przy Bulwarze Piastowskim- polery cumownicze 105-106 w Szczecinie    punkcie gastronomicznym na statku "Holiday Boat"     A     B     C  
298  SZCZECIŃSKIE CENTRUM TENISOWE JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA       -   gastronomia  ul. Dąbska 11a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
299  SZCZUPLAK MATEUSZ; SZCZUPLAK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Rayskiego 24/U2   punkcie gastronomicznym     A        
300  SZEWCZUK PIOTR       -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 67   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
301  SZEWCZUK PIOTR       -   gastronomia  Mariacka 26/3,4   Restauracji "Mała Tumska"     A     B     C  
302  SZLACHETKA IZABELA       -   gastronomia  ul. Szwedzka 28/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     
303  SZMIŁYK KATARZYNA       -   gastronomia  Monte Cassino 35/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
304  SZTADILÓW MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Bandurskiego 96/U6   punkcie gastronomicznym     A     B     
305  SZULC-ŁOJEWSKA IWONA       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II 43/U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
306  SZYMCZAK IRENA       -   gastronomia  Sienna 1,2,3   punkcie gastronomicznym w hotelu     A     B     C  
307  ŚPIEWAK DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 55   klubie studenckim SZAFA     A        C  
308  ŚPIEWAK DARIUSZ       -   gastronomia  aleja Bohaterów Warszawy 75   klubie studenckim PRALNIA     A        C  
309  ŚWIERK WOJCIECH       -   gastronomia  Andrzeja Struga /-działka nr 90, obręb 4070   punkcie gastronomicznym     A        C  
310  TABIŃSKI JAN       -   gastronomia  Witkiewicza 1B   punkcie gastronomicznym     A        
311  TABORSKI PATRYK       -   gastronomia  MARII DĄBROWSKIEJ 34   punkcie gastronomicznym     A     B     
312  TABORSKI WŁODZIMIERZ       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 65   Restauracji "Willa West-Ende"     A     B     C  
313  TEKIEL KONRAD PIOTR       -   gastronomia  Rynek Nowy 5   punkcie gastronomicznym     A     B     
314  TOMASZEWSKA JUSTYNA       -   gastronomia  Pocztowa 8/U6   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
315  TOMASZEWSKI MARIUSZ       -   gastronomia  Winogronowa 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
316  TOMCZUK ADAM; TOMCZUK IZABELA       -   gastronomia  Osiek 7   punkcie gastronomicznym     A     B     
317  TROTSAN ELENA       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 18/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
318  TRUSIUK MAREK       -   gastronomia  MARIANA LANGIEWICZA 20/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
319  TRZECIAK PIOTR, TRZECIAK ANDRZEJ       -   gastronomia  Tkacka 68/U-gastronomia   punkcie gastronomicznym Restauracji "VINCENT"     A     B     C  
320  TYŁA KLAUDIA       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II /-działka 16/1, obręb 1032   pawilonie gastronomicznym     A     B     C  
321  UDZIELA ŁUCJA       -   gastronomia  ul. Pyrzycka 15c   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
322  URBAŃSKI DAMIAN       -   gastronomia  Władysława Szafera -działka 2/69, obręb 2008   pawilonie gastronomicznym     A        
323  USZKIEWICZ WALDEMAR       -   gastronomia  bł. Królowej Jadwigi 37A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
324  WAGNER JENNIFER       -   gastronomia  Jana z Kolna 7/-(działka 10/3, obręb 1084)   punkcie gastronomicznym Restauracja Paladin     A     B     C  
325  WAGNER JENNIFER       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 51/U2   punkcie gastronomicznym "O JENNY"     A     B     C  
326  WARŻAJTIS DOROTA       -   gastronomia  ul. Podbórzańska 54   punkcie gastronomicznym     A     B     
327  WASZAK ALICJA       -   gastronomia  ul. Batalionów Chłopskich 44A/1A/U   Restauracji - Pizzerii "Napoli"     A        
328  WIECZOREK ROBERT       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 51/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
329  WIERZBA ZOFIA; SCHRAMM ZOFIA       -   gastronomia  Małopolska 45/U   punkcie gastronomicznym     A     B     
330  WILCZYŃSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7   kawiarnii MINUS200CAFE     A     B     
331  WILUSZ RENATA       -   gastronomia  ul. Rostocka 110A   punkcie gastronomicznym     A     B     
332  WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 7A/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
333  WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 4/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
334  WIŚNIEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II 43/U1   punkcie gastronomicznym "Public Cafe"     A     B     C  
335  WITKO ŻANETA       -   gastronomia  Eugeniusza Romera /-działka 52/4, obręb 2008 (przy budynku nr 61)   pawilonie gastronomicznym     A        
336  WNĘK PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Przestrzenna 3   Tawernie Żeglarskiej     A     B     C  
337  WODNICKA BEATA       -   gastronomia  Aleja Wojska Polskiego 184C   punkcie gastronomicznym "Kulinarne Atelier"        B     
338  WOJCIECHOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
339  WOJCIECHOWSKA MAGDA; WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  Chłopska 73   punkcie gastronomicznym Pizzeria Toni Pepperoni     A     B     
340  WOJTKOWIAK JANUSZ       -   gastronomia  ANDRZEJA MAŁKOWSKIEGO 28/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
341  WOLIK MARCIN       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 117 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
342  WOLSKI PAWEŁ       -   gastronomia  EMILII SCZANIECKIEJ 6B   pizzerii "Swojska"     A        
343  WOLSKI PIOTR       -   gastronomia  Wesoła 3A   Pizzerii "Venecia"     A        C  
344  WORONOWICZ DARIUSZ       -   gastronomia  Plac Kilińskiego 1 (pawilon nr 66)   punkcie gastronomicznym     A        
345  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA       -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II 42/U6   punkt gastronomiczny     A     B     
346  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  Jagiellońska 68   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
347  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  plac Rodła 8   Disco Fama     A     B     C  
348  WOŹNIAK ANNA       -   gastronomia  ul. Kwiatowa 29   Gospodzie Herbu "Korab"     A        
349  WÓJCIK KATARZYNA       -   gastronomia  Bulwar Piastowski /działka 44, obręb 1037   punkcie gastronomicznym Restauracja Stockholm Kitchen & Bar     A     B     C  
350  WÓJCIK KATARZYNA       -   gastronomia  ul. Bulwar Piastowski - działka nr 44, obręb 1037 (pawilon nr 4)    pawilonie gastronomicznym CAFE STOCKHOLM     A     B     
351  YASUDA SHIN       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 22 lok. U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
352  YASUDA SHIN       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   Sushi Barze Takumi     A     B     
353  ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 71/U2   Kompleksie Handlowo-Gastronomicznym KORNER     A     B     C  
354  ZALESKI KRZYSZTOF; ŻURAWIK WOJCIECH       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 11/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
355  ZALESKI KRZYSZTOF; ŻURAWIK WOJCIECH       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 20/U   punkcie gastronomicznym     A        
356  ZANDBERG ANNA; ZANDBERG PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Gierczak 24, 25   restauracji RETRO     A        
357  ZASIM KONRAD, ZASIM MAŁGORZATA       -   gastronomia  Południowa /- działka 1/44, 1/46, obręb 2141   restauracji "Chałupa"     A     B     C  
358  ZBORALSKI ANDRZEJ MAREK       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 17/U3   ARCHIWUM PUB     A     B     C  
359  ZDROJEWSKI JAROSŁAW       -   gastronomia  ul. Sienna 6 lok. U/1   Restauracji BACHUS     A     B     C  
360  ZEAIR KARAM       -   gastronomia  Jagiellońska 10/3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
361  ZEER MAJED       -   gastronomia  Tkacka 50   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
362  ZEIR TAMER       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 44/lok. 1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
363  ZOTKA CEZARY       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 7/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
364  ŻMUDA MAGDALENA; ROGOZIŃSKI KONRAD; DEC MAGDALENA       -   gastronomia  Dworcowa 20B   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
365  ŻOGAS MARIUSZ       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B   pawilonie gastronomicznym ATHINA     A     B     C  
366  ŻURAWSKI RADOSŁAW; WARELIS JACEK       -   gastronomia  Bulwar Gdyński /-działka 2, obręb 1085   pawilonie gastronomicznym restauracja Wild West     A     B     C  
367  TREPCZYŃSKI MATEUSZ       sklep   -  Łabędzia -działka 21/12, obręb 2038   pawilonie handlowym     A     B     C  
368  ADAMCZYK ANNA       sklep   -  Antoniego Kaliny 12/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
369  ADAMCZYK ANNA       sklep   -  Jagiellońska 31/2   punkcie handlowym     A     B     C  
370  ADAMCZYK ANNA       sklep   -  Pocztowa 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
371  ADAMCZYK MARIUSZ       sklep   -  ul. Jasna 15 lok. 8    punkcie handlowym     A        
372  ADAMOWICZ ANNA       sklep   -  Zoologiczna 31   punkcie handlowym     A     B     C  
373  ADAMOWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Hrubieszowska, działka nr 33/2, obręb 2092    sklepie spożywczym "Bogda"     A     B     C  
374  ADRIANEK BEATA       sklep   -  aleja Piastów 70/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A        
375  ALEKSANDROWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Dębogórska 10A/U1   sklepie monopolowym     A     B     C  
376  ANDREARCZYK NATALIA       sklep   -  Łabędzia /-działka 21/12, obręb 2038   pawilonie handlowym     A     B     C  
377  ANTCZAK DANIEL       sklep   -  Stołczyńska /działka 39/3, obręb 3048 (przy budynku 64)   punkcie handlowym     A     B     C  
378  ANTCZAK SANDRA       sklep   -  Wiosny Ludów /działka 8/16, obręb 2035   sklepie monopolowym "NA STOKU"     A     B     C  
379  ARAMOWICZ-WALCZAK BEATA       sklep   -  Parkowa 5/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
380  ARASZKIEWICZ DANUTA       sklep   -  Sarnia 45/1   punkcie handlowym     A     B     C  
381  BAGIŃSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Kapitańska 7/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
382  BANASIAK NIKOLA       sklep   -  św. Barbary 5A/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
383  BANAŚ IRENA       sklep   -  Władysława Stanisława Reymonta 29/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
384  BANDURA ALINA       sklep   -  ul. Szosa Polska 86   punkcie handlowym     A     B     C  
385  BANDURA EWA; BANDURA WALDEMAR       sklep   -  Nad Odrą 45   punkcie handlowym     A     B     C  
386  BARAN IWONA       sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 53/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
387  BARAN IWONA       sklep   -  ul. Dzierżonia 51   sklepie spożywczym     A     B     C  
388  BARAN MONIKA       sklep   -  ADAMA MICKIEWICZA 134   sklepie "Żabka"     A     B     C  
389  BEDNAREK KATARZYNA       sklep   -  Szybowcowa 28   sklepie "Żabka"     A     B     C  
390  BEDNARZ GRAŻYNA       sklep   -  Szybowcowa 41F   punkcie handlowym     A        
391  BERDZIK JOLANTA       sklep   -  JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 39/U1   sklepie "GROSZEK"     A        
392  BIELENIA PIOTR       sklep   -  ul. Ks. Bogusława X 48/LU1    punkcie handlowym     A     B     C  
393  BIELSKA ANNA       sklep   -  marsz. Józefa Piłsudskiego 19/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
394  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Księcia Barnima III Wielkiego 13A,14A/U5   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
395  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Niemierzyńska 29A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
396  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  al. Wyzwolenia 66/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
397  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  ul. Raginisa 1   punkcie handlowym     A     B     C  
398  BOSAK KATARZYNA       sklep   -  ul. Budziszyńska 18   punkcie handlowym     A     B     C  
399  BRANECKA ANNA       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 39B/LU1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
400  BROCKA MONIKA       sklep   -  Beżowa 14A/U   punkcie handlowym     A     B     C  
401  BUDNY JOANNA       sklep   -  Wacława Felczaka 18/U2   sklepie spożywczym Fresh Market     A     B     C  
402  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Budziszyńska 7/-działka nr 1, obręb 1064 (przy budynku nr 7)   punkcie handlowym     A     B     C  
403  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Krzysztofa Kolumba 13   punkcie handlowym     A     B     C  
404  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Mieszka I - obręb 1050, działka 5/20 ( przy budynku nr 105)    punkcie handlowym     A     B     C  
