panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Ewidencja Instruktorów Nauki Jazdy

Szczegółowych informacji w zakresie danych zawartych w wykazie udziela Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, tel. (+48) 91 42 45 285, e-mail: mgadom@um.szczecin.pl


Stan na dzień: 2021-02-18


Lp.InstruktorNr uprawnieńUprawnienia
1ANDRZEJCZAK PIOTRZS0887B
2ANTONOWICZ AGNIESZKAZS0692A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
3BALCERAK KRZYSZTOFZS1141B
4BALCERAK PAWEŁZS0662B
5BANASZAK JACEKZS0990 B
6BARTKNECHT JACEKZS0808B
7BASA ROBERTZS0099B
8BIAŁOBRODZKI ARKADIUSZZS0946B
9BIAŁY  DOMINIKZS1034B, C
10BIELAWSKA LILIANNAZS1106B
11BIERZANOWSKI ROBERTZS0747A, B
12BINKIEWICZ MAJAZS1112B
13BINKOWSKI MARCINZS1120B
14BOGUCKI MARCINZS0431B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
15BOLEWSKI GRZEGORZZS0048A, B, C
16BORUCH MIROSŁAWZS0784A, B
17BUDZYŃ PIOTRZS1068B
18BURZYŃSKI PRZEMYSŁAWZS0998B
19BUTKOWSKI ZENONZS0527A, B
20CHABROS KRZYSZTOFZS1003B
21CIEŚLAK ADAMZS0384A, B
22CIOSEK EUGENIUSZZS0476B
23CZABAN PIOTRZS1099B
24CZAJKA JAROSŁAWZS1054B
25ĆWIRKO ŁUKASZZS1040B, C, T, B+E, C+E
26DANOWSKA MARZENAZS1097B
27DANUSEWICZ ARTURZS1011B
28DĄBROWSKI JANZS0538B, C, D, T, B+E, C+E
29DEBERNY  PAWEŁZS0652B, C, T, B+E, C+E
30DEPA MIROSŁAWZS0221B
31DOLEGA MAŁGORZATAZS0791B
32DOMBROWSKI MIROSŁAWZS0604B
33DREWNIAK KAROLINAZS1100B
34DURDYŃ REMIGIUSZZS0566B, D
35DYSZEL JERZYZS1069B
36DZIERUK RAFAŁZS1127B
37ENGLER PAWEŁZS0423A, B
38ETYNKOWSKI GRZEGORZZS0057A, B, C, B+E, C+E
39FORMA SŁAWOMIRZS0629B, C
40GAJEWSKI ANDRZEJZS0074B, C, T, B+E, C+E
41GAWŁOWSKA SYLWIAZS1145B
42GĄDZIKIEWICZ WOJCIECHZS0229B, C
43GĄGAŁO ZBIGNIEWZS1044B
44GIEDROJĆ BŁAŻEJZS0900B, C, T, B+E, C+E
45GLAPA IWONAZS0565B
46GŁOWACKI JAROSŁAWZS0262B
47GŁUSZKO ADAMZS0273B
48GOLA MARZENAZS0742PP
49GOLECKI GRACJANZS0999B
50GREGOROWICZ JAKUBZS1079B
51GRZANKOWSKI PAWEŁZS0732B
52GRZEGORZAK ZDZISŁAWZS0200A, B, C, T, B+E, C+E
53HAŁUB DARIUSZZS0890B
54JADCZAK  ŁUKASZZS1091B
55JAROSZYŃSKI PAWEŁZS1081B
56JASIŃSKA-NOWAK SYLWIAZS1092B
57JEMIELITY ROBERTZS0709A, B
58KACZMAREK TADEUSZZS0013B, C, D, T, B+E, C+E
59KACZMARSKA ALINAZS1033B
60KACZMARSKI JACEKZS1119B
61KALITYŃSKI JANUSZZS0425B
62KAŁŁAUR MACIEJZS0740PP
63KAPLITA ALEKSANDRAZS1109B
64KARPOWICZ PIOTRZS1117B
65KAWALERCZYK MACIEJZS1140B
66KAWKA-KAPLITA GRAŻYNAZS0848B