405  BUGLEWSKI ADRIAN       sklep   -  Edwarda Dembowskiego 9/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
406  BUKOWSKA JANINA       sklep   -  Gdańska /- działka 1/67, obręb 1091   pawilonie handlowym     A        C  
407  BYSZKIEWICZ MARTA       sklep   -  Anny Walentynowicz /-działka 12/12, obręb 2074 (przy budynku nr 2)   pawilonie handlowym     A     B     C  
408  CHLEBOWSKA BEATA       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 58C   punkcie handlowym     A     B     C  
409  CHMIEL MILENA       sklep   -  Goleniowska 63   punkcie handlowym na stacji paliw     A     B     C  
410  CHOCHŁA EWELINA       sklep   -  ul. Włościańska 1 lok.U/9   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
411  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  TADEUSZA ZAWADZKIEGO 178   sklepie "Żabka"     A     B     C  
412  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  Władysława Szafera 190/C   sklepie "Żabka"     A     B     C  
413  CICHOCKI TOMASZ       sklep   -  plac Dziecka 10   punkcie handlowym     A     B     C  
414  CIEŚLA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Bałtycka - obręb 4098, działka 55/2 (przy sklepie Biedronka)    punkcie handlowym     A        
415  CIEŚLEWICZ GRZEGORZ       sklep   -  ul. Przytorze 10   punkcie handlowym     A     B     C  
416  COBKAŁOWSKA ANNA       sklep   -  al. Wyzwolenia 7/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
417  COBKAŁOWSKA ANNA       sklep   -  Małopolska 9B/2U   punkcie handlowym     A     B     C  
418  COBKAŁOWSKA ANNA       sklep   -  Staromłyńska 4,5   punkcie handlowym sklep "Żabka"     A     B     C  
419  CYBA EWELINA       sklep   -  Ogrodnicza 22   punkcie handlowym     A     B     C  
420  CZAJKA KAMIL       sklep   -  Jarosława Iwaszkiewicza /-działka 56/6, obręb 4080 (przy budynku nr 76)   pawilonie handlowym     A        
421  CZECHOWICZ JAKUB       sklep   -  ul. Gorlicka 2   punkcie handlowym        B     C  
422  ĆWIRKO ANDRZEJ       sklep   -  ul. Szafera - działka 37, obręb 2008 (przy budynku nr 152)    punkcie handlowym     A        
423  DAWIDOWICZ EDYTA       sklep   -  Kwiatowa 4   punkcie handlowym     A     B     C  
424  DAWIDOWICZ MARCIN       sklep   -  Budziszyńska 35   sklepie monopolowym     A     B     C  
425  DĄBEK GRZEGORZ       sklep   -  JANA KAROLA CHODKIEWICZA 7/u3   punkcie handlowym     A        
426  DĄBKOWSKA-CHAMRYGA MARZENA       sklep   -  Powstańców Śląskich 2/U2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
427  DĄBKOWSKA-CHAMRYGA MARZENA       sklep   -  ul. Witkiewicza 49/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
428  DĄBROWSKA DOROTA       sklep   -  ul. Nasypowa 2   punkcie handlowym     A        
429  DEMBOWSKI DARIUSZ       sklep   -  Plac Kilińskiego 1 (pawilon nr 24)    pawilonie handlowym     A     B     C  
430  DOBRZYŃSKA EWA       sklep   -  Łubinowa działka 87/8, obręb 4071   punkcie handlowym "Mini spożywczy"     A        
431  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon nr 51A    punkcie handlowym     A        
432  DORĘDA IRENEUSZ       sklep   -  ul. Wapienna - działka 1/7, obręb 3065    punkcie handlowym     A     B     C  
433  DOWEJKO BARTOSZ       sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 1/U1   punkcie handlowym sklep "Żabka"     A     B     C  
434  DOWEJKO KAROLINA       sklep   -  aleja Papieża Jana Pawła II 50   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
435  DROZDOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Władysława Szafera /- działka 45/3, obręb 2008   punkcie handlowym     A        
436  DROŻDŻYŃSKA DOROTA       sklep   -  Powstańców Wielkopolskich /działka 114/8, obręb 1056 przy budynku nr 46   sklepie monopolowym "U Dory"     A     B     C  
437  DUDZIK SYLWIA       sklep   -  Kaperska 31   punkcie handlowym     A     B     C  
438  DUDZIŃSKI DAWID       sklep   -  al. Wyzwolenia 66/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
439  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  Aleksandra Kostki Napierskiego 83/-działka 87/9, obręb 4071 (przy budynku nr 83)   punkcie handlowym     A     B     C  
440  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  Lucjana Rydla 43/działka 22/25, obręb 4073 ( przy budynku nr 43)   punkcie handlowym     A     B     C  
441  FABISIAK PAWEŁ       sklep   -  ul. Smolańska - obręb 1064, działka 2/3    sklepie spożywczym SZOGUN     A     B     C  
442  FABISZAK ANNA       sklep   -  bł. Królowej Jadwigi 11/2   punkcie handlowym     A     B     C  
443  FABISZAK ANNA       sklep   -  Karola Miarki 3A   punkcie handlowym     A     B     C  
444  FABISZAK ŁUKASZ       sklep   -  Adama Mickiewicza 48/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
445  FABISZAK ŁUKASZ       sklep   -  aleja Piastów 44/2   punkcie handlowym     A     B     C  
446  FALASZ IRENA       sklep   -  ul. Topolowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
447  FELCZAK IRENEUSZ       sklep   -  Księżnej Anny /(Przystań Polskiego Związku Wędkarskiego nr 1)   pawilonie handlowym     A        
448  GADOMSKI JAROSŁAW       sklep   -  LUCJANA RYDLA działka 32/1, obręb 4071 (przy budynku nr 79a)   punkcie handlowym     A        
449  GADOMSKI LESZEK       sklep   -  Gryfińska 111A   punkcie handlowym na stacji paliw "Moya"     A     B     C  
450  GAGATEK ELWIRA       sklep   -  ul. Modra 10   punkcie handlowym     A     B     
451  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  Al. Wyzwolenia 7 lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
452  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  gen. Ludomiła Rayskiego 2A   sklepie monopolowym     A     B     C  
453  GAMUS-POPIELSKA IWONA; POPIELSKI MAREK       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 42/lok U/6   punkcie handlowym        B     C  
454  GICELA DOMINIKA       sklep   -  al. Wyzwolenia 47/U1   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
455  GIL GABRIELA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 85A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
456  GLIŃSKA BEATA       sklep   -  Zawadzkiego 126   punkcie handlowym     A     B     C  
457  GNIECIECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Gierczak 18   punkcie handlowym     A        
458  GOLC ŻANETA       sklep   -  Lucjana Rydla 80/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
459  GOLIŃSKI PAWEŁ       sklep   -  Szeroka /-działka 18/4, obręb 2049 (przy budynku nr 38)   punkcie handlowym     A        
460  GOŚCINNA PATRYCJA       sklep   -  Karola Huberta Rostworowskiego 30/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
461  GOŚLICKA EUGENIA       sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 18/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
462  GÓRSKI WALDEMAR       sklep   -  Juliana Ursyna Niemcewicza 36/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
463  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 17 lok. U/2   punkcie handlowym     A     B     C  
464  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Duńska 92/lu6   punkcie handlowym     A     B     C  
465  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Limby 2/6,7   punkcie handlowym     A     B     C  
466  GROCHOCKA ALEKSANDRA       sklep   -  Władysława Stanisława Reymonta 80B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
467  GUGAŁA ANNA, GUGAŁA KRZYSZTOF       sklep   -  Gabriela Narutowicza 13E/XIIIe/9   punkcie handlowym     A        
468  GWIT GRZEGORZ       sklep   -  Brązowa 25A/lok. U   sklepie Żabka     A     B     C  
469  GWIT GRZEGORZ       sklep   -  Brązowa 74/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
470  GWIT GRZEGORZ       sklep   -  Kolorowych Domów 9/1   punkcie handlowym     A     B     C  
471  HASIEWICZ LESZEK       sklep   -  Przestrzenna 3   sklepie na stacji paliw nr 7     A     B     C  
472  HAUS WIOLETA       sklep   -  ul. Potulicka - działka 15/11, obręb 1048 (przy budynku nr 22)    punkcie handlowym     A        
473  HEŁMINIAK JANUSZ       sklep   -  Bolesława Krzywoustego /-działka 3/17, obręb 1042 (Pasaż Kościuszki, pawilon nr 3)   pawilonie handlowym     A     B     C  
474  HERMAN MATEUSZ       sklep   -  al. Wyzwolenia 7/U2   punkcie handowym     A     B     C  
475  HERMAN MATEUSZ       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 66/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
476  HRECZUCH JANUSZ       sklep   -  ul. Czerwona- działka 67/2, obręb 4156 (przy budynku nr 8)    punkcie handlowym     A        
477  HRECZUCH JANUSZ       sklep   -  ul. Produkcyjna - działka nr 13/8, nr 18/9, obręb 4003 (pomiędzy budynkami nr 23-25)    punkcie handlowym     A        C  
478  HRYCIUK ZBIGNIEW       sklep   -  Plac Orła Białego 10   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
479  IZWIKOW JOLANTA       sklep   -  ul. Owocowa 3/U2, U3   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
480  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  ul. Jagiellońska 28/u2   punkcie handlowym     A     B     C  
481  JAKUBOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Pocztowa 34/u1   punkcie handlowym     A     B     C  
482  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  Anny Walentynowicz 5C   punkcie handlowym     A     B     C  
483  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 38a/U9   punkcie handlowym     A     B     C  
484  JANKUN IZABELA       sklep   -  Witkiewicza 41D/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
485  JARECKI TOMASZ       sklep   -  ul. Światowida 90   punkcie handlowym     A     B     C  
486  JARECKI TOMASZ       sklep   -  Władysława Szafera 188/F   punkcie handlowym     A     B     C  
487  JARLACZYŃSKA IWONA       sklep   -  Wesoła 2   punkcie handlowym     A     B     C  
488  JASIULEWICZ MATEUSZ; BRZOZOWSKI MATEUSZ       sklep   -  Ku Słońcu /- działka 9/1, obręb 2255   pawilonie handlowym "Studenciok"     A     B     C  
489  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Legnicka 21   punkcie handlowym     A     B     
490  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Potulicka 29   sklepie spożywczym "Pod Jaworem"     A        
491  JESWEIN CZESŁAWA       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 21/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
492  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Dworcowa 19/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
493  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Grzymińska 25B/U   sklepie "Żabka"     A     B     C  
494  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Jana z Czarnolasu 14   punkcie handlowym     A     B     C  
495  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Szosa Polska 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
496  JOTEJKO MAŁGORZATA       sklep   -  o. Augustyna Kordeckiego 1/pawilon 74 (targowisko)   punkcie handlowym     A        C  
497  KACZMAREK AGNIESZKA       sklep   -  Eugeniusza Romera /działka 52/4, obręb 2008 (przy budynku nr 61)   punkcie handlowym     A        
498  KALIŃSKI ARTUR       sklep   -  Krasińskiego 89/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
499  KALIŃSKI ARTUR       sklep   -  Wilków Morskich 9   sklepie spożywczym "Żaczek"     A     B     C  
500  KALIŃSKI PIOTR       sklep   -  ul. Ks. Bogusława X 37/U2   punkcie handlowym        B     
501  KALISZ TOMASZ       sklep   -  Rugiańska /-działka 3/4, obręb 3018   pawilonie handlowym     A     B     C  
502  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       sklep   -  ul. Partyzantów 2   punkcie handlowym     A        
503  KAPCIAK JACEK       sklep   -  al. Wyzwolenia 86/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
504  KARACZUN ROMAN       sklep   -  marsz. Józefa Piłsudskiego 19/U3   sklepie spożywczym     A     B     C  
505  KARLIN ANDŻELIKA       sklep   -  ul. Asnyka 9G   sklepie "Żabka"     A     B     C  
506  KARŁOWSKA KATARZYNA; KARŁOWSKI TOMASZ       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4F   punkcie handlowym     A     B     C  
507  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  Edmunda Bałuki 4/U/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
508  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  Plac Rodła 1/-2 LU 10   sklepie "Żabka"     A     B     C  
509  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  ul. Mazurska 26/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
510  KAŹMIERCZAK JACEK       sklep   -  Jagiellońska 70A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
511  KIELIBA TOMASZ; GRZYBOWSKI WOJCIECH       sklep   -  ul. Monte Cassino 5/LU2   punkcie handlowym     A        
512  KIRYSZEWSKA KINGA       sklep   -  ul. Druckiego -Lubeckiego 25A   punkcie handlowym     A        
513  KLEJNOWSKA KAROLINA       sklep   -  ul. Marynarska róg Łososiowej    punkcie handlowym     A     B     C  
514  KLIM BARBARA       sklep   -  al. Wyzwolenia 30/U   punkcie handlowym     A     B     C  
515  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  ul. Milczańska 31F   punkcie handlowym w C.H. Tesco        B     
516  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 - pawilon nr 82   punkcie handlowym        B     
517  KOCUCHO MARTA       sklep   -  Władysława Stanisława Reymonta 3/(pawilon 62- Targowisko Pogodno)   pawilonie handlowym        B     