67KAZNOWSKA AGNIESZKAZS0960B
68KAŹMIERCZAK WITOLDZS0905A, B, C, D, T, B+E, C+E
69KEPEL MARCINZS0897A, B
70KIERSNOWSKI BOGUSŁAWZS0997B, C, D, C+E
71KIJOWSKI DARIUSZZS0701B
72KLUBA KRZYSZTOFZS0568B
73KNERA AGATAZS1059B
74KOCHANEK GRZEGORZZS1107B
75KOLCZYŃSKI WIESŁAWZS1016B, C, B+E, C+E
76KONIECZNY MAREKZS0653B
77KOPERKIEWICZ DOMINIKZS1026A, B
78KORNICZ MARCINZS0941B
79KORSKI JERZYZS0029B
80KOŚKA TADEUSZZS0489B
81KOWALCZYK ARKADIUSZZS1048A, B
82KOWALEWSKI SŁAWOMIRZS0194B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
83KOWALEWSKI TOMASZZS0546B, C, T, B+E, C+E
84KOWALSKA BEATAZS0976B
85KOWALSKI WIESŁAWZS0892B
86KOZŁOWSKI JAROSŁAWZS0145B
87KRAUSE MARZENNAZS0346B
88KREPSZTUL PRZEMYSŁAWZS1071B
89KRUK PAWEŁZS1064B
90KRYSZAŁOWICZ MARIUSZZS1004B
91KRYŚKÓW PIOTRZS1137B
92KRZEMIŃSKI TOMASZZS0863B, C, T, B+E, C+E
93KUSIO ANDRZEJZS1031B
94KWAŚNIK ADAMZS0092B, C
95KWIATKOWSKA AGNIESZKAZS1084B
96KWIATKOWSKI MAREKZS0360B, C, D, T, B+E, C+E
97LAMENT GRZEGORZZS0413B
98LAMENT MARIANZS0065B
99LESIAK TOMASZZS1142B
100LEŚNIEWSKI JACEKZS0209B
101LIPSKI ANDRZEJZS0077B
102LISOWSKA TERESAZS1090B
103LISOWSKI MAREKZS1124B
104LITWIŃCZUK MICHAŁZS1045B
105ŁOCHOWICZ ANDRZEJZS0458B
106ŁOZIŃSKI DARIUSZZS0467B
107ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOFZS1089
108ŁUKASIEWICZ MIROSŁAWZS0291A, B, C, D, T, B+E, C+E
109ŁYDZIŃSKI ANDRZEJZS0316A, B, C, D, B+E, C+E
110MACZAN-MALARZ MARTAZS1078A
111MACZKIEWICZ DARIUSZZS0756B
112MAJEWSKA PAULINAZS0661B
113MAJEWSKA - JEMIELITY ANNAZS0746B
114MAJEWSKI MIROSŁAWZS1122B
115MAKSAJDA SYLWESTERZS1143A, B
116MALARZ ŁUKASZZS0298A, B
117MAŁAGOCKI JAROSŁAWZS0484B
118MARKIEWICZ ALINAZS0923B
119MARUSZAK ROBERTZS1047B
120MARZOCH IRENEUSZZS1134B
121MATWIEJEWSKA KATARZYNAZS1041B
122MATYSIAK WITOLDZS0118B, B+E
123MICHALEC BOGUSŁAWZS0575B
124MICHALEC JOANNAZS1088B
125MICHALSKI KAMILZS1056B
126MICHALSKI PIOTRZS1116B
127MIKUCKA AGNIESZKAZS1012B
128MILER ANDRZEJZS0327A, B
129MILLER ZBIGNIEWZS0542B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
130MIRZWA TOMASZZS0882B, C, T, B+E, C+E
131MŁYNARCZAK ANNAZS1096A, B
132MOSAKOWSKI MIROSŁAWZS0806B, C
133MOŚCIPAN NATALIAZS1135B
134MROCZKOWSKI ADRIANZS1125B
135MYSŁEK MARCINZS0761B
136NALEWAJ PRZEMYSŁAWZS1015B
137NARUSZEWICZ MARCINZS0427B
138NAWOJSKI HUBERTZS1038B, C
139NIEDZIÓŁKA ROBERTZS0934B
140NIEŚMIERTELNA BEATAZS0348B
141NIWIŃSKI RYSZARDZS0183B