518  KOGUT ZOFIA       sklep   -  Lubczyńska 47   punkcie handlowym     A     B     C  
519  KOŁTOWSKA MAŁGORZATA       sklep   -  26 Kwietnia /działka 10/23, obręb 2089   punkcie handlowym     A     B     C  
520  KOMOROWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Łokietka 1A/u1   sklepie monopolowym "Eldorado"     A     B     C  
521  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Batalionów Chłopskich 57/U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
522  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 25/U/1   Sklep "Żabka"     A     B     C  
523  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Metalowa 6   sklepie "Żabka"     A     B     C  
524  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Niedźwiedzia 15/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
525  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Brązowa 20   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
526  KORZENIOWSKA PATRYCJA       sklep   -  Jarosława Iwaszkiewicza 20/lok. U2U3   sklepie Żabka     A     B     C  
527  KORZENIOWSKA PAULINA       sklep   -  Swojska 6A/U4   sklepie Żabka     A     B     C  
528  KOŚCIELNIAK SANDRA       sklep   -  ul. Rubież 1a/u   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
529  KOT JÓZEF       sklep   -  ul. Osiek 8 lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
530  KOTŁOWSKA JOLANTA       sklep   -  ul. Sportowa 5/U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
531  KOWAL ANDRZEJ       sklep   -  ul. Kaliny - działka 81/63, obręb 2086 (przy budynku nr 33)    punkcie handlowym     A        
532  KOWALEWSKA BOŻENA       sklep   -  Szlamowa 7   punkcie handlowym     A     B     C  
533  KOWALSKA BOŻENA       sklep   -  ul. Baltycka 32   punkcie handlowym     A        
534  KOWALSKI RAFAŁ       sklep   -  Wita Stwosza 5/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
535  KRASOWSKA GENOWEFA       sklep   -  KLEMENSA JANICKIEGO -działka 6/4, obręb 2061 (przy budynku nr 19)   punkcie handlowym     A     B     C  
536  KRUSZIŃSKI ARTUR       sklep   -  Robotnicza 21/U-1   sklepie spożywczym     A     B     C  
537  KRYNICKI MIECZYSŁAW       sklep   -  Kamienna 2   punkcie handlowym     A     B     C  
538  KRZEMIANOWSKI EUGENIUSZ       sklep   -  ul. Osiedle Kasztanowe działka 450/14, obręb 4197 (przy bloku nr 3 A-G)   sklepie spożywczym     A     B     C  
539  KRZYSZTOFIK DARIA       sklep   -  Maksymiliana Golisza 25B/U-2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
540  KUBIŃSKI ADAM       sklep   -  Łubinowa /-działka 38/5, obręb 4072   pawilonie handlowym     A     B     C  
541  KUCHCIŃSKI PIOTR       sklep   -  Wielkopolska 27/2   punkcie handlowym        B     
542  KUCZER LUCYNA       sklep   -  Eugeniusza Romera /-działka 52/4, obręb 2008   pawilonie handlowym     A        
543  KUKKUK BARBARA       sklep   -  Zawrotna 9   punkcie handlowym     A        
544  KUNC WIOLETTA       sklep   -  Bogumińska /-działka 1, obręb 3088 (róg Bogumińska róg Hożej)   punkcie handlowym     A        
545  KUREK IWONA       sklep   -  ul. Jana Kazimierza 17/U1   sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
546  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  Dunikowskiego dz. nr 3/32, obreb 1054 (przy budynku nr 5)    punkcie handlowym     A        
547  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  ul. Dunikowskiego działka nr 4/21, obręb 1054 (przy budynku nr 25)    punkcie handlowym     A        
548  KUSIAK DOMINIK       sklep   -  Krzemienna 49a lok. 1A/U   punkcie handlowym     A     B     C  
549  KUSIAK PIOTR       sklep   -  Krzemienna 24/U1B   punkcie handlowym     A     B     C  
550  KUSIO ELŻBIETA       sklep   -  Jagiellońska 72/2   punkcie handlowym     A        
551  KUSIO ELŻBIETA       sklep   -  Potulicka /-działka 5/2, obręb 1051-przy budynku nr 29   sklepie spożywczo-rolnym     A        
552  LAMBOJ RYSZARDA; PRASAŁEK KATARZYNA       sklep   -  Metalowa /-działka 37/6, obręb 4122 (obok budynku nr 26D)   pawilonie wolnostojącym     A        
553  LEBIEDŹ HALINA       sklep   -  ul. Krakowska 15/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
554  LEBOWSKI RYSZARD       sklep   -  Czorsztyńska 47A/PG2   punkcie handlowym "U RYCHA"     A        
555  LEGĘĆ DANUTA       sklep   -  Dębogórska 26/lok. U   sklepie spożywczym "U DANUSI"     A        
556  LESZCZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 13A/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
557  LEWICKI ZBIGNIEW       sklep   -  Jaworzynki 6/lok. U1 i U2   punkcie handlowym     A     B     C  
558  LISIECKA BOŻENA       sklep   -  Pocztowa 4/1   punkcie handlowym     A     B     C  
559  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
560  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  marsz. Józefa Piłsudskiego 31/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
561  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  GABRIELA NARUTOWICZA 22/C, D   sklepie spożywczym     A     B     C  
562  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  Ks. Piotra Skargi 5a/L3   punkcie handlowym     A     B     C  
563  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  LUCJANA RYDLA 84   punkcie handlowym     A     B     C  
564  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  osiedle Kasztanowe 50/1,2   punkcie handlowym     A     B     C  
565  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  Romana Dmowskiego 52/1   punkcie handlowym     A     B     C  
566  LISZEWSKA KRYSTYNA       sklep   -  Limby 2/lok. 6,7   punkcie handlowym     A     B     C  
567  LOGA ALEKSANDRA       sklep   -  ul. Cedyńska- działka 52/12, obręb 3098    punkcie handlowym     A     B     
568  ŁĘPICKI STANISŁAW       sklep   -  Kaszubska 4/1   sklepie ORGANIC GARDEN        B     
569  ŁOPIŃSKI WALDEMAR       sklep   -  ul. Klonowica, działka nr 18/1 obręb 2061    sklepie spożywczym "Bertus"     A        
570  ŁOZOWSKA KAMILA       sklep   -  Boguchwały 24/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
571  ŁOZOWSKI JERZY       sklep   -  Kazimierza Twardowskiego /-działka 6/20, obręb 2089   pawilonie handlowym     A        
572  ŁUBIAN AGNIESZKA       sklep   -  ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7/lok. U/2   punkcie handlowym     A     B     C  
573  MAKOWSKI DAMIAN       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon 56C   punkcie handlowym        B     
574  MAŁYSZEK MONIKA       sklep   -  al. Wyzwolenia 95/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
575  MANIA BARBARA       sklep   -  Rubinowa /działka 41, obręb 4076 (przy budynku nr 11)   punkcie handlowym     A        
576  MARCINKOWSKA RENATA       sklep   -  Wincentego Witosa 14   punkcie handlowym     A     B     C  
577  MARUSZAK MAGDALENA; DOBRZYŃSKA MAGDALENA; ZAWADZKA EWELINA; JARLACZYŃSKA IWONA       sklep   -  Wesoła 2   punkcie handlowym     A     B     C  
578  MATCZAK MARCIN       sklep   -  Wita Stwosza 5/U/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
579  MATEJEK KATARZYNA       sklep   -  ul. 26 Kwietnia 13A   punkcie handlowym     A     B     C  
580  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Łucznicza 72D   sklepie monopolowym     A     B     C  
581  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Milczańska 7/U7E   sklepie monopolowym     A     B     C  
582  MAZUR MARCIN       sklep   -  Jana Żupańskiego 4/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
583  MAZUREK JOANNA       sklep   -  EMILII PLATER 84/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
584  MAZURKIEWICZ BARBARA       sklep   -  Profesora Żuka 1   sklepie wielobranżowym "Mikrus"     A     B     C  
585  MĄKOSA ZYGMUNT       sklep   -  marsz. Józefa Piłsudskiego 37/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
586  MELJON-GAWŁOWSKA MAGDALENA       sklep   -  Szczygli Zaułek 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
587  MICHALAK-ŚWIECZKOWSKA KATARZYNA       sklep   -  KRZYSZTOFA KOLUMBA 1   delikatesach "Panorama"     A     B     C  
588  MIELNIK PIOTR       sklep   -  Szybowcowa 34/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
589  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Jarogniewa działka 143/8, obręb 3099   punkcie handlowym     A     B     C  
590  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Ostrowska 10/U1   punkcie handlowym     A        
591  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Pokoju 73c   punkcie handlowym     A     B     C  
592  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  ul. Sczanieckiej 4/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
593  MILLER AGATA       sklep   -  Lucjana Rydla 51F/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
594  MILLER AGATA       sklep   -  Młodzieży Polskiej 32B/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
595  MŁYNARSKA KLAUDIA       sklep   -  Chlebowa 3   punkcie handlowym     A     B     C  
596  MOCEK CEZARY       sklep   -  Zofii Nałkowskiej 10/U8   sklepie Freshmarket     A     B     C  
597  MOCHA OLIWIA       sklep   -  Milczańska 7/U7L   punkcie handlowym     A     B     C  
598  MOJ ANDRZEJ       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 4   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
599  MOJEK KAMIL       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 53/U6   punkcie handlowym     A     B     C  
600  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  1 Maja - działka 20/2, obręb 3014 ( przy budynku nr 11)    kiosku spożywczym     A        
601  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  ul. Wiosny Ludów/ Chopina - działka nr 131/4, obręb 34    sklepie spożywczym "Truskawka"     A     B     C  
602  MRÓZ ANNA       sklep   -  Janusza Kusocińskiego 12/LU2   punkcie handlowym     A     B     C  
603  NIEWIERKIEWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Kazimierska 2F/1   Sklepie "Żabka"     A     B     C  
604  NIEWIERKIEWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Reduty Ordona 65   sklepie "Żabka"     A     B     C  
605  NOBIS IWONA       sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza- działka 24/3, obręb 3096 (przy budynku nr 32)    punkcie handlowym     A        
606  NOWAK BARBARA; DZIEDZINA DARIUSZ       sklep   -  Stołczyńska /działka 4/2, obręb 3053   punkcie handlowym     A     B     C  
607  NOWICKA WIESŁAWA       sklep   -  Lipowa 21/U1   sklepie spożywczo-monopolowym "WODNIK"     A     B     C  
608  NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 1A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
609  NURZYŃSKI ROBERT       sklep   -  ul. Santocka 18/2   punkcie handlowym     A     B     C  
610  NUSZKIEWICZ MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Sławomira 15/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
611  OBERTOWSKA JANINA       sklep   -  Łukasińskiego - Berlinga działka 12/80, 12/120, 12/84, obręb 2074   sklepie spożywczo - warzywnym "Słoneczko"     A     B     C  
612  OBIERZYŃSKA ANNA       sklep   -  Ku Słońcu 69   sklepie Freshmarket     A     B     C  
613  OBRZUT LILIANA       sklep   -  Na Skarpie /-działka 38, obręb 1076   sklepie spożywczym "MARCIN"     A        C  
614  OGAR AGNIESZKA       sklep   -  Adama Mickiewicza 93   punkcie handlowym     A     B     C  
615  OGAR AGNIESZKA       sklep   -  aleja Bohaterów Warszawy 93/2   punkcie handlowym     A     B     C  
616  OLCZAK JAN; OLCZAK JOLANTA       sklep   -  ul. Piękna 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
617  OLCZYK WIOLETA       sklep   -  Tadeusza Szeligowskiego /-działka 178/5, obręb 2095   punkcie handlowym     A     B     C  
618  OLECHNOWICZ LESZEK       sklep   -  ul. Potulicka 21/U   punkcie handlowym     A     B     C  
619  OLEJNICZAK DOROTA       sklep   -  ul. Piaseczna 8   punkcie handlowym     A        
620  ORYMOWSKA PATRYCJA       sklep   -  Andrzeja Małkowskiego 26/11   sklepie "Żabka"     A     B     C  
621  ORYMOWSKA PATRYCJA       sklep   -  bł. Królowej Jadwigi 20A   sklepie spożywczym"Żabka"     A     B     C  
622  PACAŁA DARIUSZ       sklep   -  Anhellego 18   punkcie handlowym     A     B     C  
623  PACZKOWSKA BARBARA       sklep   -  Lutyków 7A   punkcie handlowym     A        C  
624  PADUCH KRYSTYNA, ŻUCHNIEWICZ MARIOLA       sklep   -  Mazurska 18/U/1   sklepie Camel     A     B     C  
625  PAKULSKA ALICJA       sklep   -  ul. Odzieżowa 11/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
626  PANASIUK GNIEWOMIR       sklep   -  Eugeniusza Kwiatkowskiego 1   punkcie handlowym     A     B     C  
627  PANOSYAN RAYMOND       sklep   -  Niemierzyńska 26   punkcie handlowym     A     B     C  
628  PARYSKA MARIA       sklep   -  EUROPEJSKA 17   sklepie na stacji paliw "Lotos"     A     B     C  
629  PARYŻ AGNIESZKA       sklep   -  Szymanowskiego 5/lu1   sklepie spożywczym "Jagienka"     A     B     C  
630  PAWELEC ANDRZEJ       sklep   -  Księcia Barnima III Wielkiego 13A-14A/U2   sklepie monopolowym "DESPERADOS"     A     B     C  
631  PEDA RYSZARD; NIEDOSTOJNY WIESŁAW       sklep   -  Rezedowa 27A   punkcie handlowym     A        
632  PEPLIŃSKI ANDRZEJ       sklep   -  Druckiego-Lubeckiego (działka 33/2, obręb 3018-przy budynku ul. Stalmacha 15)    punkcie handlowym     A     B     C  
633  PIĄTEK TERESA       sklep   -  Maciejowicka /-działka 83/3, obręb 4080 (przy budynku nr 19)   punkcie handlowym     A        
634  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  Goleniowska 108/U3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
635  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  Metalowa 32A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
636  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  ul. Jasna 78,80,82/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
637  PIESOWICZ ELŻBIETA       sklep   -  Bronisławy - vis a vis Bronisławy 16    sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
638  POCHODAJ MARIA       sklep   -  Gdańska 4   sklepie spożywczym     A        
639  PODGÓRSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Strzałowska 4/U1   sklepie     A     B     C  
640  PODWYSOCKI RAFAŁ       sklep   -  ul. Zamiejska 1   punkcie handlowym     A     B     C  
641  PODYMA JOANNA       sklep   -  św. Barbary 5A/u1   punkcie handlowym     A     B     C  
642  POLESZCZUK URSZULA       sklep   -  ul. Santocka - działka nr 10/23, obręb 2089 (przy budynku nr 13A)    punkcie handlowym     A        
643  POLONIS ALICJA       sklep   -  Jasna 68/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
644  POLONIS ALICJA       sklep   -  ul. Nastrojowa - działka 33/9, obręb 4152    punkcie handlowym     A     B     C  
645  POMIAROWSKA JUSTYNA       sklep   -  ul. Metalowa - działka 15/3, obręb 4113 (przy budynku nr 15)    sklepie spożywczym "Kasia"     A     B     C  
646  POMIAROWSKA MAŁGORZATA       sklep   -  plac Wolności 1   punkcie handlowym     A     B     C  
647  PORZEZIŃSKI JAROSŁAW       sklep   -  Czesława 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
648  POSPYCHAŁA ARKADIUSZ       sklep   -  26 Kwietnia /-działka 10/11, obręb 2089 (przy budynku nr 5)   pawilonie handlowym     A        
649  PRIMIECZAJEWA IRYNA       sklep   -  Al. Niepodległości 4/U1   sklepie "Ukrainoczka"     A     B     C  
650  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  Lniana - działka 80/7, obręb 4079 ( przy budynku nr 9)   punkcie handlowym     A        
651  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  ul. Pomarańczowa - działka 42/5, obręb 4155 (przy budynku nr 7)    punkcie handlowym     A        
652  PROKOPOWICZ MARCIN       sklep   -  aleja Niepodległości 16/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
653  PROKOPOWICZ MARCIN       sklep   -  Kaszubska 20/2   punkcie handlowym     A        
654  RADZISZEWSKI MIROSŁAW       sklep   -  Komuny Paryskiej 4A/- działka 11/11, obreb 3097 (obok budynku nr 4A)   punkcie handlowym "Biały Domek"     A        C  
655  RASIAK KATARZYNA       sklep   -  ul. 1 Maja 20A   punkcie handlowym     A     B     C  
656  ROGUT BEATA       sklep   -  Cukrowa /-działka 48, obręb 2149 (przy budynku nr 49)   punkcie handlowym     A     B     C  
657  ROGUT BEATA       sklep   -  Nad Odrą 51   sklepie pożywczym     A     B     C  
658  ROGUT BEATA       sklep   -  ul. Nad Odrą 113/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
659  ROKICKA EWELINA       sklep   -  ul. Dubois 30/U-1   sklepie spożywczym     A     B     C  
660  ROKICKA EWELINA; ROKICKI MARIUSZ; ORLON MARLENA       sklep   -  Parkowa 12   punkcie handlowym     A     B     C  
661  ROKICKA EWELINA; ROKICKI MARIUSZ; ORLON MARLENA       sklep   -  Władysława Szafera 188/A   punkcie handlowym     A     B     C  
662  ROMANKIEWICZ DAMIAN       sklep   -  Ogrodnicza 90   punkcie handlowym     A     B     C  
663  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 22/U3A   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
664  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  ul. Łucznicza 72-72A/72B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
665  RONIN-WALKNOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 170/U2   punkcie handlowym     A     B     
666  ROSZKIEWICZ KAROLINA       sklep   -  Robotnicza 15A   punkcie handlowym     A     B     C  
667  RÓŻYCKA ELŻBIETA       sklep   -  KONSTANTEGO MACIEJEWICZA 17A   punkcie handlowym     A        C  
668  RUDNICKI DARIUSZ       sklep   -  Letnia /działka nr 3, obręb 4055 (przy nr 12)   punkcie handlowym Cukiernia Makos     A        
669  RUGOLF MAGDALENA       sklep   -  Jacka Malczewskiego 8A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
670  RYKAŁA TOMASZ       sklep   -  ul. Bieszczadzka 57   punkcie handlowym     A     B     C  
671  SĄGOL MIROSŁAWA       sklep   -  Juliana Ursyna Niemcewicza /-działka 206, obręb 3208 (przy budynku nr 23)   pawilonie handlowym     A     B     C  
672  SĄGOL PIOTR       sklep   -  ul. Świętoborzyców obręb 3099, działka 152/13- przy budynku nr 32    sklepie spożywczym     A     B     C  
673  SELWASIUK TOMASZ; PODLEŻAŃSKI MARCIN       sklep   -  KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 6A   punkcie handlowym     A        
674  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  26 Kwietnia 77   sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
675  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  Mieszka I 79   sklepie ogólnospożywczym na stacji paliw BP     A     B     C  
676  SIEMIANOWICZ MIROSŁAW       sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 48   punkcie handlowym     A     B     C  
677  SKOWROŃSKI ANDRZEJ       sklep   -  Rubinowa /-działka 38/7, obręb 4076 (przy budynku nr 31)   pawilonie handlowym     A        
678  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 83A/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
679  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  Al. Piastów 16/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
680  SKWARCZYŃSKA GABRIELA       sklep   -  Duńska 74,76/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
681  SŁABICKA-SZWAL EWA, SZWAL TOMASZ       sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA (działka 18/4, obręb 2041)   pawilonie handlowym     A     B     
682  SŁABICKI ADAM       sklep   -  Monte Cassino 4/U1   punkcie handlowym        B     C  
683  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  aleja Bohaterów Warszawy 11/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
684  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  aleja Piastów 1/U8   punkcie handlowym     A        
685  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Hrubieszowska 21/B   punkcie handlowym     A     B     C  
686  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Metalowa 6   punkcie handlowym     A     B     C  
687  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Powstańców Wielkopolskich 78A/lu1   punkcie handlowym     A     B     C  
688  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Romana Dmowskiego 73   sklepie "Żabka"     A     B     C  
689  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Śląska 39/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
690  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Odzieżowa 5/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
691  SMOGULECKA-KALINOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Zygmunta Krasińskiego 13/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
692  SMOLNIK PAWEŁ       sklep   -  ul. Rydla- działka 22/25, obręb 4073    punkcie handlowym     A        
693  SOBIERAJ MAREK       sklep   -  Stołczyńska 144A   sklepie "MALAGA"     A        
694  SOLAREK WALDEMAR       sklep   -  Budziszyńska działka 1, obręb 1064 (naprzeciwko budynku 31D)    sklepie     A        
695  SOSZYŃSKA ELWIRA       sklep   -  Borówkowa 49   punkcie handlowym     A        
696  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  Stanisława Thugutta 6/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
697  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  Stefana Grota-Roweckiego 14D/U   pawilonie handlowym     A     B     C  
698  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  ul. Ledóchowskiego 19/ Maciejewicza 36    punkcie handlowym     A     B     C  
699  STANOWSKA SYLWIA       sklep   -  Stołczyńska 121   punkcie handlowym     A        C  
700  STASIEK PIOTR       sklep   -  Mieszka I 105   punkcie handlowym     A     B     C  
701  STAWIARZ JAROSŁAW       sklep   -  Parkowa 65/U1   punkcie handlowym     A        
702  STEFANIAK MIROSŁAW       sklep   -  Kniewska 6   punkcie handlowym     A        C  
703  STOLARCZYK ZBIGNIEW       sklep   -  aleja Papieża Jana Pawła II 7A, 8/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
704  STOPA REGINA       sklep   -  Arkońska 11A   sklepie spożywczym     A     B     C  
705  STRZESZEWSKI KAZIMIERZ       sklep   -  Rezedowa 2   w punkcie handlowym     A     B     C  
706  SUCHODOŁA KRZYSZTOF; SUCHODOŁA BOŻENA       sklep   -  ul. Świstacza - obręb nr 4108, działka nr 23/3 ( przy budynku nr 9)    sklepie spożywczym     A     B     C  
707  SUCHODOŁA KRZYSZTOF; SUCHODOŁA BOŻENA       sklep   -  ul. Tarpanowa - obręb 4108, działka 16/2 (przy budynku nr 26)    punkcie handlowym     A     B     C  
708  SYPUŁA KRZYSZTOF       sklep   -  Juliana Ursyna Niemcewicza 35A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
709  SYPUŁA KRZYSZTOF       sklep   -  Komuny Paryskiej 40/lok U/3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
710  SZALUŚ EWA       sklep   -  Nauczycielska 1   sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
711  SZCZUREK AŁŁA       sklep   -  Druckiego-Lubeckiego 14/U5   punkcie handlowym     A     B     C  
712  SZCZUREK AŁŁA       sklep   -  Wacława Felczaka 7   sklepie "Żabka"     A     B     C  
713  SZEPITOWSKA ALEKSANDRA       sklep   -  Robotnicza 18/U2   punkcie handlowym     A        
714  SZKUDLAREK DARIUSZ       sklep   -  Szarotki 13/lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
715  SZKUDLAREK KAMIL       sklep   -  EMILII PLATER 1/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
716  SZPARAGA JUSTYNA; KOWALSKA ANNA       sklep   -  ul. Goleniowska 87   punkcie handlowym     A     B     C  
717  SZPURA RAFAŁ       sklep   -  ul. Łukasińskiego 38A/U8, 38/U10    sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
718  SZPURA RAFAŁ       sklep   -  WŁADYSŁAWA SZAFERA 128A/1,2   sklep spożywczy "Żabka"     A     B     C  
719  SZULBORSKA BEATA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4E/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
720  SZUMAL BERNADETTA       sklep   -  Plac Żołnierza Polskiego 1B   punkcie handlowym     A     B     C  
721  SZUSZKIEWICZ ŻANETA       sklep   -  Witkiewicza 31A   punkcie handlowym     A        
722  SZUTKIEWICZ EWA       sklep   -  ul. Rostocka 15   punkcie handlowym     A        
723  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Horeszków 1/LU1   punkcie handlowym     A     B     C  
724  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Jagiellońska 95/U2/P   punkcie handlowym     A     B     C  
725  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  ul. Szarotki 16/U1   punkcie handlowm     A     B     C  
726  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 77/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
727  SZYMAŃSKA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. 9 Maja - działka 125, obręb 1056 ( przy budynku nr 84)    punkcie handlowym     A        
728  SZYMAŃSKI KAMIL       sklep   -  Arkońska 41/U   sklepie "Robotnik"     A     B     C  
729  SZYMBORSKI ZBIGNIEW       sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 14/lok. U/1   sklepie monopolowym     A     B     C  
730  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 1 lok. U/1    punkcie handlowym     A        
731  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  Wyzwolenia - działka 5/12, obręb 1032   sklepie "Owocarnia"     A        
732  SZYMECZKO PIOTR       sklep   -  prof. Krzysztofa Marlicza 26D   punkcie handlowym     A     B     C  
733  ŚLIWA PAULINA       sklep   -  9 MAJA 11   sklepie Fresh Market     A     B     C  
734  ŚLIWAK JOLANTA       sklep   -  ul. Łokietka 6/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
735  ŚMIECIŃSKI DARIUSZ       sklep   -  ul. Romana Dmowskiego 25   punkcie handlowym     A     B     C  
736  ŚWIECIAK HALINA       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 113   punkcie handlowym     A        
737  ŚWIERCZYŃSKA MARZENA       sklep   -  Mariana Falskiego /- działka 23/27, obręb 4127 (róg ulicy Falskiego i Smoczej)   pawilonie handlowym     A     B     C  
738  ŚWIERCZYŃSKI PATRYK       sklep   -  ul. Rymarska- działka nr 30/1, obręb 4172 (przed budynkiem nr 22)    sklepie spożywczym     A     B     C  
739  TABIŃSKI JAN       sklep   -  Witkiewicza 1A   punkt handlowy     A        
740  TADEUSIAK HALINA       sklep   -  Rostocka 107   sklepie spożywczym     A     B     C  
741  TANIUKIEWICZ ROBERT       sklep   -  ADAMA ASNYKA 20/U1   sklepie spożywczym     A        
742  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 11   sklepie "Skorpion"     A     B     C  
743  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Monte Cassino 6 lok. U/3   punkcie handlowym     A     B     C  
744  TARGOSZ ELŻBIETA       sklep   -  Szybowcowa 85   sklepie spożywczym     A     B     C  
745  TARKA MAGDALENA       sklep   -  3 Maja /-działka 20/1, obręb 1040   sklepie monopolowym "Borys"     A     B     C  