142NOJEK BOLESŁAWZS0072B, C, D, T, B+E, C+E
143NOWAKOWSKI MARCINZS0869B
144NOWICKI JANUSZZS0058B
145NOWICKI PIOTRZS1111B
146OCHOCKI MAREKZS0605B
147OTREMBA RYSZARDZS0912B, C
148PADJASEK MARIUSZZS1077B
149PAJEWSKI JAROSŁAWZS1095B
150PAL PIOTRZS0493B, C
151PALEWSKI KRZYSZTOFZS0645A, B, C, D, T, B+E, C+E
152PARYPA KRZYSZTOFZS0928B
153PARYPA MARIUSZZS1130B
154PASIERB ANNAZS1146B
155PAWLAK KRZYSZTOFZS0980A, B, C, D
156PAWLONKA PIOTRZS0735B
157PĘKAŁA PIOTRZS0589B
158PIASECKI TOMASZZS0936B
159PIECZYŃSKI KRZYSZTOFZS0576B
160PIEKARSKI ŁUKASZZS0835B
161PIESIEWICZ JACEKZS1093B
162PIETRZAK BOŻENAZS1118B
163PIETRZAK GRZEGORZZS0060A, B
164PIETRZAK JERZYZS0045B
165PIETRZAK TOMASZZS0409A, B, C
166PILECKA MONIKAZS0375B
167PIOTROWSKI JERZYZS0957B
168PIOTROWSKI ZBIGNIEWZS0089A, B, C, T, B+E, C+E
169PITUŁA JAROSŁAWZS0964B
170PŁYTNIK STANISŁAWZS0193B, C, T, B+E, C+E
171PODGÓRSKI TOMASZZS0978A, B
172POKŁAD PIOTRZS1006B
173POLAKOWSKI ARTURZS0994B
174POLAŃSKI KRZYSZTOFZS0041A, B, C, T, B+E, C+E
175POLIS PAWEŁZS1042A, B
176PRAWUCKI RYSZARDZS0073B
177PROKOP SŁAWOMIRZS0236B
178PRUSIEWICZ GRZEGORZZS0400B
179PTAK ZENONZS0311B, C
180RACŁAW LESZEKZS0354B, C, D, T, B+E, C+E
181RACZYŃSKI RAFAŁ ZS1139B
182RAUZA ANDRZEJZS0017B, C, D, B+E, C+E, D+E
183ROMANOWSKI MAREKZS0101B
184ROSÓŁ MIROSŁAWZS0299B, C
185ROSSIWALL ROMANZS1029B
186ROZMARYNOWSKI DAMIANZS1110B
187ROZPONDEK TOMASZZS1136B
188RYBAK JACEKZS0113B
189RYCHLIK ZDZISŁAWZS0430B, C
190RYCZEK KATARZYNAZS1035B
191RZEPKA NATALIAZS0616B
192SACEWICZ ROMANZS1020B
193SAMEK WALDEMARZS0563B
194SAMPŁAWSKI  TOMASZZS1021B
195SAMSON MARCINZS1103A, B
196SANKOWSKI MICHAŁZS0899B
197SEKULSKI MARIUSZZS0769B
198SIDOROWICZ JANUSZZS1057B
199SITAREK IZABELAZS1128B
200SITAREK MICHAŁZS1053B
201SKOCZYLAS GRZEGORZZS0917B
202SKORZEWSKA DOROTAZS1023A, B
203SKOWRONEK ANTONIZS0790B
204SKRABURSKI JACEKZS0134A, B, C
205SŁOMIŃSKI ARKADIUSZZS0188B
206SMOŁA SYLWIAZS1051B
207SOCHOCKI PIOTRZS0687B
208SORBJAN JAROSŁAWZS0749B
209STEFANIAK DARIUSZZS1073B
210STORTZ-SKRĘTY ANNAZS0689B
211STUDNIAREK MICHAŁZS1094B
212STUKAN ROMANZS1138B
213STUŁKOWSKI PAWEŁZS1050A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
214STYCZEWSKI TADEUSZZS1005B
215SUZANOWICZ AGNIESZKAZS1070B
216SYKAŁA KRZYSZTOFZS1000B
217SZAJEWSKI PRZEMYSŁAWZS0169B
218SZCZERBIK PAWEŁZS0916B
219SZNEIDER IRENEUSZZS0082A, B, C, D, B+E, C+E