746  TARKA MAGDALENA       sklep   -  Tadeusza Zawadzkiego /-działka 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 71)   punkcie handlowym     A     B     C  
747  TESZNER WOJCIECH       sklep   -  ul. Kniewska 12   sklepie na stacji paliw "AD-REM"     A        C  
748  TOMCZEWSKI JAKUB       sklep   -  ul. Światowida 97   punkcie handlowym     A        
749  TOMTAŁA ANNA, KALINOWSKI KONRAD       sklep   -  Zakole 14C   pawilonie handlowym     A     B     C  
750  TORZYŃSKA LIDIA       sklep   -  ul. Emilii Plater 5/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
751  TRAUT KARINA       sklep   -  ul. Stołczyńska 171/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
752  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  Aleksandra Kostki Napierskiego 26   punkcie handlowym     A     B     C  
753  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  Konstantego Maciejewicza 17   punkcie handlowym     A     B     C  
754  TUPAJ ZBIGNIEW       sklep   -  Fryderyka Chopina 120   pawilonie handlowym     A        
755  TUROWSKA EWA       sklep   -  LEOPOLDA OKULICKIEGO 77F/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
756  TURSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Edwarda Dembowskiego działka 1/8, obręb 3208(przy budynku na ul. Rynkowej 6)   punkcie handlowym     A        
757  URBANOWICZ DOMINIK       sklep   -  Władysława Stanisława Reymonta 80B   punkcie handlowym     A     B     C  
758  URBAŃSKI DAMIAN       sklep   -  Władysława Szafera /-działka 16/1, obręb 1032   pawilonie handlowym     A     B     C  
759  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  ul Kolumba 32/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
760  WALENTYNOWICZ EWA       sklep   -  Biskupa Bandurskiego 33   punkcie handlowym     A     B     C  
761  WALENTYNOWICZ EWA       sklep   -  Korony Północnej 11/11/U1, 9/U1, 9/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
762  WALKOWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Stacyjna/Racławicka - działka 2/10, obręb 4055   MINI DELIKATESY     A     B     C  
763  WALOTA ROBERT       sklep   -  ul. 5 lipca 46/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
764  WAŁOSZEK ROMAN       sklep   -  ks. Jana Długosza 18/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
765  WARZYBOK EWA       sklep   -  Kazimierza Królewicza 2R/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
766  WASILEWSKA KAMILA       sklep   -  Włościańska /- działka 14/6, obręb 1064   pawilonie handlowym     A     B     C  
767  WASILEWSKI TADEUSZ; GRZEMPOWSKI DANIEL       sklep   -  ul. Sławomira 21C   punkcie handlowym     A     B     C  
768  WASILEWSKI TADEUSZ; SZWEDOWSKA MONIKA       sklep   -  Cukrowa 49/- działka 48, obręb 2149 (przy budynku nr 49)   punkcie handlowym     A     B     C  
769  WAWRYSZCZUK JOLANTA       sklep   -  ul. Struga 1   punkcie handlowym na stacji paliw     A     B     C  
770  WĘGRZYNOWICZ MARCIN       sklep   -  MARIANA RAPACKIEGO 2D,2E   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
771  WICZKOWSKA NATALIA       sklep   -  Miedziana 19/1A   punkcie handlowym     A     B     C  
772  WIĘCKOWSKA RENATA       sklep   -  Szczecińska 12   punkcie handlowym     A     B     C  
773  WIĘCKOWSKA RENATA       sklep   -  Wiosny Ludów 89/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
774  WIĘCKOWSKI BOGDAN       sklep   -  Al. Wyzwolenia 111/2   sklepie spożywczym     A     B     C  
775  WITKO ŻANETA       sklep   -  Eugeniusza Romera /-działka 52/4, obręb 2008 (przy budynku nr 61)   pawilonie handlowym     A        C  
776  WOJCIECHOWSKA IWONA       sklep   -  Zbożowa 4   punkcie handlowym     A     B     C  
777  WOJCIECHOWSKA NATALIA       sklep   -  Krzysztofa Kolumba 1/lok. od 0.7 do 0.9   punkcie handlowym     A     B     
778  WOŹNIAK ANNA       sklep   -  ul. Kwiatowa 29   sklepie DARIA     A        
779  WOŹNIAK WIESŁAWA       sklep   -  ŚW. CYRYLA I METODEGO - działka 25/1, obręb 3012 (przy budynku nr 9a)   pawilonie handlowym     A        
780  WÓJCIK BARTOSZ       sklep   -  aleja Wojska Polskiego 61/U2   punkcie handlowym        B     C  
781  WÓJCIK BEATA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 22/1   sklepie Żabka     A     B     C  
782  WÓJCIK BEATA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 3/U1   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
783  WÓJCIK BEATA       sklep   -  Śląska 19/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
784  WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  Jarosława Iwaszkiewicza 98U   punktcie handlowym     A     B     C  
785  WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Łubinowa 75   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
786  WYSOCKI PIOTR       sklep   -  Duńska 74,76/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
787  WYSOKIŃSKI HUBERT       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 48/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
788  ZAJĄC ADAM       sklep   -  Władysława Łokietka 6/2   punkcie handlowym     A     B     C  
789  ZAŁOMSKI DARIUSZ       sklep   -  Krzemienna 55   sklepie "Dariusz"     A        
790  ZAWADZKA KATARZYNA       sklep   -  Szczepowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
791  ZDZIARSKI WALDEMAR       sklep   -  Wielkopolska 30/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
792  ZYGA ANNA       sklep   -  ul. Polskich Marynarzy 86/2U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
793  ZYGA PIOTR       sklep   -  Sosabowskiego 18/LU1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
794  ŻURAW AGNIESZKA       sklep   -  Sebastiana Klonowica -działka 4/15, obręb 2261   punkcie handlowym     A     B     C  
795  ŻURAWSKI KONRAD       sklep   -  Milczańska 7/U7L   sklepie "Żabka"     A     B     C  
796  ŻURAWSKI KONRAD       sklep   -  plac Zwycięstwa 5-5A   punkcie handlowym     A     B     C  
797    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Bolesława Krzywoustego 9-10/U-kino   punkcie gastronomicznym w kinie Helios     A        
798    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Struga 42 (Outlet Park)   punkcie gastronomicznym w kinie Helios     A        
799    "A.ERDMANN, R.ERDMANN "WAR" SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  Bytomska 16   restauracji " KANTYNA PORTOWA"     A     B     C  
800    "AGATAB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Bandurskiego 87A/1   punkcie handlowym     A     B     C  
801    "BC CLUB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20   punkcie gastronomicznym - Kręgielnia MK Bowling     A     B     C  
802    "BRUTTO" JABŁOŃSCY SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Akwarelowa 33/19   punkcie handlowym     A     B     C  
803    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   punkcie handlowym     A     B     C  
804    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  aleja Niepodległości 36/(Galeria Kaskada)   Carrefour Market     A     B     C  
805    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 73   sklepie Carrefour     A     B     C  
806    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Wiosenna 32   hipermarkecie Carrefour     A     B     C  
807    "CENTURIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 27   sklepie "Intermarche"     A     B     C  
808    "CUKIERNIA KOCH" M.H. KOCH SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 4/U1   punkcie gastronomicznym        B     
809    "DETAL PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Modra 33/3   punkcie handlowym     A     B     C  
810    "DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Romana Dmowskiego 65   sklepie "Dino"     A     B     C  
811    "FRESH FOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wyzwolenia 85/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
812    "HEJKOLAND" Z.FABISIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA"    sklep   -  Leona Heyki 23   sklepie spożywczym "Hejkoland"     A     B     C  
813    "HOTEL ATRIUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 75   restauracji     A     B     C  
814    "HUONG SEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Bohaterów Warszawy 40/lok. 1.U.2   punkcie gastronomicznym     A        
815    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA W RESTRUKTURYZACJI    sklep   -  al. Wyzwolenia 12-14/U4   punkcie handlowym     A     B     C  
816    "MEKONG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  o. Augustyna Kordeckiego 1/- pawilon nr 88 (Rynek Centrum)   punkcie gastronomicznym     A        
817    "MEKONG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Bolesława Śmiałego 27/12   restauracji     A     B     
818    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/ Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    Pubie CHROBRY     A     B     C  
819    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    restauracji Colorado Steakhouse     A     B     C  
820    "PARK HOTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Plantowa 1   PARK HOTEL     A     B     C  
821    "PIONIER" J.MISKIEWICZ, W.SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 2/U2   kawiarni kina "Pionier"     A     B     
822    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Andrzeja Struga 74   sklepie przy stacji paliw     A     B     C  
823    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Dębogórska 34/36   sklepie przy stacji paliw     A     B     C  
824    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Karola Balińskiego 20   sklepie przy stacji paliw     A     B     C  
825    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Południowa 15   sklepie przy stacji paliw     A        C  
826    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  3 Maja 10   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 74     A        
827    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Adama Mickiewicza 68/U2   sklepie Społem S-267     A        
828    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Niepodległości 4/U2   sklepie spożywczym " Społem" nr S-75     A        
829    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 49/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 452     A     B     C  
830    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 134/U7   sklepie spożywczym Społem, S-241     A     B     C  
831    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 52 lok. U/1   sklepie ogólnospożywczym Społem Nr 451     A     B     C  
832    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 37/U1   sklepie ogólnospożywczym nr S-455     A     B     C  
833    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 8/U1   sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 454     A     B     C  
834    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  aleja Bohaterów Warszawy 6/U1   sklepie spożywczym "Społem", S - 54     A     B     C  
835    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 21/U2   sklepie Społem S-171     A        
836    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Cedyńska 2-4   sklepie spożywczym "Społem", S- 153     A     B     C  
837    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Czorsztyńska 47   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 216     A     B     C  
838    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Gierczak 27   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 12     A     B     C  
839    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Plater 82   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 18     A     B     C  
840    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 22/U13   sklepie ogólnospożywczym nr OH - 23 "Społem"     A        
841    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  HALINY GAIŃSKIEJ 12   sklepie spożywczym Społem, S-28     A     B     C  
842    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  JOACHIMA LELEWELA 9   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 6     A     B     C  
843    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Monte Cassino 19E   sklepie spożywczym Społem, S-78     A     B     C  
844    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Niemierzyńska 10/U1   w sklepie ogólnospożywczym Społem nr 166     A     B     C  
845    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Parkowa 11   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 7     A     B     C  
846    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 29/U1   sklepie Społem nr S- 104 A     A     B     C  
847    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 40/U3   sklepie spożywczym "Społem", S - 97     A     B     C  
848    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pokoju 49/U1   wydzielonym stoisku w sklepie, Nr 43A     A        
849    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 39-41   sklepie spożywczym "Społem", S- 154     A     B     C  
850    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyszłości 26   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 275     A     B     C  
851    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Romantyczna 66   sklepie Społem nr S-66     A     B     C  
852    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Sielska 2   sklepie Społem nr 88     A        
853    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Szybowcowa 34/U1   sklepie spożywczym "Społem", S-6     A     B     C  
854    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Śląska 19/U2   sklepie spożywczym Społem nr 178     A     B     C  
855    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  św. Barbary 1A/(Hala Piastowska)   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH- 8s     A     B     C  
856    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Bogusława X 18A   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr OH-17     A     B     C  
857    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Goleniowska 32/U2   sklepie spożywczym "Społem", S-252     A     B     C  
858    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Karola Miarki 3A/U3   Sklepie Społem Nr 143     A     B     C  
859    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Monte Cassino 38b/U1   sklepie spożywczym Społem nr OH-1     A     B     C  
860    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Robotnicza 12   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 236     A     B     C  
861    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Stołczyńska 144   wydzielonym stoisku w sklepie spożywczym, Nr 41     A     B     C  
862    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Witkiewicza 31   w sklepie ogólnospożywczym nr OH -10     A     B     C  
863    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zamknięta 1   sklepie spożywczym nr 190     A     B     C  
864    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zyndrama z Maszkowic 28   sklepie spożywczym nr 139     A     B     C  
865    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Unii Lubelskiej 32   sklepie spożywczym Społem S-244     A     B     C  
866    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 4/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" , OH nr 11     A     B     C  
867    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Włościańska 1B/U3   sklepie spożywczym "Społem", S-38     A        
868    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Zygmunta Krasińskiego 104/U3   sklepie spożywczym Społem S-165     A        
869    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Zygmunta Krasińskiego 79-80   sklepie spożywczym nr S- 302     A     B     C  
870    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Żołędziowa 35   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 64     A     B     C  
871    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  1 Maja 43   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
872    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 21/U1   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
873    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bandurskiego 90   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
874    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 26a   w sklepie STOKROTKA nr 118     A     B     C  
875    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Tatrzańska 3   sklepie Stokrotka     A     B     C  
876    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 2   supermarkecie "Stokrotka" nr 109     A     B     C  
877    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kutrzeby 8A/U1   sklepie spożywczym "Stokrotka"     A     B     C  
878    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  aleja Niepodległości 18/22   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
879    2 EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Wyspa Grodzka- działka 11, obręb 1084    punkcie gastronomicznym-bar "Wyspa Grodzka"     A     B     C  
880    5TH ELEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    GMINA MIASTO SZCZECIN        B     C  
881    ALTER-EGO CEZARY SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  plac Batorego 4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
882    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1   restauracja KFC     A        
883    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   Restauracji Pizza Hut (Galeria Kaskada)     A     B     
884    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36 (Galeria Kaskada Szczecin)   restauracji Burger King     A        
885    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18/-20 (Centrum Handlowe Galaxy)   restauracji "Pizza Hut"     A     B     
886    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20   Restauracji KFC     A        
887    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Niepodległości 36   restauracji "KFC"     A        
888    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Andrzeja Struga 18   restauracji KFC     A        
889    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Andrzeja Struga 28   Restauracji Pizza Hut     A     B     
890    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 1-2/LU5, LU6,LU7   restauracji KFC     A        
891    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 128A/(C.H. Stara Cegielnia)   restauracji Pizza Hut     A        
892    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 67/U5   restuarcji KFC     A        
893    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 35   KFC MAKRO     A        
894    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 73   restauracja Burger King     A        
895    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wiosenna 35   restauracji KFC     A        
896    AMREST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Wiosenna 35   restauracji Burger King     A        
897    AMW HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Potulicka 1A   Restauracji hotelowej     A     B     C  
898    ANWIM SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Rymarska 127   punkcie handlowym na stacji paliw MOYA Szczecin- nr 183     A     B     C  
899    ARCZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Niepodległości 36/(C.H. KASKADA)   punkcie gastronomicznym "Gospoda"     A        
900    ARKONA GROUP FORNALSCY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Botaniczna 35 (przy lodowisku)   małej gastronomii     A        
901    ASGARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kaszubska 56/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
902    ATLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 32/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
903    ATU JAN BIELAK, WOJCIECH BIELAK SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Tama Pomorzańska 12D   wydzielonym stoisku sprzedaży detalicznej     A        
904    AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Wyzwolenia 18/20   hipermarkecie Auchan     A     B     C  
905    AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 36   hipermarkecie "Real"     A     B     C  
906    AVANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Wyzwolenia 7/lok. U/1   sklepie monopolowym     A     B     C  
907    AVANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ks. Hugona Kołłątaja 1   punkcie handlowym     A     B     C  
908    AVANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Podhalańska- działka 12/3, obręb 1025 (przy budynku ul. Rayskiego 5)    punkcie handlowym     A     B     C  
909    AVOCADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Papieża Jana Pawła II /- działka 16/1, obręb 1032   pawilonie gastronomicznym - AVOCADO     A     B     C  
910    AXE NATION PACH I JURASZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Jagiellońska 34B/1   punkcie gastronomicznym     A        
911    BADABING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 11   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
912    BARTEX-BARTOL SP.Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Gryfińska 44   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
913    BASILIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18/-20 (C.H. Galaxy)   punkcie gastronomicznym Restauracja "Basilia"     A     B     
914    BEST ŁĘKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 78   punkcie gastronomicznym Night Club Tekila     A     B     C  
915    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
916    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie handlowym     A        
917    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Sienna 8/U1   punkcie gastronomicznym o nazwie "Restauracja CityWine"     A     B     C  
918    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Sienna 8/U1   punkcie handlowym o nazwie "Restauracja CityWine"        B     C  
919    BIAŁE BUKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Przestrzenna 4   Columbus Coffee Bistro i Cafe     A     B     C  
920    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Aleja Niepodległości 23   punkcie gastronomicznym     A        
921    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Rydla 52   punkcie gastronomicznym "China Town"     A        
922    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  aleja Wojska Polskiego 184   w sklepie na stacji paliw     A     B     C  
923    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  Wczasów 33   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
924    BROWAR STARGARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
925    CAFE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Papieża Jana Pawła II - działka nr 16/1, obręb 1032    punkcie gastronomicznym     A     B     
926    CAMPELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dąbska 103   Sklep Intermarche     A     B     C  
927    CASINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Rodła 8-10   Barze w Kasynie Gry     A     B     C  
928    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bohaterów Warszawy 37G   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
929    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gryfińska 60   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
930    COLUMBUS COFFEE TOMASZ WECZER SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Jacka Malczewskiego 26   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
931    COLUMBUS COFFEE TOMASZ WECZER SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Mikołaja Kopernika 1/lok. U/1   punkcie gastronomicznym     A     B     
932    DANA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 50 (Hotel "Dana")   restauracji     A     B     C  
933    DELIKATESY CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Budziszyńska 1   punkcie handlowym "Delikatesy Centrum"     A     B     C  
934    DELIKATESY CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  gen. Ludomiła Rayskiego 2   punkcie handlowym "Delikatesy Centrum"     A     B     C  
935    DOM KULTURY "SŁOWIANIN"    -   gastronomia  JÓZEFA KORZENIOWSKIEGO 7 (Dom Kultury 'Słowianin')   punkcie gastronomicznym     A        
936    EURO FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Adama Mickiewicza 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
937    EUROCASH SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Jesienna 14   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
938    FARUTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kniewska 2H   punkcie sprzedaży detalicznej        B     
939    FOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Małopolska 23   restauracji     A     B     C  
940    FOOD &WINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rynek Nowy 3   punkcie handlowym        B     C  
941    GASTPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji     A     B     C  
942    GORZKO GORZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 14/lok. U00.1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
943    GRAND PARK RUSAŁKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Juliusza Słowackiego 18   punkcie gastronomicznym w hotelu GRAND PARK HOTEL     A     B     C  
944    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 40 (C.H. Turzyn, lokal gastronomiczny nr 1.X.2)   punkcie gastronomicznym     A        
945    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Jana Pawła II 17/U3   Restauracji Chińskiej "Jin Du"     A     B     C  
946    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Piastów 1   restauracji Sake     A     B     C  
947    HORYZONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 23   punkcie gastronomicznym TAWERNA POD ZARDZEWIAŁĄ KOTWICĄ     A     B     C  
948    HOTEL G.E. SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 30   Hotelu -Restauracji Campanile     A     B     C  
949    HTT "VIET MAI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  o. Augustyna Kordeckiego 1   punkcie gastronomicznym " Nam Viet Grill"     A        
950    IMPULS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Hołdu Pruskiego 1   punkt gastronomiczny     A     B     C  
951    INZOY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 42/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
952    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Ku Słońcu 68C   sklepie Biedronka     A     B     C  
953    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Piastów 22/U1   sklepie Biedronka     A     B     C  
954    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/2   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