220SZULBORSKI KAMILZS1144B
221SZULC KRZYSZTOFZS1055B
222SZULC-ŁATWIŃSKI MAREKZS0392A, B, B+E
223SZWACHŁA ANDRZEJZS0022A, B, C, B+E, C+E
224SZYMCZYK ARKADIUSZZS0146B
225SZYMNIK JANZS0030B
226SZYMULA ROBERTZS0981A, B
227ŚLĘGA MICHAŁZS0695B
228ŚMIGIELSKA ADRIANAZS1008A, B
229ŚMIGIELSKI WOJCIECHZS1133B
230ŚWIDERSKA ALEKSANDRAZS0608B
231ŚWIDERSKA IWONAZS0843B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
232ŚWIDERSKI ROBERTZS0574A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
233ŚWIERZKO RADOSŁAWZS1126B
234TARASZKIEWICZ-MICHALSKA EMILIAZS1076B
235TRZCIŃSKI MARCINZS0648B
236TYLEC ZBIGNIEWZS0018A, B
237TYRAKOWSKA MAŁGORZATAZS1037B
238TYRAKOWSKI DARIUSZZS0636B
239TYRAKOWSKI PAWEŁZS1113B
240WAJS EWAZS0526B
241WALENDZIK ADAMZS0991B
242WANECKA DANUTAZS1147
243WASZCZUK GRZEGORZZS0915A, B
244WERYK ZBIGNIEWZS0015B
245WĘGRZYN JANUSZZS0049A, B, C, D, T, B+E, C+E, D+E
246WĘGRZYN MACIEJZS0620B
247WĘGRZYNOWSKI MARCINZS0902B
248WIĄCKIEWICZ GRAŻYNAZS0666B
249WITASIK KAMILAZS0952A
250WITEK ANTONIZS0264B
251WITKOWSKI JANUSZZS0901B, C, D, T, B+E, C+E
252WNĘK MIROSŁAWZS0130A, B, B+E
253WOJCIECHOWSKI ŁUKASZZS1123B
254WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIRZS1121A, B
255WOJTCZAK SŁAWOMIRZS0670B
256WOJTKIEWICZ AGATAZS1080B
257WOŹNIAK  MAREKZS0771B
258WOŹNIAK ROBERTZS0933B
259WRÓBEL ANDRZEJZS1052B
260ZAPŁATA WŁADYSŁAWZS0156B
261ZAREMBA RAFAŁZS1148B
262ZAWORONEK-KORDALSKA SANDRAZS1129B
263ZDUNOWSKI ANDRZEJZS0920A, B, C
264ZGLICZYŃSKI TADEUSZZS0628B
265ZMITROWICZ ANDRZEJZS0615B, D
266ZYDORCZYK RADOSŁAWZS1101B

Zgodnie z art. 33 ust. 3a ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujacych pojazdami (Dz.U. 2016.poz. 627 j.t. ze zm.)  Starosta, wpisując do ewidencji instruktorów w zakresie prawa jazdy kategorii:

  1. A - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1 i A2;
  2. B, C lub D - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii B1, C1 lub  D1;
  3. C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B+E oraz odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii C1+E lub D1+E;
  4. B+E, C+E lub D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii T;
  5. C+E posiadającą uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D oraz prawo jazdy kategorii D+E - wpisuje z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D+E.
     

Wydruk