955    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  al. Wyzwolenia 44A   sklepie Biedronka     A     B     C  
956    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  aleja Bohaterów Warszawy 34/35   sklepie Biedronka     A     B     C  
957    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 76A, 76B   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
958    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Botaniczna 29   sklepie 'Biedronka"     A     B     C  
959    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Gabriela Narutowicza 11   sklepie Biedronka     A     B     C  
960    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 87   w sklepie "Biedronka"     A     B     C  
961    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Hieronima Derdowskiego 4   sklepie Biedronka     A     B     C  
962    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  JOACHIMA LELEWELA 8A   sklepie Biedronka     A     B     C  
963    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Kadłubka 42/U1   sklepie Biedronka     A     B     C  
964    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Karpia 1   sklepie "Biedronka"     A        
965    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Klemensa Janickiego 24   sklepie Biedronka     A     B     C  
966    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krakowska 68/U5   sklepie Biedronka     A     B     C  
967    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Leszczynowa 23   sklepie Biedronka nr 3316     A     B     C  
968    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Lucjana Rydla 93   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
969    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Maciejkowa 37/U1   sklepie Biedronka     A     B     C  
970    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Milczańska 8   sklepie Biedronka     A     B     C  
971    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Obotrycka 6   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
972    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Rostocka 1   sklepie Biedronka     A     B     C  
973    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Stanisława Dubois 5   sklepie Biedronka nr 2073     A     B     C  
974    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 42   sklepie Biedronka     A     B     C  
975    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 91   sklepie spożywczym Biedronka nr 2074     A     B     C  
976    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bałtycka 25C   sklepie Biedronka     A     B     C  
977    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Ogrodnicza 47   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
978    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Pomarańczowa 9   sklepie Biedronka     A     B     C  
979    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 128 A   sklepie Biedronka     A     B     C  
980    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Stalmacha 12   sklepie Biedronka     A     B     C  
981    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Struga 18 lok. 1.2   sklepie Biedronka     A     B     C  
982    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Witkiewicza 41e/U   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
983    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Walecznych /- działka 23/3, obręb 4076   sklepie Biedronka     A     B     C  
984    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Waleriana Łukasińskiego 116   sklepie Biedronka nr 5152     A     B     C  
985    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Zygmunta Krasińskiego 55   sklepie Biedronka     A     B     C  
986    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 29   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
987    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Ofiar Oświęcimia 14B   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
988    KIDS ARENA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Staszica 1   restauracji sferycznej (Kids arena)     A     B     
989    KOBRYŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Śląska 9/1   punkcie gastronomiczny     A     B     C  
990    LARCOS FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 44A   punkcie gastronomicznym Only Kebab     A        
991    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Bandurskiego 97   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
992    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42G   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
993    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Granitowa 18   sklep spożywczy Lidl     A     B     C  
994    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Mieszka I 29   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
995    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Modra 9C   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
996    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Portowa 1/-3   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
997    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Robotnicza 37   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
998    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Szosa Stargardzka 22H   sklep spożywczy LIDL     A     B     C  
999    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Botaniczna 55   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1000    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Spiska 49   sklepie     A     B     C  
1001    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Witkiewicza 52   sklepie Lidl     A     B     C  
1002    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  WITOLDA STARKIEWICZA 4   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1003    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 50   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
1004    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 82   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1005    LOKALNA CZELADZIŃSKA BRATEUS SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Krzysztofa Kolumba 2D   punkcie gastronomiczntym Restauracja "Lokalna"     A     B     C  
1006    LOMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/1   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
1007    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z O.O.    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 8   sklepie na stacji paliw Lotos     A     B     C  
1008    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Szosa Stargardzka 22G   sklepie na stacji paliw "LOTOS"     A     B     C  
1009    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 22-23   punkcie handlowym na stacji paliw     A     B     C  
1010    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu - obręb 2092, działka 54/3, 54/4    sklepie na stacji paliw nr 503     A     B     C  
1011    ŁANGOWSKI HIERONIM    -   gastronomia  Panieńska 12   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1012    MAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Staszica 1- pawilon nr 0C   punkcie handlowym     A     B     C  
1013    MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Południowa 35   sklepie Makro Cash and Carry Polska S.A.     A     B     C  
1014    MALTGARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  Gmina Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miaasto Szczecin     A        
1015    MARINA TRAVEL SHIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Bulwar Gdyński (polery cumownicze 25-29)    punkcie gastronomicznym na STATKU ŁADOGA     A     B     C  
1016    MARSZAŁKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 23/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1017    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kościelna 44   punkcie handlowym     A     B     C  
1018    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Krzywoustego 59d   punkcie handlowym     A     B     C  
1019    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kwiatowa 5   punkcie handlowym     A     B     C  
1020    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Różana 17/1   punkcie handlowym     A        
1021    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Śląska 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
1022    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/LU4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1023    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/U5   punmkcie gastronomicznym     A     B     C  
1024    MEX BISTRO X SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 4/2   punkcie gastronomicznym "Pijalnia Wódki i Piwa"     A     B     C  
1025    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  5 Lipca 24/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
1026    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  9 Maja 84   punkcie handlowym     A     B     C  
1027    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  KAROLA HUBERTA ROSTWOROWSKIEGO 1A   punkcie handlowym     A     B     C  
1028    MMT SUPERMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Szwedzka 28/U3   sklepie "Chata Polska"     A     B     C  
1029    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     
1030    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   kompleksie kinowym Multikino     A     B     C  
1031    MWPG FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wyzwolenia 41/U3a   punkcie gastronomicznym     A     B     
1032    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 13/U1   sklepie NETTO nr 105     A     B     C  
1033    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Andrzeja Struga 42   sklepie Netto nr 551     A     B     C  
1034    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  BOHDANA ZALESKIEGO 2D/U1   sklepie s Netto nr 216     A     B     C  
1035    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 9-10/U 0/8   sklepie Netto     A     B     C  
1036    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dąbska 2   sklepie NETTO nr 433     A     B     C  
1037    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 14   sklepie Netto nr 165     A     B     C  
1038    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Emilii Gierczak 24-25   sklepie Netto nr 101     A     B     C  
1039    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  GABRIELA NARUTOWICZA 13e/U - sklep NETTO   sklepie NETTO 142     A     B     C  
1040    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kadłubka 39   sklepie Netto nr 138     A     B     C  
1041    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 25/U1   sklepie Netto nr 362     A     B     C  
1042    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Metalowa 63A   sklepie Netto nr 536     A     B     C  
1043    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Modra 116   sklepie Netto nr 171     A     B     C  
1044    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyszłości 29   sklepie Netto nr 156     A     B     C  
1045    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Smolańska 11   sklepie Netto     A     B     C  
1046    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  TADEUSZA ZAWADZKIEGO 141   sklepie NETTO nr 135     A     B     C  
1047    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 17   sklepie Netto nr 220     A     B     C  
1048    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Chmurna 1   sklepie Netto nr 463     A     B     C  
1049    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 1   sklepie NETTO- numer 414     A     B     C  
1050    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Zielonogórska 30   sklepie Netto 221     A     B     C  
1051    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Waleriana Łukasińskiego 110C   sklepie Netto nr 331     A     B     C  
1052    OKTAN ENERGY - WINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Hryniewieckiego 1   punkcie handlowym        B     
1053    OPERA NA ZAMKU    -   gastronomia  ul. Korsarzy 34   punkcie gastonomicznym        B     
1054    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. 3 Maja 31   restauracji NOVO2 w Hotelu Novotel Szczecin Centrum     A     B     C  
1055    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Dworcowa 16   restauracji w hotelu Ibis Szczecin Centrum     A     B     C  
1056    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Janiszewskiego 2   bufecie w Hotelu "Ibis Budget"     A        
1057    ORIENT RESTAURACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 11/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1058    PADAWA II GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego 6   restauracji COLUMBUS     A     B     C  
1059    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   lobby bar w Panorama Hotel     A     B     C  
1060    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   restauracji w Panorama Hotel     A     B     C  
1061    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Rodła 8   kawiarni CAFE 22     A     B     C  
1062    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   COPERNICUS BAR     A     B     C  
1063    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Lobby Bar     A     B     C  
1064    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji "Cafe Europa"     A     B     C  
1065    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji RENAISSANCE     A     B     C  
1066    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Room Service i Bankiety     A     B     C  
1067    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 8/(Baltica Wellness & SPA)   kawiarni w "Baltica Wellness & SPA"     A     B     
1068    PBSG LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Ludowa /działka 11, obręb 3032   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1069    PBSG LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Witkiewicza 41/U2   punkcie gastronomicznym     A        
1070    PBSG LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Zielonogórska 34A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1071    PEKAES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Przyszłości 13F   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1072    PFS ALVAREZ, KORYZNA, GONTARZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Tkacka 64D   punkcie gastronomicznym     A     B     
1073    PGF ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Andrzeja Struga /- działka 1/2, obręb 4068 (przy numerze 61)   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1074    PGF ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Gdańska 5   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1075    POLMAX SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA    sklep   -  ul. Pomorska 138   punkcie handlowym na stacji paliw POLMAX     A        C  
1076    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  1-go Maja 40   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1077    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Adama Mickiewicza 41A   sklepie na stacji paliw nr 597     A     B     C  
1078    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA 19   sklepie na stacji paliw nr 633     A     B     C  
1079    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 16   sklepie na stacji paliw nr 1458     A     B     C  
1080    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 99   sklepie na stacji paliw nr 1284     A     B     C  
1081    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Granitowa 47A   sklepie na stacji paliw nr 0790     A     B     C  
1082    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Hrubieszowska 57   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1083    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krzysztofa Kolumba 50   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1084    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  marsz. Józefa Piłsudskiego 6A   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1085    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  MIKOŁAJA KOPERNIKA 19   sklepie na stacji paliw     A        
1086    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Profesora Ludwika Janiszewskiego 2a   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1087    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Strzałowska 49   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1088    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bogumińska 44   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1089    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Eskadrowa 1   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1090    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Witkiewicza 22   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1091    POLTRONA STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  plac Batorego 4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1092    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mściwoja 8   Browar Wyszak     A     B     C  
1093    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mściwoja 8   punkcie handlowym Wyszak Browar Rodzinny     A        
1094    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Św.Marcina 2   punkcie handlowym     A     B     C  
1095    PROJECT 66 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  aleja Wojska Polskiego 66   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1096    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOMPLEXBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Obotrycka 5   sklepie spożywczym na stacji paliw     A     B     C  
1097    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BESTT TOMASZ BIENIASIEWICZ, BOGUMIŁ RATAJCZAK, STANISŁAW DOBROPOLSKI SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42E/U4   sklepie spożywczym "PULS"     A     B     C  
1098    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "SPECJAŁ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Andrzeja Struga 44   punkcie handlowym     A     B     C  
1099    REKREACJA I WYPOCZYNEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1100    RELLA INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Ku Słońcu 67/(Centrum Handlowe "Ster")   hipermarkecie bi1     A     B     C  
1101    RF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Grodzka 2/U/1   punkcie gastronomicznym "Bistro na Językach"-"Francuzka Piekarnia"     A     B     
1102    RICORIA RISTORANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   punkcie gastronomicznym "Ricoria Ristorante"     A     B     C  
1103    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   Drogerii Rossmann        B     
1104    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 36   Drogerii Rossmann        B     
1105    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Wyzwolenia 18-20   Drogerii Rossmann        B     
1106    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Andrzeja Struga 18   Drogerii Rossmann        B     
1107    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Andrzeja Struga 42   Drogerii Rosmann        B     
1108    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Gierczak 24-25   Drogerii Rossmann        B     
1109    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  LUCJANA RYDLA 51   Drogerii Rossmann        B     
1110    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 128A/(Centrum Handlowe "Stara Cegielnia")   Drogerii Rossmann        B     
1111    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu 67/U2   Drogerii Rossmann        B     
1112    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mieszka I 73   Drogerii Rossmann        B     
1113    ROYSS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Staszica 1   punkt gastronomiczny w Centrum Wspinaczkowym BIG WALL     A        
1114    SAL II LEBDOWICZ SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Seledynowa 85   punkcie handlowym     A     B     C  
1115    SALPICAO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Bulwar Gdyński- działka nr 2    punkcie gastronomicznym "OLE BISTRO & TAPAS"     A     B     C  
1116    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  1 Maja 42   sklepie na stacji paliw Shell nr 4102     A     B     C  
1117    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  aleja Wojska Polskiego 142   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1118    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Belgijska 1   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1119    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dworska 8   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1120    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Energetyków 6   sklepie na stacji paliw Shell     A        
1121    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Gdańska 10   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1122    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Hieronima Derdowskiego 6   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1123    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jasna 15   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1124    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 29A   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1125    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Południowa 9   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1126    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Szosa Stargardzka 7   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1127    SIGMA MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ZENONA KLEMENSIEWICZA 2   punkcie handlowym     A     B     C  
1128    SKYART TEICHERT ZALESKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Tkacka 7,8,9/U1   punkcie gastronomicznym "LOVE CLUB ALL TOGETHER"     A     B     C  
1129    SNBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 1-2 lokal 1/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1130    SOSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Władysława Sikorskiego 29   klubie PINOKIO     A     B     C  
1131    SWEET SMOKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1132    SZCZECINDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rostocka 15   MARKECIE "E.LECLERC"     A     B     C  
1133    SZCZECIŃSKA FABRYKA WÓDEK STARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jagiellońska 63/64   punkcie handlowym           C  
1134    T.FAL I.P. ŁUCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ELTA SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  aleja Niepodległości 16/U1   punkcie handlowym     A        
1135    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 6/U2   Teatr Mały     A     B     C  
1136    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  Wały Chrobrego 3   punkcie gastronomicznym     A     B     
1137    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Adama Mickiewicza 30/U   sklepie TESCO     A     B     C  
1138    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 11   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1139    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jodłowa 25   sklepie Tesco     A     B     C  
1140    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Lucjana Rydla 50   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1141    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31f   hipermarkecie "Tesco"     A     B     C  
1142    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31F   sklepie na stacji paliw Tesco     A        
1143    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Policka 51   supermarkecie Tesco     A     B     C  
1144    TOP CULINARIA G&C SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 7   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1145    TOTO SCECH, SKROCKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  3 Maja 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1146    TRAFOSTACJA SZTUKI W SZCZECINIE    -   gastronomia  Świętego Ducha 4   punkcie gastronomicznym     A     B     
1147    TRANSGOURMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Walecznych 66   punkcie sprzedaży detalicznej "Selgros"     A     B     C  
1148    UNITY LINE LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOIWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE    -   gastronomia  Jana z Kolna /(nabrzeże Wały Chrobrego polery cumownicze 46.47)   punkcie gastronomicznym zlokalizowanym na ternie Gminy Miasto Szczecina na statku Odra Queen, cyklicznie cumującym     A     B     C  
1149    UNITY LINE LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOIWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE    -   gastronomia  Jana z Kolna /(nabrzeże Wały Chrobrego polery cumownicze 46.47)   punkcie gastronomicznym zlokalizowanym na ternie Gminy Miasto Szczecina na statku Penne Queen, cyklicznie cumującym     A     B     C  
1150    VENTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Księcia Bogusława X 48/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1151    VULCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓLKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Druckiego- Lubeckiego 6a   hotel Vulcan     A     B     C  
1152    WHSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Parkowa 63/U1   sklepie spożywczym nr 308     A     B     C  
1153    WINELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  aleja Wojska Polskiego 70   punkcie handlowym        B     
1154    WINKOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jesienna 19   punkcie sprzedaży detalicznej        B     
1155    WROCŁAWSKA AKADEMIA KULINARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  aleja Niepodległości 36/ Galeria Kaskada   restauracji "Express Kuchnia Marche"     A        
1156    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Wyzwolenia 35B   punkcie handlowym     A     B     C  
1157    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 55/2   punkcie handlowym     A     B     C  
1158    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Łubinowa 75   punkcie handlowym     A     B     C  
1159    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 4/pawilon 38   punkcie handlowym     A     B     C  
1160    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gierczak 35A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
1161    ZEFIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Parkowa 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  


Wydruk